Cady Heronovou (Lindsay Lohanová) vychovávali její rodiče zoologové v africké buši a ona si myslí, že o "přežití nejsilnějších" ví všechno. Když ale tahle patnáctiletá dívka, která se vždycky učila doma, poprvé vkročí na půdu veřejné střední školy, zákon džungle dostane úplně nový význam. Cady se pokouší najít své místo mezi frajery, šprty a jinými subkulturami a narazí přitom i na nejhorší druh ze všech – včelí královnu, jinak řečeno chladnou a vypočítavou Reginu Georgeovou (Rachel McAdamsová), velitelku nejelegantnější partičky ve škole zvané Plastik. Když se pak Cady zamiluje do Reginina bývalého přítele Aarona Samuelse (Jonathan Bennett), včelí královnu jako když bodne – a začne plánovat, jak zničí Cadyinu společenskou budoucnost. Cady má ale taky drápy, a když se dostane do ďábelské "války dívčích světů,“ vystrčí je – a celá škola se bude muset spasit útěkem. (HBO Europe)

FrAnn_Kie

Jedna z nejlepších komedií, kterou znám. Velice pěkné mapuje holčičí svět plný pomluv, intrik a falešného přátelství. Určitě doporučuji všem mužům, kteří se chtějí pobavit na úkor dívek 😀 ()

PanPyzamo

Paráda 😂 To byla komedie, kterou jsem si užil. Plastičky úplně supr 💅💄 Přesně něco takového jeem hledal a jsem opravdu spoko. Dostal jsem, co jsem chtěl a snad i trochu víc. Z pohledu běžného diváka ale nevím, co moc říct. Komu to doporučit fakt nevím. Mě baví ve filmech takový namyšlený princezničky, takže za mě supr komedie. Jinak je to řekl bych takovej průměrnej filmek. Musíte to brát s rezervou s tím, že je to zkrátka sranda. Za mě bomba, ale jinak takovej asi průměr a fakt nevím, komu bych to doporučil. Pokud hledáte namyšlený fifleny, tak by tohle mohlo být pro vás ✨💋 Jinak bych spíše nedoporučil. Taková víceméně kravinka, která mě ale velmi bavila. 5/10 ()

Sebule

Nejsem moc fanoušek teen dramat a tohle není výjimka. Ohrané, bez nápadu a taky nudné. Celkově ten příběh byl místy trapný, i když pár scén nebo hlášek vtipných bylo, ale jen pár. Taky byl ten příběh velice paradoxní, myšleno tak, že začátek, průběh a konec nedávaly dohromady smysl. Plus jsou Lindsay Lohan a Rachel McAdams, které film trochu vyzdvihují. Hodnocení: 4,5/10 ()

StaBa

Podle mě je to tak na tři a půl hvězdičky. Docela příjemná komedie na odreagování. Svět "plastik" je opravdu úžasný a už vím, co si o mě myslí moje přítelkyně :-) ()

svatto

Bodaj by takto vyzerali vsetky teenagerske komedie. Ma to humor a ironicky nadhlad. Porovnavanie s "Freaky Friday" mi pride uplne scestne, nakolko sa jedna o nieco uplne ine. Ked uz, tak porovnavajme napriklad s "Clueless". ()

Elissabet

Tak na tomhle filmu jsme hodně ulítávaly s kámoškama :D (byla jsem Gretchen). Jinak si myslím že tyhle filmy se točí jenom pro puberťačky co nemají co dělat. No jako děj zhola žádný, ale když jste holka nepříde vám to jako úplná blbost. Taky by se to dalo nazvat jako průvodce dívčím světem, a právě proto jsem na to koukala já. Mimo to mám v oblibě Lindsay Lohan a Rachel McAdams takže u mě je to 1hvězda za dokonalou věc pro holky, 2hvězda za obsazení a třetí ano nevím :) ()

