Henry Roth pracuje jako ošetřovatel v ZOO. Jeho snem je vyrazit na Aljašku, a proto veškeré peníze investuje do rekonstrukce plachetnice. Když se vydá na zkušební plavbu, loď se porouchá a Henry musí ke břehu. Zastaví se v malém bistru, kde ho zaujme sympatická Lucy. Dá se s ní do řeči a domluví si schůzku na další den. Druhý den Lucy sice sedí na svém místě, ale Henryho si vůbec nepamatuje. Majitelka podniku mu vysvětlí, že dívka měla autonehodu, po níž má poškozenou krátkodobou paměť, takže pokaždé, když se probudí, je pro ni neděle 13. října. Její otec a bratr se jí to snaží ulehčit, a proto každý den vše připraví a prožívají, jako by opravdu byla říjnová neděle. Otec dívky zakáže Henrymu se s ní stýkat. Když už nemůže jít do kavárny, začne připravovat náhodná setkání. Protože si Lucy po každém setkání s Henrym zpívá, tak otec rezignuje a pozve ho domů. Jednoho dne dívka zjistí, že není 13. října. Otec jí vše vysvětlí a zaveze ji k lékaři. Henryho uklidňuje, že další den bude zase vše při starém. Jenže mladík se rozhodne, že to změní. (TV Nova)

Ilicka

Dobrá romantická komedie na nedělní odpoledne. Pobaví, neurazí, místy potěší... Ovšem začátek s mrožem...fuj... Jinak scény, kdy se Henry snaží "sbalit" Lucy vypadají velmi miloučce... až na tu s baseballkou... Así díky oné nedělní nudě- za čtyři... ()

ARI50

Povedená dvojice kde se nedá nenudit, člověk se směje po celou dobu filmu a aby toho nebylo málo tak dostaneme snad ten nejlepší povedený konec. každá postava dává filmu svoje kouzlo zábavy. A pokud doopravdy někoho chcete hodně, zkusíte spousty způsobu a budete je zkoušet pořád dokola protože to zato stojí. ()

Bauer

Podle mně velice zdařilá komedie na kterou se pidívám kdykoliv a rad.Skvělá dvojice Adam Sandler a Drew Barrymore se k sobě hodí.................takže je to za plný počet *. ()

duklak2

Výborný mrož a ještě lepší Drew Barrymore. Překvapivě výborná romantická komedie, kterou můžete vidět vícekrát a pořád se budete dobře bavit. I když je mi Sandler protivný, tady si u mě šplhnul. ()

luka4615

50 First Dates aneb jediný Sandler, na kterého se mohu koukat pořád dokola. Právě zde totiž všechny potřebné ingredience fungují a vytváří časem prověřenou romantickou komediální klasiku. Skvělá práce! „Nothing beats a first kiss.“ ()

Morholt

Milá romanťárna, u které jsem nechtěl žádnou z postav zabít a přál si, aby to všechno dobře dopadlo. Téma neustále se opakujícího dne jsme sice viděli v Hromnicích a s krátkodobou pamětí přišlo zase Memento, ale tohle zkloubení do romantické komedie vyšlo parádně. A skvěle se to vydařilo i herecky. Sandler výborný a Drew takřka úžasná. Pobavil i hobit Sam v roli steroidového maniaka. Takhle se mi to líbí. 80% ()

Lucasion

Přišel jsem na to, že je docela těžký najít dobrou romantickou komedii. Taková, která by bavila zástupce obou pohlaví. Taky aby byla vtipná a protože píšu romantická, tak i krapet dojemná. A víte co? 50 First Dates je přesně taková. Adam Sandler to v sobě prostě má a dokáže bavit po celý film. Jako ošetřovatel zvířat ve Vodním světě na Havaji se zdá, že má vše na háku a může být do konce života spokojený. Jednou mu ale zasvítí u kafe do očí odraz ze lžičky jedné krásky. A najednou Henry nedokáže myslet na nikoho jiného. Ona kráska se zdá však, že nedokáže myslet na něj ani jediný den. Nebo lépe řečeno - jeden den. Lucy (Drew Barrymore) není sklerotická nebo zapomětlivá. Trpí zvláštní nemocí a v krátkodobé paměti dokáže udržet pouze jeden den. Henry se však zamiloval a tak dělá to, co my zamilovaní děláme nejlíp. Nechceme se vzdát. Proto Henry každý den zkouší další, další a další cesty aby si s ním Lucy promluvila a posléze i zamilovala. Krom toho, že je tohle podařená komedie, tak romantická linka funguje na sto procent. Láska ústřední dvojice je smutná, citlivá a hlavně velmi snadno uvěřitelná. Na pár místech i dojemná. Tenhle film je přesně tím, jaký by měl být každý romantický snímek. Navíc se dostaví před kameru i Dan Aykroyd (Krotitelé duchů) a Sean Astin (Pán Prstenů). Mrož a tučňák jsou roztomilý. (85 %) ()

