Henry Roth pracuje jako ošetřovatel v ZOO. Jeho snem je vyrazit na Aljašku, a proto veškeré peníze investuje do rekonstrukce plachetnice. Když se vydá na zkušební plavbu, loď se porouchá a Henry musí ke břehu. Zastaví se v malém bistru, kde ho zaujme sympatická Lucy. Dá se s ní do řeči a domluví si schůzku na další den. Druhý den Lucy sice sedí na svém místě, ale Henryho si vůbec nepamatuje. Majitelka podniku mu vysvětlí, že dívka měla autonehodu, po níž má poškozenou krátkodobou paměť, takže pokaždé, když se probudí, je pro ni neděle 13. října. Její otec a bratr se jí to snaží ulehčit, a proto každý den vše připraví a prožívají, jako by opravdu byla říjnová neděle. Otec dívky zakáže Henrymu se s ní stýkat. Když už nemůže jít do kavárny, začne připravovat náhodná setkání. Protože si Lucy po každém setkání s Henrym zpívá, tak otec rezignuje a pozve ho domů. Jednoho dne dívka zjistí, že není 13. října. Otec jí vše vysvětlí a zaveze ji k lékaři. Henryho uklidňuje, že další den bude zase vše při starém. Jenže mladík se rozhodne, že to změní. (TV Nova)

danny_21

Podle mého nejlepší comedy film Adama Sandlera, i když tedy nejsem přímo jeho fanouškem. Pobavilo mě to a splnilo účel sobotního večerního vyčištění hlavinky u nenáročné podívané, navíc "Samvěd Křepelka" Sam Astin byl fakt komickej, nevím jestli chtěně :-) 55% ()

Chip89

Adam Sendler a Drew Barrymore dokazují,že oba umí hrát. Hezký romanitcký film, u kterého jsem se parkrát opravdu hodně zasmála. Film, který uvidím za svůj život ještě mockrát a pokaždé mě bude bavit. ()

Ceberus

Je to hezoučké, slaďoučké, zpočátku smutňoučké... jinak řečeno, přestože vybrané téma není úplně veslé, i tak jde v zásadě o oddychovku. Pokud byste se snad chtěli seriozně vybulet u tématu se ztrátou paměti, doporučuji A moment to remember - mělo by zabrat i na největší cyniky (mluvím z vlastní zkušenosti). Sandler i Barrymoreová jsou v zásadě sympatičtí, Schneider - přestože hraje tradičně pošuka - se dá jakž takž přežít a Astin tentokrát místo pojídání lembasového chleba zvolil posilování. Závěry romantických komedií samozřejmě nelze obvykle neodhadnout předem a ani tento film není výjimkou. Ostatně kvůli samotnému závěru se na tenhle typ filmů lidi obvykle stejně nedívají. ()

bono22vox

Hele narovinu... obehrané téma(na desítky se dají spočítat filmy, v nichž hraje hlavní roli ztáta paměti), ale výsledek potěší - především romantiky se smyslem pro humor... ()

Kenty

Moc pěkná snaha o neustálé získávání srdce dívky s poruchou krátkodobé páměti, u kterého se nejen zasmějete, ale i dojmete. Scéna s kazetou: ,,Život je někdy složitej, ale hlavně, že tě máme´´ je TOP ()

Psycho.R

Prima komedie mající celkem dost zvučných jmen. Dal jsem téměř o jednu hvězdu navíc, ale myslím, že takhle je to dle mých pocitů správně. ()

Mik_e

Kouzelná, byť notně přeslazená a zidealizovaná romance - Drew Barrymore zvládá svůj part skvěle, a Adam Sandler se zdá v podobných filmech našel. Proč ne. Moc se mi to líbilo, i přes pár "trošku" nechutných vtipů a jeho věčně zhulenýho kámoše. Třešnička na dortu je vysteroidovaná guma z posilky v podání Seana Astina. :) Zkrátka pohodová podívaná, kterou lze s trochou nadsázky shlédnout klidně padesátkrát a neomrzí.. ()

