Šedesátník Harry Sanborn je bohatý hudební vydavatel, který si nepřipouští přibývající léta a přes pokročilý věk udržuje milostné vztahy pouze s mladými ženami. Jeho posledním "úlovkem" je energická Marin, se kterou si vyrazí na víkend do luxusního venkovského domu, patřícího její matce Erice Barryové, úspěšné autorce divadelních her. Než se však dvojice stačí zabydlet, objeví se Erica se svou sestrou Zoe a přistihne polonahého Harryho u otevřené lednice. Přestože se trapná situace brzy vysvětlí, Erica se nedokáže smířit s tím, že její dcera má milostné pletky s protivným, sebestředným třiašedesátiletým seladonem. Téhož večera se však situace zvrtne, když Harry během milostných hrátek zkolabuje. Podle lékaře však není schopen dlouhé cesty a musí zůstat v Eričině domě. Naštěstí se v domě častěji, než je nutné, objevuje doktor Julian Mercer, který je obdivovatelem Ericy a její tvorby. Přes vzájemné antipatie a řadu trapasů se Harry s Ericou začnou pomalu sbližovat. (TV Nova)

chrispe

Tak na tento film se vždycky ráda podívám. Má to spád, šmrnc a tak akorát romantiky. Kvůli tomuto filmu jsem si dokonce i myslela, že mám ráda Diane Keaton (ale po filmech jako Vdáš se a basta!, jsem to hned vzala zpátky) a u Jacka není nad čím váhat. Je tedy pravda, že proti němu nasadili těžkej kalibr - mlaďocha Reevese (a já tuze ráda románky s větším věkových rozdílem), ale ustál to a i konec je fajn. Pokud bych měla sáhnout po romantické komedii, dost možná by to byla právě tahle. ()

tranquill

Romantika z nejromantičtějších. Zde však doprovázená vynikajícími výkony Jacka Nicholsona a Diane Keatonové. A člověk se i dobře baví... ()

PEZ

Nancy Meyers to proste vie. Píše, režíruje a produkuje kvalitné vzťahovky. Aj táto sa jej náramne vydarila. Pomohol tomu i dobrý casting. Diane Keaton dokonca za túto rolu získala Zlatý Glóbus (a nomináciu na Oscara). A veru nebolo to len za scénu, v ktorej sa ocitla na okamih komplet nahá. :) Skvelo napísané, skvelo zahraté. Dobrá romantická komédia a Nancy Meyers je vskutku ženskou verziou Woodyho Allena. ()

Razzor_82

"Podívejme se, co komu funguje." Velká škoda, že si film neudrží tu svěžest a vtipnost i ve druhé půlce. Zůstane tak jen stereotypní romantický příběh o lásce v pokročilém věku. Jack Nicholson jako starý mlsný kocour je fajn. Diane Keaton mi nebyla nikdy herecky moc sympatická ale tady se dala zkousnout. Přes delší stopáž se to místy celkem vleklo. 6/10 ()

catt

Konečně zase jedna komedie pro starší. Přesto i mladší jeho poselství ocení i mladší a budou se skvěle bavit. Ani to přeslazení příliš nevadilo. Jinak Diane Keatonová po přechodu s "tryskajícími city" je úžasná :-) ()

Odpadlik

Asi nelze nesouhlasit s tím co tu bylo už napsáno o druhé polovině filmu, kdy jsem opravdu litoval že výborný děj ztrácí tempo a najednou jakoby opravdu nebylo kudykam jít. Přesto si podle mého film díky první polovině 4 hvězdičky zaslouží, už jen pro skvělé herecké výkony Jacka Nicholsona a Diane Keatonové - které to tu moc slušelo a přesto že je mi teprve 37, říkal jsem si že v některých scénách je opravdu krásná a na rozdíl od recenze v Lidovkách jsem se Keanu Reevesovi (mimochodem v tomto filmu se mi jeho postava moc líbila) nedivil. ()

sledge

Kvalitna praca na vyrobe filmu ako takeho, ale ako mna (20r.) ma oslovit love story dvoch dochodcov? Dalo sa to pozerat vdaka skvelym hereckym vykonom. ()

markotter

Celkem obyčejná romantická komedie, ve které mi ještě chyběla gradace konfliktu hlavních postav, ať už na začátku, nebo po tom, co si Nicholson uvědomí, že Keaton miluje. Nebýt těch dvou v hlavních rolích, tak je to úplná bramboračka, ještě k tomu zbytečně natahovaná. A ještě k tomu ty ženský moralitky o tom, jak stařec na starý kolena prohlídne....... ()

Trixi

Mám ráda Jacka Nicholsona, ale tolik jsem přála Diane Keaton toho Reevese, že mě ten konec vlastně zklamal. Ale jinak je to opravdu skvělý film, který jsem viděla už mockrát a tak si i na ten konec už začínám zvykat. ()

jda23

Americke romanticke komedie modernej doby, aspon takto.Herecky sice len na pol dychu, viac ani nebolo treba. Spokojny. ()

waska

Nevím proč, ale až tak moc mě tento film neoslovil a ani mě nenadchnul..Na tohle jsem ještě asi moc mladej :-) ()

haWranka

Film, u kterého nechápu tak vysoké hodnocení. Dobře - Jack N. a Diane K. jsou skvělí herci a Keanu Reeves je fešák. Ale jinak? Nic... ()

Rado H.

Výborná inteligentní komedie s koncertem J.Nicholsona a D.Keaton. Mladší herci vedle nich vypadli vskutku mdle, poněkud potměšile jsem si to vychutnal zejména u Keeanu Reeves, protože jsem nečekal že bude tak ve stínu. Zklamáním byl poněkud dle mě rozvláčný a nasládlý konec který mě zcela nekorespondoval z vyzněním většiny filmu. Přesto film stojí za shlédnutí a s přehledem poráží většinu novodobých amerických komedií. ()

Ceberus

Celou dobu filmu jsem sám sebe chtěl přesvědčit, že to je dvojhvězdičkový film, ale těch pár dobrých scének to nakonec přece jen vytáhlo na tři. Ano, přiznám se, nejsem nijak zvlášť fandou romantických filmů. ()

Henry Morgan

Jo, já jsem se bavil. decentně namíchaná romantika, nicholsonova hraná(nebo nehraná?)slabost pro mladé dívky, dávka šovinismu, lehká dávka perverze podtržená jeho exhibicionismem a klaunskými ksichty. Zábavné a pěkné. Bez páté hvězdy za zdlouhavý konec, i když kdo ví jak by to dopadlo pokud by pouze vtipné nebo pouze romantické scény zkoncentrovali ne do dvou hodin, ale třeba do 90 minut? ()

Colour

Bolo tu veľa zábavných miest, či už chvíle po infarkte Nicholsona a jeho liečenia v dome ženy, ktorá mu svojou povahou neskutočne liezla na nervy a naopak, až po ich vzájomné zbližovanie. No tých posledných 45 minút bolo načo? Úplne zbytočné naťahovanie diváka, ktorému je aj tak jasné, ako to dopadne. A čuduj sa svete, že to tak i dopadlo. Zbytočnú rozťahanosť filmu nespasia ani výkony hlavných predstaviteľov a pár dobrých vtipov. 60% ()

Anayka

No, dobrý. Ale mě tyhle romantické komedie fakt neberou. Jacka i Diane si radši vychutnám v jiných filmech. ()