Šedesátník Harry Sanborn je bohatý hudební vydavatel, který si nepřipouští přibývající léta a přes pokročilý věk udržuje milostné vztahy pouze s mladými ženami. Jeho posledním "úlovkem" je energická Marin, se kterou si vyrazí na víkend do luxusního venkovského domu, patřícího její matce Erice Barryové, úspěšné autorce divadelních her. Než se však dvojice stačí zabydlet, objeví se Erica se svou sestrou Zoe a přistihne polonahého Harryho u otevřené lednice. Přestože se trapná situace brzy vysvětlí, Erica se nedokáže smířit s tím, že její dcera má milostné pletky s protivným, sebestředným třiašedesátiletým seladonem. Téhož večera se však situace zvrtne, když Harry během milostných hrátek zkolabuje. Podle lékaře však není schopen dlouhé cesty a musí zůstat v Eričině domě. Naštěstí se v domě častěji, než je nutné, objevuje doktor Julian Mercer, který je obdivovatelem Ericy a její tvorby. Přes vzájemné antipatie a řadu trapasů se Harry s Ericou začnou pomalu sbližovat. (TV Nova)

Jackie_Brown

Jedna z nejlepších komedií, aniž bych byla blízko věku hlavních postav...Dýchání z úst do úst za melodie Marvina Gaye(Keaton: "You fu@cking guy!"), Nicholsonův zadek v andělíčku, 5ti minutová hysterická plačící scéna Diane Keaton, která musela většině dam cosi připomenout:), skvělé vedlejší role, především Frances McDormand. Keanu jako třešínka na dortu... ()

TICHOPAN

Dobrá odpočinková komedie - typická Nicholsnovina plus skvělá Diane Keaton.Neřešit a jen se tak trochu nechat vsáknout.....:-) ()

Belsi

Tři hvězdičky, víc z toho nevypotím, i kdybych chtěla. Nevím, jestli je to tím, že jsem příliž mladá, nebo co, místy jsem si ale klepala na čelo. první polovina byla bezva, bylo to vtipné, zábavné, milé a mě zajímalo, co bude dál. Za půlkou už to bylo horší, bylo to utahané a předvídatelné. Hysteráku Diane Keaton jsem se sice zasmála, ale tím už asi veškerá sranda skončila. A konec byl happyend jak vyšitý, kdyby byl aspoň dojemný. ()

bono22vox

Taková teenagerská komedie pro starší a pokročilé s Keatonovou a Nicholsonem ve skvělé formě. Ale stejně jako s věkem ubývají síly, dochází v druhé polovině dech i této jinak příjemné komedii... ()

Armin82

Jack Nicholson je z té bohaté elitní líhně americké historie jeden z nejlepších herců všech dob a zde to jen potvrdil. Tolika prostoru ve filmu mu rozhodně svědčí. Diane Keaton mu parádně sekundovala. Roli Keana Reevese mohl ztvárnit opravdu kdokoliv jinej, protože na celkovým dojmu z filmu, by se stejně nic nezměnilo. Bylo to o dvou hlavních hercích a v takovým vedlejšáku ho byla docela škoda. Příběh dvou osamělých důchodců, kteří v sobě našli zalíbení a nový životní náboj? Ano proč ne. Příjemná romantická komedie, která rozhodně neurazí a na víkendovou televizní pohodu jak dělaná--->80% dávám hlavně za výkony hlavních herců, protože jinak je to jen další klišovitá romantická krávovina, která by se v podání béčkových herců utopila na dně řeky! ()

Brinkley

Oba hlavní protagonisty mám moc ráda a dočkala jsem se i Reevese, jenž je mi konečně tak nějak sympatický.... I přesto.... co bylo ze začátku velice slušne rozehráno, po zdařile zpodobněném seniorském sexu bohužel potopily ony potoky Eričiných slz, hysterie a vynucený povinný happy end. ()

lakart

Nicholson a Keaton předvádí skvělé herecké výkony. Meyers opět dokazuje, že tento žánr má opravdu v malíčku. 90% ()

ppospisil

Jednoduchá a předvídatelná komedie,avšak s mým oblíbencem v hlavní roli. Obzvláště první dvě třetiny filmu jsou velmi zábavné,ale skvělá herecká dvojka Keaton-Nicholson udrží vysoký standard filmu až do konce a to hlavně svou velikostí a charismatem. Bojím se dnů,kdy se nebudu moci těšit na další filmy s ďábelským Jackem. 70% ()