Olafa

Na to, že je to film pro teenagery, to ještě ušlo. Ta podivná hierarchie (aspoň ve filmech) na amerických středních školách je tu dovedena do až ironických extrémů a obsazení je taky docela dobré. Musím uznat, že jsem se několikrát i zasmála (hlavně nad vymatlanou Amandou Seyfried). V rámci žánru docela povedené, a to milovník tohoto žánru rozhodně nejsem. ()

emil_sojka

Vypadalo to na pěknou a zábavnou sondu do života náctiletých dívek, ale konec připomínal sondu úplně zcela jinam. Vtipy byly sice typické pro tento žánr, ale narozdíl od jiných snímků nepostrádaly humor a pointu. Ve své kategorii bych zařadil film k těm lepším, nicméně posledních dvacet minut mi zkazilo veškeré pozitivní dojmy, proto hodnotím ne příliš kladně. Lindsay Lohan a Rachel McAdams jsou nejen filmové, ale i herecké konkurentky, ovšem mým favoritem zůstává příliš teplý Damian. ()

Monyfik

Jedna z komedií, u kterých není třeba přemýšlet. Dobré hlášky s podtextem černého humoru nemají chybu. Idylický konec filmu mi moc nesedl, ale dravost, chtivost a hlavně "blonďatost" puberťaček vše srovnala. ()

Neel

Tak nevím, jestli je to tím, že teenage komedie nejsou mojí krevní skupinou nebo je to tím, že to bylo tak hrozný. Ne, možná to nebylo hrozný, ale ničím to neoslnilo. Vtípky jsou až moc okoukané a oposlouchané a vyústění mě taky nijak nepřekvapilo. Nudný večer, který jsem mohla strávit i příjemněji. ()

JSSVLVKMK odpad!

Nesnáším filmy z americkýh středních, protože je v něm vždy ukázáno na ty, co jsou odpadem tamější společnosti, ale pro běžného člověka (jako jsem já) zcela normální! A pak je tady samozřejmě ta elita, ty diliny na podpatkách s blonďatými vlasy! A pak samozřejmě normání holka, co vlastně není tak normální, protože přejde k těm dilinám a snaží se jim podobat! Dejme tomu, že v tomhle filmu bych to ještě překousla, ale jakmile nastoupila na scénu matka tý hlavní diliny, myslela jsem, že televizi prohodím oknem a na Hollywood budu praktikovat jaderný hřib! Tohle je moc a opravdu opravdu moc mi zkazily ty dilči večer! Tohle se fakt nedá! ()

montel

16-letá Cady Heron (Lindsay Lohan) nikdy nechodila do školy,protože žila se svými rodiči v Africe. Nyní se přestěhovala do USA a začne chodit poprvé na střední školu. Zde se seznámí s trojicí sobeckých dívek a z nevinné slečny se stává stejná potvora... Čekal jsem další středoškolskou slátaninu, ale nebylo to tak špatné. Vlastně se na to i dobře koukalo,ale na více než tři hvězdy to není. 55% ()

feho312

jojinecko:"Na Lindsay Lohan sa dá pozerať, to je fakt! Inak po skvelom Freaky Friday je to slabota. Ale vždy lepšie ako tie všetky stupidné teen "komédie"..." Uplny suhlas a o hviezdu viac kvoli Rachel McAdams :* ()

KakiBonham

Ve své kategorii dle mého názoru jeden z nejlepších, nejméně hloupých a nejvíce zábavných filmů, který ale stále ještě patří především svému primárnímu diváctvu, tedy mladým dívkám. Při posledním shlédnutí jsem poprvé zaregistrovala, že scénář je dílkem Tiny Fey, což výjimečnost filmu vysvětluje. ()

Protivný sprostý nemrtvý holky

Protivný sprostý nemrtvý holky

05.02.2013

Nemáte dost zamilovaných upírů? Blbá otázka, já vím. Všichni jsme si oddechli, když Twilight sága přestala otravovat na plátnech kin... no, možná ne úplně všichni. Pro ty z vás, kterým žánr… (více)

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“

24.08.2008

Sacha rockovým zpěvákem

Sacha rockovým zpěvákem

01.01.2006

Herec Sacha Baron Cohen (kultovní postava Ali G-ho, či hlas lemuřího krále Juliana z Madagaskaru) si v připravovaném biografickém snímku CURLY OXIDE AND VIC THRILLS zahraje postavu rockera Curlyho… (více)

MTV Movie Awards 2005

MTV Movie Awards 2005