Šedesátník Harry Sanborn je bohatý hudební vydavatel, který si nepřipouští přibývající léta a přes pokročilý věk udržuje milostné vztahy pouze s mladými ženami. Jeho posledním "úlovkem" je energická Marin, se kterou si vyrazí na víkend do luxusního venkovského domu, patřícího její matce Erice Barryové, úspěšné autorce divadelních her. Než se však dvojice stačí zabydlet, objeví se Erica se svou sestrou Zoe a přistihne polonahého Harryho u otevřené lednice. Přestože se trapná situace brzy vysvětlí, Erica se nedokáže smířit s tím, že její dcera má milostné pletky s protivným, sebestředným třiašedesátiletým seladonem. Téhož večera se však situace zvrtne, když Harry během milostných hrátek zkolabuje. Podle lékaře však není schopen dlouhé cesty a musí zůstat v Eričině domě. Naštěstí se v domě častěji, než je nutné, objevuje doktor Julian Mercer, který je obdivovatelem Ericy a její tvorby. Přes vzájemné antipatie a řadu trapasů se Harry s Ericou začnou pomalu sbližovat. (TV Nova)

hazdrova

Príjemný mix komédie a romantiky s niektorými celkom nepredpokladateľnými scénami. Jack a Diane majú silnú charizmu a to drží celý film nad vodou. Na nedeľné popoludnie - prečo nie? 3,5* ()

Dinsberg

Už dlouho jsem se u romantické skutečně komedie tak nenachechtal. Milostná scéna s měřením tlaku mě fakt dostala. A modní přehlídka a lá andělíček byla taky parádní. Jack Nicholson je prostě sqělý herec, v jehož podání žádná role nemůže být špatná. ()

LuNaj

Hm, asi jsem ještě nedospěl do stádia, kdy bych dokázal ocenit filmy podobného typu. Mé hodnocení by bylo nižší nebýt Jacka. ()

pekas

Příjemný film pro pár zasmání a tak nějak vůbec dobrou náladu. Konec bohužel musel mít klasickou americkou zápletku, která ho drobet pokazila. Ale celkový dojem pozitivní - lepší tři, na čtyři už to asi nemá. ()

kubasimo

Bezva komedie, u které může člověk vypustit a zasmát se. Miluju scénu, kdy je Diane nešťastná, píše svůj životní příběh, brečí tak nepřirozeně, až je to úžasné. A hlavně pánové i Jackovi došlo, že v náručí ženy, která je vyzrálá a v jeho věku, je lépe, než v náručí mladé, dlouhonohé krasavice, tak stojí za zamyšlení.... ()

kubilov

Tak přeci jen není romantika jen pro mladé. Starší požitkář Jack Nicholson a úspěšná spisovatelka Diane Keaton, která však není příliš šťastná. Velmi mile podaná romantika s komediálními prvky , kde se objeví dokonce i Keanu (který se tam mimochodem vůbec nehodí). I když se mi film docela líbil, mé oblíbené žánrovky jsou ale úplně jinde. ()

mirkath1

Nebudu skoupá, tenhle film a lepší už to nebude je moje srdeční záležitost.  Přijde mi vtipné i to, že mnozí zde si myslí, že pro lidi nad 60 je sex asi sprosté slovo. Řeknu vám jedno tajemství. tak jak se cítíte ve 40ceti se s největší pravděpodobnosti budete cítit i po té šedesátce. Není to o věku, je to v hlavě. Jistě ta těla už nejsou co bývaly, ale to konečně poznáte sami. City a chutě zůstanou. Láska je láska :) ()

Hawaj

Stará rašple jako okouzlující femme fatale, mladík jako gerontofil a vypelichanej strejda jako nezdolný playbol. To byl opravdu tristní pohled na tedle kasting, ketrý i přes svou hvězdnost naprosto nepasoval do sebe a potápěl celou skoro-komedii na dno. Základní požadavek abych aspoň trochu věril roli jednotivých postav už od začátku celou taškařici zabíjel. Naproti tomudle působí film Lepší už to nebude jako naprostý excelentní výbrus u kterého se pokaždé dojmu. ()

ostravak30

Přiznávám bez mučení, že mě tenhle film neoslovil. Možná proto, že se jedná o romantiku, možná, že důvod je někde jinde. Třeba v menší komediálnosti. Jako komedie to na mě moc nepůsobí, příliš jsem se nezasmál. I když na druhou stranu zde pár úsměvných momentů bylo. Jako třeba, když Jack Nicholson nepřizná při první hospitalizaci lékaři viagru. Tak jako tak tři hvězdy dávám, ale jen díky právě skvělému J. N. který bezpochyby patří k nejlepší hercům Hollywoodu i světa. Jeho filmy mám moc rád. Je to vynikající velmi poctivý herec, který se své roli vždy absolutně odevzdá. A pak Dianě Keaton, která hrála taky moc dobře. Její výkon mě bavil. To byly ty světlejší momenty. Ty horší jsou pak samotný děj, který chvílemi cválá kupředu a pak se sotva táhne. Mě jedno podívání stačilo navěky věků. Romantické duše, které stále věří v lásku na první pohled a v celoživotní lásku, jež se jim v v životě nedostává, budou nejspíš uspokojeny. ()

Gamekeeper77

Skvělá chuťovka, která řekne sice nejvíc asi skupině v postproduktivním věku, ale vzhledem ke skvělému obsazení s Nicolsonem v čele a vtipnýmu příběhu s inteligentními dialogy si na ní určitě smlsnou i všechny ostatní dospělé generace. 82%. ()

R.O.man

Taka priemerna prijemna komedia na nedelny vecer. To ze Nicholsonovi dali ulohu playboya uz bolo troska prehnane, nie ze by ju nezvladol, no randit s 20tkami s takou frekvenciou.... Mimochodom, vraj ze kdyz Harryho "chytnou zada"... distributor by mohol rozoznat seknutie v krizoch od infarktu... ()

JosefTomas

Začátek geniální, Nicholson skoro ďábelsky naspeedovaný a Diane Keaton okouzlující, že člověk celkem chápe, co by na ní Nicholson s Reevesem viděli. Bohužel v půlce nemá příběh skoro kam jít. Točí se v kruhu, moc se neposouvá a 128 minutová stopáž najednou začíná drhnout. A ani finále neuspokojí takovým způsobem, či se vůbec přiblížilo začátku, který je kvalitativně úplně někde jinde. Škoda. ()

PlysovyMacko

Jack je aj vo svojom veku sarmantny, ale aby sa mu dvadsiatnicky hadzali do postele - to je prehnane. Preto ked nadviaze vztah so zenou svojho veku a zacne k nej nieco citit, sameho ho to prekvapi. Film je zbytocne dlhy, posledna pol hodina je natahovana. Najlepsia scena je ked mu pocas sexu zacne merat tlak a bez bryli nevidi na tlakomer. Keanu ako doktor je dokonalost, nechapem kto by jemu dal kopacky. ()