RajAthen

Jack Nicholson je prostě klasik. A vůbec nevadí, že jde o snímek místy skoro až gerontofilní. Jack si zkrátka hraje zase sám sebe, jakkoli trajektorie jeho hrdiny je dána a Hollywood musí dostát řádným koncům... Zvláště zvyšující se míra falešných infarktů mě pobavila. Možná jen Keanu Reeves je zde zvláštně obsazen, a to zejména z hlediska věku. Ale proti gustu... ()

Nocturno culto

Nicholson nikdy nezklame a když se k němu přidá zdatná sekundantka v podobě vynikající Diane Keaton, tak to nemůže skončit špatně..Dobře jsem se pobavil a nebylo to ani tak předvídatelné, jak to u těhle filmů bývá ... ()

mira.l

Ano, má to něco z otřepanosti hollywoodské produkce, ano, jsou tam některé více či méně trapné chvilky, ale i tak s radostí dávám 4*, J. Nicholson a D. Keaton se tu vcelku vyřádili, K. Reeves a A. Peet jim vcelku zdatně sekundovali a já jsem se ty dvě hodiny nenudil. I když pravdou je, že by tomu asi prospělo lehké krácení o deset, patnáct minut. ()

Threepwood

Přesto,že je film zbytečně dlouhý(stejná chyba jako u Po čem ženy touží)jsem se po celý film velice dobře bavil.Hlavně zásluhou hlavních postav,které jsou výborně napsalé a ještě líp zahrané.Tento film je pro mě příjemným překvapením. ()

Austen

Diane Keaton mám moc ráda. Ona i Nicholson hrají výborně. Má to řadu nápadů k nezaplacení. Téma nespravedlnosti v možnosti najít štěstí pro muže a ženy ve středním věku je silné. Přesto za 3 hvězdy. ()

Marecko

Po shlédnutí tohoto filmu jsem rozhodně zklamaný nebyl, spíše naopak. Popsal bych ho : Romantika pozdějšího věku. Je vidět že Jask Nicholson umí zaválet i na stará kolena. ()

xenopus

Film dvou rozdílných tváří (čti polovin). Zatímco první po kratičkém úvodu ukáže pohodu, vlídnost a humor, od doby, kdy se Harry odstěhuje zpět k sobě, ona druhá tvář začíná ukazovat nudu, šeď a slevení z tempa. U takovýchto kousků dopředu víte, jak to dopadne, a proto jsou důležitější právě scénář, hudba nebo herectví všech zúčastněných. O Reevesovi se nebudu vyjadřovat ani teď, předvádí svůj standardní výkon plný toporné zkamenělosti svého ksichtu, ale Nicholson i Keaton "si to dávají". Holt mi ta fáze opětovného hledání se přišla moc málo filosofická, na to, jakou dobu z filmu jí bylo věnováno. Škoda... mohlo být lépe. Nancy Meyers ukázala, že tento styl filmů - romantická komedie - jí sedí - jen tak dál. "Nikdy jsem ti nelhal. Vždycky jsem ti říkal určitou verzi pravdy." :-) ()

Marty7CZ

Pan Nicholson je..., já ho prostě miluju!!!! V dabingu mistra Švehlíka(měl jsem tu čest ho vychválit přímo do očí) jsou tyhle filmy skvělá a ůžasná pohoda:-)))) A jak píše Cival, Diane Keaton to jenom podtrhuje. ()

sulda007

Příjemná romantická komedie se skvělými Jackem Nicholsonem a Diane Keaton! Výborné obsazení, skvělý scénář, ale trochu slabší druhá polovina filmu si vysloužily čtyři hvězdičky. ()