Belle Williams (Queen Latifah) je krásná, neústupná a sexy taxikářka, proslulá tím, že se ulicemi New Yorku zásadně řítí rychlostí přesahující 150 km v hodině! Andy Washburn (Jimmy Fallon) je mladý, sympatický detektiv, jeden z nejlepších, které New York má, ale bohužel zároveň jeden z nejhorších řidičů, kterého kdy město zažilo. Andy je na horké stopě gangu brazilských bankovních lupiček a přemluví Belle, aby mu pomohla čtveřici chytrých zlodějek dopadnout. Chladnokrevná taxikářka a sebevědomý policista se společně pouští do napínavé hry na kočku a na myš a snaží se vypočítavé dívky přelstít. Zběsilá honička může začít, pokud se ovšem dříve Belle a Washburn nezabijí navzájem. (oficiální text distributora)

CjKukis odpad!

Debilita některých lidí nezná mezí a vybrat si na paškál Taxi , "předělat ho "a sprznit ho tak že do role obsadím takovouhle debilní tlustou černou paní která si myslí že se stala bossem je fakt k zblití!!! ()

Foxhound#1

Amíci opět zkusili udělat remake úspěšné francouzskké komedie a jako vždy šlápli vedle. Tady to nezachraňuje ani banda vyzáblých modelek v čele s Gisele Bündchen. ()

Hanes88 odpad!

No tak tohle opravdu nechápu. Jak někdo může ukradnout děj a místo hlavního herce tam obsadit herečku?????? Totální odpad. ()

Prochy38 odpad!

Původně jsem chtěl dát 1* za nádhernou G. Bündchen a její "girls-gang", ale to bych fakt přehnal.... Co k tomu říct? Jednoduše. Ubohost nejvyššího kalibru. Amíci si asi už neumějí psát scénáře, že prostě a jednoduše kopírují filmy jiných zemí. Trapné. Už je to dýl, co jsem přemýšlel, kterého herce - herečku nejvíc nesnáším... A shodou okolností mi vyšla právě Q. Latifah. Její Poslední prázdniny ještě nebyl takový provar, ale tohle už překročilo veškeré meze. Sračka. Nevtipné, arogantní, trapné, hnusné, ubohé. Tupost.... ()

Blazin

Viděl jsem jen asi půlhodinku, ta podoba s francouzským taxi je jasná, ale za tu dobu tam bylo takových nevychytávek až fakt hrůza a ještě padouši super sexy ženský s pistolema, to snad nemyslíte vážně !!!!!!!!! ()

Jorge-Z

Hodně slabý nápad, okopírovat francouzské Taxi. Jediné co mě alepoň nadchlo byla čtveřice sexy zlodějek a BMW 750Li. ()

maty39

Neskutečná komedie. Začíná tím, jak cyklista provádí neskutečné věci na svém kole v ulicích NY. Pak zastaví. Střih. A cyklista je dvakrát tak široký, sundavá přilbu a ona to Queen Latifah. Pak přijde její šéf a dá jí jako dárek pochromované turbo do jejího taxi. O pár scén dále vidíme, jak Queen Latifah v noční košili otvírá kapotu taxiku s kompresorem v ruce a hodlá ho montovat do svého auta. Přestal jsem se smát až hodinu po titulkách. To je fakt moc. ()

Dzarule odpad!

No hrůza. Jestli to chtěli natočit líp jak francouzi, tak se jim to teda moc nepovedlo.... první Taxi(1998) úplně, ale úplně vykradené a neuvěřitelně trapně nahrazené.... a jestli si myslí že nové BMW a pár bab s plastovými ňadry to nějak vylepší, tak se šeredně mejlí. ()

Stanley619

Tohle je snad ta nejokatější vykrádačka, kterou kdy svět spatřil. Kdyby Amíci řekli, že to je remake, tak to bude možná menší ostuda. 25% ()

Nolanofil

Nehorázna vykrádačka, alebo špatný remake. Nazvite si to ako chcete, obidve pomenovania sú výstižné. Dokonca to nesiaha ani po päty nevydarenej francúzskej T4. Nevyslovyteľne mi vadila Queen a tá je rodina a o tragickom výbere policajta ani nehovorím. Jedine čo tu stojí za zmienku, sú krásne ženy a ich autá. Hanba sa aj pod takýto film podpísať, škoda, že to nebol úplný prepadák. ()

Rehooo

Tenhle film jsem viděl úplně náhodou. Myslel jsem si totiž, že to je původní francouzská verze. Avšak hned v první minutě filmu jsem se ušklíbl nad tím, co že to vlastně sleduju. On ještě někdo natočil film o nadupaném taxiku? A on se někdo nechal setsakramensky inspirovat původním filmem Taxi? No tak to se teda moc nevyznamenali. Jen přidali jiné herce a jinak je to to samé v bledě modrém. Ikdyž je fakt, že koukatelné to je a pár vtipných a povedených scén by se tam taky našlo. Ale pořád je to jen kopie původního francouzského filmu. ()