Nocturno culto

Opravdová zábava, Adam je v roli Henryho skvělý, vtipný a roztomilá Drew to bezvadně doplňuje.. Dobré jsou i vedlejší postavy - pomocná ošetřovatelka, havajští pracovníci v restauraci ale hlavně dementní Lusyin brácha, ten fakt stojí za sledování :-) .. ()

kraval

Překvapivě příjemná romantická komedie, jež oproti většině svých amerických sourozenců obsahuje i nějaký nápad. ()

Kotsour

Klasická Sandlerovka, u který se člověk parádně odraguje a užívá si tu smršť vtípků a skvělých nápadů. Škoda těch pár upjatých scén se zvířecí ošetřovatelkou, nevím, jestli v tom má prsty Sandler, protože scénáristi i režiséři se mění a přesto mají jeho filmy opakovaně tyhle slabé stránky. Ovšem naproti tomu jsem se dvakrát třikrát opravdu od srdce zasmál, že jsem musel pauznout film... A o tom to je, na mě tyhle jeho filmy prostě fungujou a jsem za ně rád. ()

Hannibal1913 odpad!

Adam sandler potká blondýnu, do které se zamiluje, ale potom zjistí, že je to zlatý retrívr! Adam Sandler ztroskotá na pustém ostrově a zamiluje se do kokosáku! Myslím, že podobných scénářů existuje ještě kolik? Dalších 800? ()

Likan7

V rámci těhlech komedií to je perla. I když nemam rád Adama Sandlera ani Drew Barrymore, tak musim uznat, že tady jim to spolu náramně sedlo. Oba zvládli své role s přehledem. Přidejte k tomu ještě supr mrože, tučňáka, kámoše na trávě, havajskýho kuchaře a vyjde Vám z toho fůra gagů, vtipů a scének, který fungují bez zádrhelu. I když, jak to bývá u komedií, je nejlepší střední pasáž, a konec je slabší, dá se to odpustit a ve výsledku Vám z toho vyleze nelogická ale sympatická věc. ()

gemi

Příjemná romantická komedie, která je s každou minutou lepší a lepší. Párkrát jsem se hlasitě zachechtal. (Druhé zhlédnutí, první 20. 6. 2008.) ()

Nix

Já vím, že jsem na Sandlera přísnej a pořád ho hejtuju. On si to ale dělá sám, ale dokážu uznat, že pár jeho filmů jsou obstojné a patří mezi to lepší. A tohle je ten případ, je to příjemná romantická komedie. A člověk se u toho zasměje a taky ho to zahřeje u srdíčka. Takhle mi Sandler nevadí. ()

hiczech

Nestydím se za to, že jsem tento film viděl celý už 3x a posledních 5-10 minut tohoto snímku mnohokrát, že už to nedokážu ani spočítat. A pokud se mě někdo zeptá proč, tak bych jen blábolil nějaká rádoby vysvětlující nesmysly a stejně by to byla jen částečná pravda. Prostě nevím. Snad to je tou podbarvenou muzikou Beach Boys nebo na konci s romantickou "Somewhere over the rainbow" v podání bohužel již zesnulého Israele Kamakawiwo Oleho... Já fakt nevím. Tento film mne osobně dostal a nenadělám s tím nic. Proto dávám za 5. ()

kebo

V celku stravitelna romanticka komedia Petra Segala, z ktorej sa mozete naucit ako sa da zbalit baba co sa Vam paci v pripade, ze dotycna ma problemy s kratkodobou pamatou a nachadzate sa niekde na tropickom ci subtropickom ostrove. Jednoducho oddychovka, pri ktorej sa da nerusene relaxovat. A clovek sa aj miestami zabavi ()

dino.h

"Dugu neber to svinstvo a co se týče těch polucí, zkus si jít ráno zaplavat." Tento film je na romantickou komedii napumpovaný hláškama. ()

Co se kde šustne

Co se kde šustne