bedlak

Už dlouho mě film, tak nepobavil - i když konec je neodvratný :-) Propracovaný scénář a film nabytý spádem, humorem a spousto hvězd, které si ve filmu jen štěknou. Gale trefně vybarvuje s nadsázkou americké chování v podobě měst (zejména u právníků je to pěkně HOT :-) ) Nevidět tento film je skutečně hřích a troufám si říct, že jsem se jako hříšník polepšil - doporučuji vřele všem. ()

Montana

Hezký, bavil jsem se, často i smál. Výborné vedlejší role. Hra s detaily. Dobré, klasické, myšlenky, otázky ... Místama moc klišé, popisnosti. 75% ()

Loganberry

Vynikající, inteligentní a nepříliš známá road movie. Klidně se podívám znova, hodnocení nejvyšší - bavila jsem se velice velmi. ()

Glowlady

Wow, tedy že tento prakticky "neznámý" film bude tak zajímavý jsem opravdu nečekala. Popis mě docela zaujal, tak jsem si řekla "proč ne" a dobře jsem udělala. Škoda, že je tento film tak nenápadný a doporučení na jeho zkouknutí se dědí pouze "z generace na generaci". Jelikož mám velmi ráda trilogii Návrat do budoucnosti, čekala jsem od tohoto filmu že bude dobrý, ale musím říct, že mě fakt dostal! Ten prostě musíte vidět. Zajímavý, nevšední, poučný, plný barev a humoru... Jasných 5 hvězd a 95%. ()

michalkop

Zajímavá směsice komedie, dobrodružna, dramatu a romantiky. Ve filmu je spousta hříček, narážek a zajímavých situací. Mám ale takový neodbytný pocit, že by mohly být ještě lépe využity. Jinak film byl opravdu příjemným překvapením. Doporučuji pro relaxaci. Uděluji 80% ()

Cor-Angar

Interstate 60 sice možná není až tak známý širokému publiku, ale film je to každopádně výborný, nápaditý a zajímavý. Já osobně jsem se těšil na to, že Christopher Lloyd bude mít ve filmu o něco větší prostor (zvláště po vynikající scéně s kartami:)) a M.J.Fox se taky zrovna dlouho neohřál, nicméně skvělí James Marsden a Gary Oldman to více než vynahrazují a ve vedlejší roli je rovněž výborný Chris Cooper. Film baví po celou dobu sledování, jedno město je zajímavější než druhé a celou tu cestu si divák rozhodně užije:) ()

chem.blackie

Nádherný film, žádný americký kýč, donutí vás přemýšlet. Gary Oldman je jako vždy perfektní a scenář je na jedničku. To prostě musíte vidět. ()

meeow-glee

Ode mě víc kritiky než chvály. Skvělí herci, kterým není dovoleno překročit hranice svých typizovaných charakterů- Oldman, Russell ani Fox nerozehrávají nižádný herecký koncert. Příšerný devadesátkový look= červené bmw cabrio a kožená bunda hlavního představitele v cihlové barvě- pfff. Skvělý námět, pokažený epizodickými výlety do ironie americké společnosti a neurčitým příslibem kýčovitého happyendu, který se nakonec stane hrozivou realitou. Potentní možnosti, z valné části neproměněné. ()

SunnyMan

Interstate 60 je "jen" takový scénáristicky a herecky dokonale provedený snímek, který občas přivede k zamyšlení, chvilkami i nepříjemně zamrazí ( Euforie - zdroj obecního blaha aneb jak jsou feťáci spolehliví otroci ) a zbylých 75% času bude "jen" spolehlivě bavit, až bránice divákova praskati bude ( jak scéna se stopařkou, tak soud ve městě právníků by zasloužily pomník ) .....ideální film pro všechny, co si naivně myslí že nic vtipnějšího než Big bang a svižnějšího než naleštění plecháči od "Adolfa"Baye nemůže být.....ono je to přejde.... ()

camomilla

Skvely film, kteremu se nedostalo tolik pozornosti, kterou by si zaslouzil. Vse je dokonale propojene, vse funguje. Vsem co nevideli doporucuji vydat se na I 60. ()

Fritorick

Snímek, který se svými prvními dvaceti minutami tvaří jako klasická bečková komedie s doposud (podle mého názoru) nevýrazným Jamesem Marsdenem (známím ze serie X-Man), graduje v průběhu filmu v sérii velice vtipně a chytrě pojatých bajek, pojednávajících o základních tématech dnešní společnosti (např. absolutní svoboda, recept na úspěch nebo zdánlivě nevinné lži). A jako kdyby toho nebylo dost, dobrodružstvý na dálnici čislo 60 nám okoření taková esa jako jsou Gary Oldman, Kurt Russell či Chris Cooper. Mohu jen vřele doporučit. 85% ()

P@\/EL

Docela vydařená komedie, která mě zaujala hlavně díky netradičnímu pojetí. Samozřejmě zde jako u každé správné komedie nesmějí chybět skvělé hlášky a srandovní scénky, které na sebe pěkně navazují, takže dohromady tvoří opravdu originální celek. Příběh je více než zajímavý a doslova oplývá dobrodružstvím. ()

james11

Film mi opravdu sedl a náramně jsem si ho užil. Akorát z konce mám takové smíšené pocity... je to zrovna, to co bych nečekal (i když popravdě asi nejrozumnější vysvětlení). Za mě 90%. ()

thedien

Úplný závěr i některé části filmu jsou poměrně předvídatelné, ale jinak je právě to tajemno, neodhadnutelnost a vzájemná provázanost tím, co vás u tohohle filmu udrží. Nemůžu se bohužel zbavit dojmu, že bych si dovedl představit v hlavní roli někoho jiného. ()

filutaBLACK

Nenápadný filmeček s plničem přání Gary Oldmanem. Postava Jamese Marsdena se při honbě za "dívkou ze snů" dostává na neexistující dálnici i60 a potkává spoustu zajímavých lidí a míst. Test červené piky, černé srdce - Vidíme, co čekáme, že uvidíme, což nutně není to, co tu opravdu je... ()

cajda77

První zklamání přišlo, když vyšlo najevo, že to nebude klasické roadmovie, žádná akce, žádná bláznivá rychlost, žádné drifty. Nudil jsem se. Pak to ale přišlo...skvělý cynický humor, takový od amerického filmu nečekáte. Doslova mě učaroval. Cestování po I60 je téměř ve stylu Malého Prince od Exupéryho, užíval jsem si ty nadsmyslné hrátky s realitou. Boční romantická linie rovněž nebyla nepříjemná. Velmi překvapivé:) ()