Cady Heronovou (Lindsay Lohanová) vychovávali její rodiče zoologové v africké buši a ona si myslí, že o "přežití nejsilnějších" ví všechno. Když ale tahle patnáctiletá dívka, která se vždycky učila doma, poprvé vkročí na půdu veřejné střední školy, zákon džungle dostane úplně nový význam. Cady se pokouší najít své místo mezi frajery, šprty a jinými subkulturami a narazí přitom i na nejhorší druh ze všech – včelí královnu, jinak řečeno chladnou a vypočítavou Reginu Georgeovou (Rachel McAdamsová), velitelku nejelegantnější partičky ve škole zvané Plastik. Když se pak Cady zamiluje do Reginina bývalého přítele Aarona Samuelse (Jonathan Bennett), včelí královnu jako když bodne – a začne plánovat, jak zničí Cadyinu společenskou budoucnost. Cady má ale taky drápy, a když se dostane do ďábelské "války dívčích světů,“ vystrčí je – a celá škola se bude muset spasit útěkem. (HBO Europe)

FincherD.

Místy děsně zábavné, jinak zatraceně dobré! Určitě jeden ze dvou nejlepších filmů s Lindsay Lohan, která je tady velmi fajn, což lze ale asi říci o celém obsazení. Svižná Watersova režie + zábavný scénář Tiny Fey, dělají z filmu(v rámci žánru) to nejlepší co lze vidět. Některé scény jsou přímo boží! ()

Usir

Film na který jsem se koukal spíše kvůli přítelkyni, nijak mě neoslovil a přišel mi i dost trapný. Nebýt Lindsay Lohan, tak utíkám ve čtvrtce filmu od televize. ()

LucMosss

Snímek s jednou příjemnou myšlenkou, jež jsem kdysi zhlédla 3x téměř ihned po sobě. To byly časy... Ne, nevracela bych je. Neustále tento film vnímám jako docela dobrý, ovšem vyšší hodnocení si myslím, nezaslouží i přes výkon mé kdysi docela oblíbené Lindsay Lohan. ()

7EUS

Teenagerovské komedie mají něco do sebe a tahle se celkem povedla. Na ty holky se pěkně kouká a navíc se řeší pořádné problémy:). 4 hvězdy v rámci žánru. ()

SuzieS

Asi nejlepší film s Lindsay Lohan. Typická americká High school - šikana, povyšování, hvězdy školy i looseři. A nejhorší na tom je, že to tak začíná fungovat i na českých školách - film je tak ze života, až to není možné. Jen ten konec to trochu zkazil... ()

JackieBliz

Tohle je přesně ten typ filmu, na který se podíváte, když nemáte náladu na nic pořádnýho a na něco docela vtipnýho s poučením o amerických středních školách. V hlavní roli teen komedie se představí Lindsay Lohan - na to se podívejte, ještě nevypadá jako vyfetovaná herka a uvidíte i hloupoučkou Amandu Seyfried..no to je něco! Námět vcelku originální, ale v tom americkým kabátku je to jen další levná komedie. ()

Elijah93

Tak pro někoho jen obyčejná teen komedie, ale pro mě jedna z mých nejoblíbenějších komedií z dob když jsem ještě sledoval Lindsay Lohan nebo Hilary Duff. Ačkoliv se tady jedná o oblíbené klišé jako je naivní halvní hrdinka, manipulátorská mrcha, nebo nepředvídatelní maturitní ples, pro mě je to klasika. Je tu několik vtipných hlášek které vám jen neprolítnou skrze hlavu, ale usadí se tam. Nevím jestli to je nastalgie nebo fakt že jsem na Lindsay vyrostl, ale tenhle film se mi prostě líbí a má pořád svoje kouzlo. ()

bmx6

Tak na tento film jsem tak trochu ulítlej.Především za skvostnou Lindsay Lohan.Zkratka težko se to popisuje,ale film mě nesmírně baví. ()

Galaktus odpad!

Naprosto nejšílenější slaďárna pod sluncem. Rozkošné výkony budoucích hvězd Hollywoodu a jejich duchaplné rozhovory mne probraly noroční kocoviny v rekordním čase. Modlím se u všech bohů, aby tomu tak bylo naposledy. ()

STIMU

Nekoukatelná zrůdnost bez kapky humoru pro diváka s IQ přesahujícím hodnotu 60 bodů. Taková US verze Babovřesk pro náctileté ()

brasek odpad!

Pre akú vekovú kategóriu bol tento snímok natočený? Toto je fakt slizký film. Humorné situácie mladej "Afričanky" v meste? To je snáď iba zlý žart. ()

SpicyNugget

Cady Heronovou vychovávali její rodiče zoologové v africké buši. Průšvih nastane, když poprvé v patnácti letech nastoupí do školy, ve které nikdy nebyla. Cady se pokouší najít své místo mezi frajery i šprty a narazí přitom i na nejhorší druh ze všech, vůdkyni Plastic Reginu. Když se pak Cady zamiluje do Reginina bývalého přítele Aarona, začne dívčí válka… Joo, nebylo to špatné. Lindsay Lohan byla jako vždy skvělá, ostatní obsazení bylo skvěle zvolené, Rachel McAdams byla prvotřídní mrcha, Caplan i Franzese jako homo kámoši mě strašně bavili. Příjemná oddychovka, já jsem spokojená. ()

Lilith03

Jeden z filmů mého dospívání, který spadá do kategorie "dobrá americká komedie ze střední, s (pro mě) hvězdným obsazením, oddechovým příběhem, legendárními postavami a se spoustou legrace". Není to něco napínavého a někdo, kdo hledá kvalitní kinematografii na špičkové úrovni s tímhle spokojen pochopitelně nebude, ale film si na to ani nehraje. Je to prostě něco, na čem spousta dívek vyrůstalo, zná to nazpaměť a jednou za čas si to pustí znovu a zavzpomínají na dětství. Aspoň já to tak mám a jelikož mi poslední dobu na tiktoku pořád vyskakují edity na tento film, tak jsem si ho musela jít zase pustit. A bylo to skvělé, zasmála jsem se a poprvé jsem si ho dala i v angličtině a lituji, že jsem to neudělala už dříve, protože v originále je to úplně top a o vtipné části jsem nepřišla :⁠-⁠) ()

Protivný sprostý nemrtvý holky

Protivný sprostý nemrtvý holky

05.02.2013

Nemáte dost zamilovaných upírů? Blbá otázka, já vím. Všichni jsme si oddechli, když Twilight sága přestala otravovat na plátnech kin... no, možná ne úplně všichni. Pro ty z vás, kterým žánr… (více)

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“

24.08.2008

Sacha rockovým zpěvákem

Sacha rockovým zpěvákem

01.01.2006

Herec Sacha Baron Cohen (kultovní postava Ali G-ho, či hlas lemuřího krále Juliana z Madagaskaru) si v připravovaném biografickém snímku CURLY OXIDE AND VIC THRILLS zahraje postavu rockera Curlyho… (více)

MTV Movie Awards 2005

MTV Movie Awards 2005