Henry Roth pracuje jako ošetřovatel v ZOO. Jeho snem je vyrazit na Aljašku, a proto veškeré peníze investuje do rekonstrukce plachetnice. Když se vydá na zkušební plavbu, loď se porouchá a Henry musí ke břehu. Zastaví se v malém bistru, kde ho zaujme sympatická Lucy. Dá se s ní do řeči a domluví si schůzku na další den. Druhý den Lucy sice sedí na svém místě, ale Henryho si vůbec nepamatuje. Majitelka podniku mu vysvětlí, že dívka měla autonehodu, po níž má poškozenou krátkodobou paměť, takže pokaždé, když se probudí, je pro ni neděle 13. října. Její otec a bratr se jí to snaží ulehčit, a proto každý den vše připraví a prožívají, jako by opravdu byla říjnová neděle. Otec dívky zakáže Henrymu se s ní stýkat. Když už nemůže jít do kavárny, začne připravovat náhodná setkání. Protože si Lucy po každém setkání s Henrym zpívá, tak otec rezignuje a pozve ho domů. Jednoho dne dívka zjistí, že není 13. října. Otec jí vše vysvětlí a zaveze ji k lékaři. Henryho uklidňuje, že další den bude zase vše při starém. Jenže mladík se rozhodne, že to změní. (TV Nova)

Najt

K tomuhle filmu si budujete vztah. Vidíte poprvé ohodnotíte za 3, po druhé za 4 a po třetí dáte plný počet. Kdykoli to běží v tv zadívám se a koukám i když jsem to viděl možná 5x .. To o něčem svědčí. Film odsýpá je pozitivní, dojemný, a někdy když Vám je nejhůř tak Vás posílí. Protože, i když je to jen film, ukáže Vám, že bojovat je důležité, ať už v jakýmkoliv směru. ()

nula87

Nečekal jsem opravdu nic (a spíš ještě něco horšího), ale byl jsem celkem příjemně překvapen. Bavil jsem se a i když to ztrácí tempo, je to slušná komedie 3 1/2. ()

OL@F

Čekal jsem blbou komedii,ale čekalo mě milé překvapení.Nápad to sice originální nebyl,za to zpracování bylo originální dost.Na romantickou komedii s Adamem Sandlerem někdy až překvapivě dojemné. ()

dreamflyer

I pres to, ze nejsem fanda zucastnenych hercu jsem se docela prijemne bavil. Standartní Adam Sandler,na její poměry docela roztomila Drew Barrymore,steroidickej Sean Astin,chvilkama dokonce vtipnej Rob Schneider a epizodickej Dan Akroyd(sceny s nim me bavily hodne i kdyz tam je jen chvilku).Je to romantická komedie kterejch clovek viděl už habaděj, ale přes to ho neurazí. Jinak bych zminil jen pouzitou muziku, která se trefila do myho vkusu.Tudiž podtrženo,sečteno....lehkej nadprůměr romantickejch komedii. ()

Mes-siah

Tak to uz je 4 film, kde hrajú poboku Sandler a Schneider. Tato dvojka sa mi začína veľmi páčiť. Vhodne sa dopĺňajú. Kde Sandler končí tam Schneider začína. Príjemný filmik na uvoľnenie. Zaujimavý komentár: Isherwood ()

LuNaj

Určitě jedna z těch lepších "sandlerovek", řadící se spolu s Klikem a Voláním o pomoc k TOP 3. Podobný princip jako u Hromnic, přesto nezklame a pobaví. A nesklouzává k trapnosti. ()

Lumpus

Tento film miluju, dostal mě, okouzlil a upoutal. Opravdu jsme se totiž u něj bavil a myslím že to se hlavně počítá......... ach ta romantika :-) ()

ktzc

Od tohoto filmu jsem teda čekal víc... I když mi Drew Barrymore normálně nevadí, tady mi vadila. Fórky mi přišly trapný a děj je plný nelogičností. Také závěr mohl být lepší. Podruhé bych se na tento film už nepodíval. ()

froid

Film max 3 hvězdičky. Ale kvůli tomu těm nezapomenutelným chvilkám co při jeho prvním sledování musím o hvězdičku inkrementovat. Jinak film místy až kýčovitě trapný. ()

HarlanWade

Je to vážně celkem dobré. Adam Sandler je v komediálních rolích tradičně perfektní, Drew Barrymore role taky sedla a koukalo se mi na ně příjemně. Má to sice své mouchy v podobě hluchých chvil, nepovedených vtípků, či nevhodných vedlejších rolích, ale na film jako celek se mi docela příjemně koukalo a několikrát jsem se od srdce zasmál. 70%. ()

Aethain

Tuhle komedii prostě miluju,a závěrečná scéna je naprosto úžasná včetně písničky Israel Kamakawiwo'Ole 'IZ' 'Somewhere Over The Rainbow.Viděl sem tento film 50x a baví mě stejně jako poprvé :-) ()

hackstolle

75%. Bavil jsem se. Zasmal jsem se. Navic Drew mam opravdu rad. Co vic. Je to fakt kocka. A Adama uz jsem si taky zaradil mezi ty, o kterych vim, ze to nejsou jenom ledajaci herci. Takze mne to vsechno tak nejak hezky zapadalo. A souhlasim s uzivatelem Malarkeym. Dobre se na to kouka. Po druhe, po treti. Proste pokazde. ()

Katte

Henry žije opravdu "pestrým" životem, co se týká žen. Jediný problém je, že se nechce vázat a proto se jich vždy nějak musí zbavit. Jednou je tajný agent, podruhé už je zadaný atd. Jednoho dne však potká okouzlující mladou dívku, nic neobyčejného, jen kdyby si na něj Lucy na druhý den vzpomněla. Ideální partie, jak tvrdí Henryho dobrý kamarád. "Až budeš chtít odjet tak šup a ona to ani nepozná!" Jenže Henry se do Lucy zamiluje a vůbec mu nevadí že on jí miluje stále a ona jeho vždy jen jeden den. Opravdu milá a vtipná komedie, ve které mě pobavil nejen mrož, tučňák či velice výstřední milovník žraloků ale i mnoho způsobů, jak se Henry každý den snaží (někdy úspěšně, jindy neúspěšně) sbalit Lucy. ()

MaxForValue

Čakal som ďalšiu nevýraznú Sandlerovku a dostal som krásny kompaktný celok, v ktorom sa to celé nekoncentruje len okolo Adama, ale pozornosť sa sústredí aj na vedľajšie postav. Áno, hrá to divákovi poriadne na city, áno je to určite pre -nástočných, je to popretkávané nie veľmi inteligentným a originálnym humorom, ale cez to všetko, ako komplet je to fakt super. ()

Co se kde šustne

Co se kde šustne