Šedesátník Harry Sanborn je bohatý hudební vydavatel, který si nepřipouští přibývající léta a přes pokročilý věk udržuje milostné vztahy pouze s mladými ženami. Jeho posledním "úlovkem" je energická Marin, se kterou si vyrazí na víkend do luxusního venkovského domu, patřícího její matce Erice Barryové, úspěšné autorce divadelních her. Než se však dvojice stačí zabydlet, objeví se Erica se svou sestrou Zoe a přistihne polonahého Harryho u otevřené lednice. Přestože se trapná situace brzy vysvětlí, Erica se nedokáže smířit s tím, že její dcera má milostné pletky s protivným, sebestředným třiašedesátiletým seladonem. Téhož večera se však situace zvrtne, když Harry během milostných hrátek zkolabuje. Podle lékaře však není schopen dlouhé cesty a musí zůstat v Eričině domě. Naštěstí se v domě častěji, než je nutné, objevuje doktor Julian Mercer, který je obdivovatelem Ericy a její tvorby. Přes vzájemné antipatie a řadu trapasů se Harry s Ericou začnou pomalu sbližovat. (TV Nova)

Jillen

Ze začátku to vypadá dobře, ale po 20minutách to začne tááák skřípat, že už člověk opomene i božského Jacka...prostě nuda, což je u komedií to nejhorší co je může potkat. Dávám 35% ()

Riddick77

Když máte na plátně Jacka Nicholsona v roli, která mu padne přesně na míru a Diane Keaton, což je paní herečka, tak zřejmě i s hodně špatným scénářem máte šanci na úspěch, což ovšem není případ této komedie, kde ani scénář není slabinou. Jedna z mých nejoblíbějších romantik. ()

buldock

Nemůžu si pomoci , ale mě dvojice Jack Nicholson - Diane Keaton okouzlila a přesvědčila natolik , že jsem jim spolknul celý film i s navijákem. Velmi příjemná romantická komedie o lásce a konfrontaci dvou věkově odlišných generací. Film: 80% ()

Orlau32

Lehoučka komedie. Dávám si ovšem otázku, co by - kdyby tam nehrál Jack NICHOLSON a jeho úžasné kradmé pohledy a napůl převrácené bělmo k nebesům. Tím je zajímavý, JAK se umí podívat a hrát. Diane Keaton mi lezla na nervy, když začala brečet. To je přesně to, co nesnáším ... hysterické řvaní. Jinak pro relax dobrý film. ()

blackrain

Tak trošku netradiční romantická komedie, kde hlavní prim hraje neurotička a neodolatelný sukničkář s okouzlujícím úsměvem. ()

Bat55

Už Pasť na rodičov bola pre mňa výborná komédia od Meyers a táto snímka je taktiež skvelá. Veľmi príjemných 128 minút, myslím, že žiadny romantik a ani obdivovateľ Jacka alebo Diane nebude sklamaný. Bez vtipného a excelujúceho Nicholsona by tento film nebol ani spoloviny tak skvelý,ako je a bez Keaton by nebola tá druhá polovica tak skvelá, takže ak to tak vezmeme, film by bol bez nich prakticky ničím. Oni film pozdvihujú a tvorcovia im naservírovali pikantný scenár, ktorý obidvaja skvelo okorenili a ak by to hrali iní herci, ufff, neviem, či by kvalita tejto snímky bola taká. Film o tom, ako pán staršieho veku miluje mladé slečny a ide mu len o sex, no jedného dňa dostane infarkt na navšteve u mami jeho ďaľšej milenky a od tej doby, ho spoločný pobyt práve s tou matkou milenky od základu zmení a on pozná, čo je to láska. /85%/ ()

René.girl

Bylo to dobré, ale čekala jsem něco mnohem lepšího...nemluvě o tom, že Diane Keaton mi neskutečně lezla na nervy svým afektovaným herectvím. 65% ()

slunicko2

Nuda podle Nancy Meyersové. 1) Protivného a slizského 66letého Jacka Nicholsona (posedlost jím jako svůdníkem a sexy hvězdou prostě nechápu) vyvažuje pěkný 39letý Keanu Reeves, díky němuž je film pro mě alespoň chvilkami koukatelný. 2) Přidej slabý a nezáživný scénář a je vymalováno. ()

Sigurd

První polovina filmu je báječná podívaná nabitá vtipnými situacemi a inteligentními dialogy. Jenže v druhé části se tempo zvolňuje, divák vláční, dochází šťáva. Jackovy podobné role sednou a s Dianou tvoří skvěle se doplňující pár. Není proto žádný div, že jejich výkon je na filmu to nejlepší. 3,5 * ()

