Hrobař

Marně jsem si lámal hlavu nad ideálním věkem diváků, kterým je určen tento film. Na dospělé moc infantilní (fajfka se zeleným kouřem a vopicí), na děti moc depresivní (město Euphorie) a pro teenagery moc málo sexy :D Navíc dojem kazí stopáž a když jsem po delší době zjistil že jsem teprve v půlce vyvolalo to v mně oprávněný strach. Nicméně silnější momenty to má, bavilo mě město právníků, nadrbaná stopařka a muzeum umění. Jinak oproti tomu humbuku tady dost slabota. Na chlapíky s fajfkou a digitálním kouřem už asi nevěřím ()

montel

Neal Oliver (James Marsden) má právě dvaadvacáté narozeniny a ze všeho nejvíc si přeje znát odpovědi na své otázky. Místo toho dostane od svého tatíčka nablískaného bavoráka a přihlášku na konkurs do prestižní právnické agentury. V tento den se mu však stane něco moc zvláštního. V nemocnici kam je odvezen kvůli podivné nehodě potká zvláštního chlapíka, který mu dá úkol. Musí doručit balíček, který nesmí otevřít, do města které ani neexistuje a jet po silnici, která ani není na mapě. Vše se mu to zdá velmi bláznivé, až do chvíle, kdy silnici skutečně objeví a na ní spoustu zvláštních dobrodružství...Krásná pohádková road movie s parádním příběhem a neskutečnými příhodami hlavního hrdiny. Musím se přiznat, že když sem film viděl poprvé byl jsem jím zcela okouzlen. Ve filmu se navíc objevují opravdu neskutečné herecké persóny a tak nezbývá než se pohodlně usadit a kochat se tímto nádherným příběhem. 75% ()

jarynzlesa

Pohádkový romantický komediální příběh zvláště pro mládežníky s poselstvím správného výběru životního snu. Místy celkem vtipné a Amy Smart je super. ()

JohnDeRooy

Tak po dlouhé době film, který mě donutil ke komentáři. Po úvodní pasáži, kdy jsem si byl jist, že se jedná o hloupý film, mě o mé vlastní ignoranci utvrdil trik s kartami. Od té doby to byl jeden skvělý minipříběh za druhým. Skvěle vymyšleno, propracováno. A vrchol byl okamžik s obrazy v muzeu. Naprosto doporučuji! :) ()

zero_zelo

tak todle je naprostá bomba, ač se to zdá jako jednoduchá pohádka se standardním scénářem. nechápu, že mi to tolik let utíkalo... ()

Eisenmann

Bezpochyby jeden z nejzajímavějších filmů, které jsem kdy viděl. Někteří mohou namítat, že se tvůrci snažili o něco příliš chytrého, jiní budou tvrdit, že celý děj je příliš ztřeštěný. Ovšem ve výsledku zde máme ideální poměr zábavy a velmi slušně postaveného děje, plného nepředvídatelných postav, detailů a drobných i větších zvratů. Přesto si film na nic nehraje a pochopit ho musí téměř každý. Pro mě je tohle jeden z nejpovedenějších filmových kousků a dosahuje k 99% procentům. Zkrátka a jednoduše, dlouho jsem si nebyl tak jistý pěti hvězdami. ()

gurmanfilmu

Vynikající film o tom, že odpověď na život musí každý nalézt sám a že její neznalost bývá mnohem zábavnější, protože je to jen na vás. Film má originální námět, jednotlivé zastávky jsou více než zajímavé a hlavně chválím herecké výkony Chrise Coopera a Garyho Oldmana. ()

Erestarchos

Toto podobenství k dnešní Americe je úplně geniální. Koho by nenadchla zásadovost Chrise Coopera, poťouchlý úsměv Garyho Oldmana, případně další vlastnosti aktérů v tomto filmu? Perfektní je také dávkování vtipných momentů, jak časově, tak i způsobem. Tento film ukazuje, že nemusíte mít velké peníze, abyste natočili perfektní fim. Hlavní je ve filmu příběh a v tomto filmu ho dostanete naservírován patřičným způsobem. ()

mcamino

Uplně neskutečnej film, to by měl být trhák kin a tv pořadů, naprosto nedoceněná senzace. Tomuhle se říká film, má duši. Nádhera dívat se na takovéhle skvělé snímky. Super! ()

WertGar

Chytré, vtipné, originální, překvapivé a velice zvláštní v dobrém slova smyslu. Všechny tyto přívlastky si toto road movie rozhodně zaslouží. Bláznivě zamilovaný hlavní hrdina si ve světě, kde se mísí realita a sen, musí stanovit priority, projít mnoha komickými a nejednou dramatickou situací a dobýt si svou lásku. ()

kavon88

Od tohoto filmu jsem popravdě nevěděl, co očekávat, ale nakonec mě moc mile překvapil. Skvělá dobrodružná, rodinná komedie, která vás ihned vtáhne a nepřestane bavit. Vtipné scény jsou velmi vhodně prolínány scénami plnými napětí a vyskytuje se zde také plno morálních poselství. Závěr filmu..., no víte co, na ten se už podívejte sami! :-) ()

littlelight

Za mě ten nejduchovnější film, který jsem kdy viděl. O to více mě překvapilo, že toto dílo nebylo vytvořeno na východě, nýbrž přesně na opačné straně, a zároveň podáno ve zcela západním stylu. ()

dauby

Velmi příjemné překvapení, skvěle jsem se bavil. Skvělý a inteligentní scénář, dost mi to připomnělo Návrat do budoucnosti. ()

kodwin

Uznávám originalitu a občasnou zábavnost, ale nějak mi to úplně nesedlo. Spíše než film z 21.století vizuálně Interstate 60 vypadá na osmdesátá léta. Nelíbil se mi umělý hezoun Marsden ani celková atmosféra, která na mě působila tak nějak levně a béčkově. ()

Zema24

Je opravdu rozdíl, jestli film hodnotíte začátkem Milénia a nebo o 15 let později. Velice příjemná rodinná zábava na víkendové odpoledne. Film, který ničím moc nenadchne, ale i neurazí. V každém případě pokud budu muset, podívám se na něj určitě znovu. Na druhé straně si neumím představit, že bych se na něj podíval sám , z vlastní vůle. Dobrých 65%. ()

Dupac

V jádru je to naivní, prvoplánová moralitka, která tepe nešvary přelomu milénia hlava nehlava. Až mi táta jednou k narozeninám nabídne červeného bavoráka místo modrého, budu konečně vědět, jak se zachovat. Celou dobu jsem si říkal, že člověk, který to napsal, musel být hrozně mladej (a ono ouha! - takhle by možná vypadaly moje milované Návraty do budoucnosti, kdyby je nerežíroval hračička Zemeckis). Nemůžu jinak než na slabší tři hvězdy, ať netrhám partu. ()