Henry Roth pracuje jako ošetřovatel v ZOO. Jeho snem je vyrazit na Aljašku, a proto veškeré peníze investuje do rekonstrukce plachetnice. Když se vydá na zkušební plavbu, loď se porouchá a Henry musí ke břehu. Zastaví se v malém bistru, kde ho zaujme sympatická Lucy. Dá se s ní do řeči a domluví si schůzku na další den. Druhý den Lucy sice sedí na svém místě, ale Henryho si vůbec nepamatuje. Majitelka podniku mu vysvětlí, že dívka měla autonehodu, po níž má poškozenou krátkodobou paměť, takže pokaždé, když se probudí, je pro ni neděle 13. října. Její otec a bratr se jí to snaží ulehčit, a proto každý den vše připraví a prožívají, jako by opravdu byla říjnová neděle. Otec dívky zakáže Henrymu se s ní stýkat. Když už nemůže jít do kavárny, začne připravovat náhodná setkání. Protože si Lucy po každém setkání s Henrym zpívá, tak otec rezignuje a pozve ho domů. Jednoho dne dívka zjistí, že není 13. října. Otec jí vše vysvětlí a zaveze ji k lékaři. Henryho uklidňuje, že další den bude zase vše při starém. Jenže mladík se rozhodne, že to změní. (TV Nova)

Strider

No tak další skvělá romantická komedie... ale už jich bohužel moc nezbyva... nebo aspon tech o kterejch tusim, ale jeste sem je nevidel, no skoda no ()

Dantte..

Adam Sandler je muj nejoblíbenější komik. Jasna matematika : Adam Sandler + dobrý humor + steroidová hláška + krasná a neviná Drew Barrymore = 4* 75% ()

MRPitivier

Dobře obsazená komedie, která pobaví! Každému musí být líto Drew Barrymore a přejete jí, aby jí to s Adamem Sandlerem vyšlo a našla způsob, jak se vyléčit, jak žít. Krásné a příjemné prostředí Hawaie, vtipný Schneider se Sandlerem, který si chce splnit svůj sen. Hezká komedie pro milostné páry i pro samotné! ()

Bastinka

Adam Sandler je opravdu úžasný herec a v tomto filmu to jen potvrdil. Tento film člověka pobaví...a co se mi nejvíc líbí, tak je konec filmu. Většina by čekala dokonalý happy end - ano happy end to má, ale naštěstí né typický americký což si myslím, že filmu dodává velké plus :) ()

peace.man.xd

Moje oblíbená romantická komedie, která nikdy nezklame... V hlavních rolích Adam Sandler a Drew Barrymore, kteří k sobě dokonale padnou... Vcelku často vtipné hlášky nebo situace, kterým se nešlo nezasmát, smíchané s velmi hlubokým dějěm...Takže mé hodnocení odpovídá výkonům herců a celkové kvalitě filmu... ()

Judy24

Nejdřív se mi to hrozně líbilo, ten námět je originální, což se (zejména v žánru jako je romantická komedie, kde se točí pořád to samé...) rozhodně cení, ale někdy po konci první poloviny pro mě začal film ztrácet body tím, jak nelogické to bylo. Celá ta zápletka už prostě nedávala smysl, našla jsem v ní hezkých pár děr, nebo alespoň "divností" a korunoval to ten prapodivný happyend, u kterého jsem se koukala do stropu a říkala si, proč a jak někdo tak hezky rozjetý film přejede růžovým buldozerem. Nejhezčí mi tak zpětně připadá scéna po narozeninové oslavě. Tam jsem viděla ten smysl toho filmu, tam jsem se nad něčím zamyslela, tam přesně mě ten film nějak zasáhnul. ()

liberita

Nie som veľkou fanúšiškou Adama Sandlera, väčšinou mi príde ako nudný blbec, ktorý si sebe myslí, že je komediálny boh a nikto nie je vtipnejší a lepší ako on. Avšak v tomto filme dostal úlohu, ktorá z tohto popisu úplne vybočuje a zároveň tak dostal šancu ukázať, že aj keď nepatrí k hereckej špičke, predsa len má jeho herectvo niečo do seba. A uznávam, že tú šancu využil a ukázal tak svoju pravú tvár. Výrazne mu domohol originálny, dojímavý a zábavný scenár, krásne prostredie havajských ostrovov a skvelá Drew Barrymore. Napriek tomu, že obaja si už spolu zahrali pár v Piesni pre nevestu, až tu mi skutočne sadli a uverila som im vzájomné sympatie. Taktiež som sa pobavila na Seanovi Astinovi a prekvapivo aj na Robovi Schneiderovi. No a taktiež mi nedá nespomenúť výborný soundtrack perfektne ladiaci k príbehu aj prostrediu, pričom "Somewhere over the Rainbow" Israela Kamakakiwoo´le je výnimočne krásna pieseň a zároveň super čerešnička na záver. ()

HarqAlAda

Veľmi silné 4 hviezdy tomuto milému prekvapeniu. Sandlerovi a Barrymore to ladí. Sandlerov dvorný cameoman Schneider nemá chybu. Príjemná komédia ktorá pravdepodobne osloví veľkú skupinu divákovi. ()

Misulka93

Tento film s Drew Barrymore a Adamem Sandlerem jsem viděla opravdu snad 50x a stále je to pro mě jako poprvé a klidně se na něj budu dívat znovu a znovu a znovu!!! :) ()

topi80

Dokázat smíchat do filmu maximální pohodu, humor, romantiku a ještě jako bonus dojmout? Myslel jsem, že tato výsada byla dána jen tvůrčím týmům, ve kterých figuruje Zdeněk Svěrák (a ten přitom přecejenom trochu pokulhává v té romantice). Svěrákův americký ekvivalent má jméno Adam Sandler. Svět, který ve svých filmech vytváří, je sice trochu nablyštěnější, ale kdo z nás by v něm nechtěl žít? Sandler prostě umí a i na Drew je v každém filmu vidět, jak ji tohle natáčení baví. Ústřední dvojku jsem viděl i ve velmi sladké limonádě Wedding Singer, ta bodovala zejména osmdesátkovou atmosférou. V tomto filmu přecejenom ubylo cukru, a humor se stal spíše spolutvůrcem pohodové atmosféry. A tak se do popředí překvapivě dostává právě romantika. Pohodová podívaná, na které oceňuji i závěr. POZOR, MOŽNÁ TROCHU SPOJLER. Místo aby si tvůrci usnadnili práci tím, že by hrdinka zázračně prozřela, našli jiný nápad, jak pohnout s jejím životem dál a dát mu smysl. Že by dokonce filosofický přesah? ()

ANTYCHRYST

Tenhle romantickej bijak já prostě rád :) Sandler a Drew jsou tady sakra dobrá dvojka.. Schnider to je úchyl a role mu vyloženě sedla.. i další postavy jsou super ala svalous bracha..nebo babochlap..to Vše doplněno skvělým soundtrackam..Americká romantarna jak svin..ale..cooo..na mě to funguje a vždy se na to znovu rád podívám.. 100% ()

Scraffy

V pohode oddychová komédia zo slušným obsadením. Aj keď sa z témy dalo vykresať viac, tak sa jedná o slušnú zábavu. Netreba moc rozmýšľať, ale len vypnúť a pozerať. ()

Co se kde šustne

Co se kde šustne