Handle

Film má pár chyb a trapností, ale všechno ostatní to prostě přebíjí. Tento snímek jsem zbožňoval hned na první zhlédnutí a kdykoli ho dávají v TV, tak se zase moc rád kouknu. Jde o tak milou podívanou, že jí v hodnocení moc rád přilepším, protože všichni víme, že na čistých 5* to zas až tolik není. Každopádně, stejně si myslím, že svým originálním námětem nabízí mnohem víc, než X jiných romantických komedií... ()

Lacike

Jedna z mála dobrych Sandleroviek. Hlavne vdaka zaujimavej premise a vydarenemu zaveru. Nebyt niektorych nechutnych vtipov, tak idem aj na styri hviezdicky. Ale bohuzial sa ich magor Sandler nadokazal vzdat. 7/10. ()

ScarPoul

Debilné, ale s mierou. Hlavne funguje chémia a skvele vybratá lokácia. V zásade úsmevné a príjemné. Videl som to niekoľko krát a stále ma to dokáže rozosmiať na niektorých miestách. Na Sandlera je to tak krásne dementne dospelé. ()

PROROK14

Ďalšia výborná komédia s Adamom Sandlerom. Veľmi dobre som sa bavil. Tá jeho vytrvalosť nemala chybu. A to opakovanie narodenín, no fakt skvelé. Komédia/Romantický - raz za čas neuškodí. Pre mňa 75% ()

maseer2

čekal jsem typickou nenáročnou americkou romantickou komedii, ale dostal jsem film, který se krom oné klasické kombinace vtipu a romantiky (která mimochodem funguje) může chlubit rovněž neokoukanou, originální zápletkou a v určitých momentech i slušnou porcí emocí.. no sedlo mi to, ne že ne :) ()

Tommassi3

"Asi se mi zase potrhaly stehy.. Nemáš kočku ?? Někdo mi totiž líže ránu.." ;) Já se chvílemi taky málem potrhal, ačkoli právě zde ta romantická linka funguje překvapivě lépe než ta komediální rovina, což samo o sobě navíc platí za dost neobvyklý jev většiny Sandlerových hitů, kterou silně degradují ty fekální a oplzlé vsuvky.. 50x a stále poprvé se svými geniálními momenty totiž bude jednoznačně ta vůbec nejromantičtější sandlerovka, jakkoli bizarně to může znít, která s tím motivem časové smyčky (ne)zachází zrovna v rukavičkách, zato však zaručeně pobaví.. Segal - Peter, ne ten pán se šesti bradama, jehož jméno stejně zní..;) - platí za režijní jistotu, tady není třeba Šestý smysl, která vzdor pověsti komediálního rutinéra umí hodně příjemně překvapit.. ()

bouncer

Sandlerovi snímky jsou pro mě většinou propadáky, proto jsem se ještě více bál, když ho měl režírovat Peter Segal v romantické komedii (i když Opilí láskou něco opravdu vyjímečného...). Nakonec to ale dopadlo dobře, takový mírný nadprůměr... ()

MoiJe

Chviľami nechutné, chvíľami trápne ... ale chvíľami pomerne nápadité a vtipné; presne, ako sa dá čakať od "sandlerovskej" komédie. Btw, doteraz nemožem uveriť že ten jej strelený steriodný brat má so Samom z Pána prsťeňov spoločného herca... ()

Johny_fork

Jedna z nejlepších romantických komedií posledních let, pro mě nejlepší sandlerovka, ke které se rád vracím. Celá ta atmosféra hawaie, mořská zvířata a roztomilá Drew Berrymore namíchali v rámci žánru téměř dokonalý koktejl. Je to ten tip filmu, který vám přivodí trvalý úsměv na tváři a sem tam se od srdce zasmějete povedeným gagům (hláška kolik vám je? 100 let? mě dostala:) ()

Terva

Adam Sandler má nelehký úkol. Zamiloval se do dívky, která druhý den nic neví, protože vše zapomene. Hodně místa pro legrační scénky zabere spíše opakování, než něco nového. Čekal jsem od toho filmu mnohe víc. Ale i tak je to pěkná komedie a Drew Barrymore za to stojí ()

Chermy

Adam Sandler není herec, Adam Sandler je důvod proč se filmu vyhnout velikým obloukem. Ale i kdyby tu nepobíhal Sandler, je to stejně takové hloupé ()

moviesfan

Skvělá komedie se sympatickými herci nemůže zklamat. A taky nezklamala. Od začátku do konce humorná stránka snímku fungovala parádně. Drew je rozkošná. Adam na svoji parťačku z práce je sympaticky sarkastický. Já opravdu nemůžu být zklamaný. ()

svik

Zajímalo by mě kam, se podělo těch 75 mil. USD kterých tento film spolykal. No ale k film. Jedná se v celku o obyčejnou komedii. Sadler hraje svůj typický průměr, ikdyž se v tomto snímku rozšoupnul, zaspíval nám píseň a ještě k tomu hrál na kytaru. Drew Barrymore, skvěle se uměla vžít do dívky bez krátkodobé paměti. Ovšem nejlepší bavič a extravagant byl Rob Schneider, ty jeho typický keci a kousky co přednádí jsou k popukání, nemám co dodat. Námět super, režie výborná, herci skvělí, scénář pokulhává ale plně ho nahrazuje Rob. ()

Co se kde šustne

Co se kde šustne