PogoJoe

Nebýt Jacka Nicholsona (a tak trochu i Diane Keatonové), film by nedosáhl ani třech hvězdiček. Po úvodním nastínění situace se zdá představa dalších cca 90 minut filmu celkem únavná. Co tam chtějí proboha řešit? A opravdu - místy (která postupem času přibývají) to je opravdu příliš zdlouhavé. Je to film založený na charismatu dvou osob a díky tomu se dá také bez větší nudy přežít. Ale tato romantická komedie nenabízí jinak nic nového, nic dalšího. Možná jen trochu zklamání... ()

01Zuzana10

mam 18 ale tuto cierno-bielu komediu uplne zerem. I ked naddrzam mlademu doktorovi Julianovi, ked som bola este mladsia, chcela som iny koniec. Aby boli E+J spolu. Vtedy - 1.krat som sa na tom nehorazne kosila. Dnes som si vsimala i ine drobnosti. Ako som spomenula-farby. Erica je prevazne v bledom, bezovom,v dome ma vsade tieto farby. Ked ide o Harryho, je obleceny v tmavom, prip. modrom, i jeho izby su tmave. A.. samozrejme kamienky.Taky mily detail. Boze jak zerem Dianu Keaton a hl. jej smiech! Za ten bych dala hviezdicku navyse!:D I za Reevesove vlasky a jeho nedbalo elegansky styl gest, Jackovi Nicholsonovi za uvodnu scenu - resp. nohy vytrcajuce spod chladnicky a pad z postele, ked sa Erica vracia zo schodky. Skutocne podarena, sikovna, nenudiaco plynuca komedia. Chytila ma od zaciatku a nepustila /skoro/ do konca :) Jo a....... D.Keaton to neuveritelne sekne, ked sla na rande. Klobuk dolu pred nou :) ()

MATADOR

Typická, americká, romantická komedie. Čtyři základní slova, která kdybych před sledováním slyšel, tak se na Lepší pozdě, než-li později ani nekoukám. Takové obehrané klišé ze země, která dala světu hamburgery, ale snad ani nejde nic jiného čekat. Když to vynáší, budeme zásobovat svět neustále, pouze s jiným obsazením. Dvě hlavní postavy a ty se nakonec dají dohromady, hm, jak úžasné. Zkrátka jsem čekal něco originálně vtipného, ale ne obehraného, škoda. Slušný obal, který působí zajímavě, ale v nitru je obehraný a zdlouhavý. ()

repe

Příjemný, oddychový film, který by byl po zkrácení o třetinu ještě mnohem příjemnější. Vše je jasné od prvního potkání Keaton a Nicholsona, který zahrál svůj standard. Jsou si souzeni, a ikdyž se mezi ně snaží vložit kdekdo v podobě doktora Reevese, Harryho nestárnoucím apetitem a milenek, stejně to nakonec dopadne tak jak má. Zhruba v půlce filmu jsem se koukal na hodinky a očekával nějaký happy závěr, který se bohužel nedostavil. Místo toho se začal film nepřirozeně natahovat a nebýt Nicholsona, tak se místy skoro nudím. Pro jednou hezký film, ale znovu se na to asi nekouknu. ()

FilmFan24

Láska kvete v každém věku a hormonům neporučíš! Diane Keaton s Jackem Nicholsonem jak jinak jsou prostě pár k pohledání. K nim charizmatický doktůrek Reeves a o dobrou zábavu je vystaráno! A že to občas ve scénaři zaskřípe? Pchhh - nic není dokonalé! ()

Skip

Škoda toho až příliš protahovaného rozuzlení. Zase tak moc zamotané, aby na to padlo tolik minut filmu, to nebylo. Ale jinak jsem se příjemně bavil. Ono by asi bylo velké umění natočit vyloženě špatný film s takovouhle ústřední hereckou dvojicí nadanou nemalým komediálním talentem. ()

Colonist

Viděno před pár lety v autobuse cestou z Itálie domů. Jedním okem jsem sledoval film, druhým dálniční obchvat u Vídně. Těžko říct, co bylo zábavnější... ()

Aleee89

Ze začátku jsem z této komedie byla nadšená. Líbilo se mi to a scény byly i vtipné, ale mám pocit, že tvůrci si celý film zkazili jeho koncem. Byl takový strašně zdlouhavý a nebavilo mě se ke konci dívat na to, ke komu konečně kdo bude patřit... Mohli to udělat kratší, nenatahovat to tak nebo konec vymyslet úplně jinak. No, ale jinak je to docela dobrá komedie. ()