Cady Heronovou (Lindsay Lohanová) vychovávali její rodiče zoologové v africké buši a ona si myslí, že o "přežití nejsilnějších" ví všechno. Když ale tahle patnáctiletá dívka, která se vždycky učila doma, poprvé vkročí na půdu veřejné střední školy, zákon džungle dostane úplně nový význam. Cady se pokouší najít své místo mezi frajery, šprty a jinými subkulturami a narazí přitom i na nejhorší druh ze všech – včelí královnu, jinak řečeno chladnou a vypočítavou Reginu Georgeovou (Rachel McAdamsová), velitelku nejelegantnější partičky ve škole zvané Plastik. Když se pak Cady zamiluje do Reginina bývalého přítele Aarona Samuelse (Jonathan Bennett), včelí královnu jako když bodne – a začne plánovat, jak zničí Cadyinu společenskou budoucnost. Cady má ale taky drápy, a když se dostane do ďábelské "války dívčích světů,“ vystrčí je – a celá škola se bude muset spasit útěkem. (HBO Europe)

FlashFXP

Nečakajte nič originálne. Klasická puberťácka, nie veľmi vtipná komédia, ktorej autori sa pevne držali osvedčenej šablóny. Takých filmov sú tony, len herci sa menia. Hodinu po pozretí už nebudete vedieť čo ste pozerali. ()

JAzzeURo

Totální průměr, neurazí ani nenadchne. Když chcete vypnout, tak jsou filmy jako tento to pravé. Jen je vidět, že Lindsay už odrůstá dětským střevíčkům. ()

miiisha.k

Komedie moc nemusim, ale na tuhle nedam dopustit. A mám taky slabost pro komedie z americký střední školy, u toho se opravdu královsky bavím!! ()

Umělec

Klasická americká nezatěžující komedie ze střední školy. Do kina bych na to asi nešel, ale na DVD se to dá a je to docela i zábava. Lohan tomu dává šmrnc, děj není tolik vykonstruovaný, jak bývá u jiných podobných komedií a vtipné situace nejsou hnané až za hranu únosnosti.... Taková pohodová, nenáročná komedie pro podzimní zamračený večer :-) 75% ()

Leela's

Schopnost chápat myšlenkové pochody amerických středoškoláků u mě nikdy nebyla příliš závratná, tady jsem se ale opravdu nechytala... ()

Elles

Pozor první polovina filmu neni pro citlivé povahy s odporem proti snobismu! Aspoň že v další části filmu už se na to dalo koukat. Dost mi to připomínalo moje spolužačky v 6. třídě, což teda asi nezapadá do středoškolskýho prostředí, kde by to snad aspoň většina měla mít trochu už srovnaný. Ale za ty báječný výstřihy přidam hvězdu navíc :-) ()

sundal

Pokud předem čekáte oddechovku pro holky s partou puberťaček, film nezklame, ale v podstatě blbost. Fajn blbost. ()

El_Barto

Další z nepřeberné hromady filmů o tom jak těžký a zároveň vzrušující je život na Americké střední škole... Tento se řadí k těm lepším z nich. Měl dost slabších chvilek ale i tak to je nejlepší film s Lindsay Lohan co jsem zatím viděl. A v tomto filmu jsem si poprvé všiml A. Seyfriedové a ta mě příjemně překvapila. Celkově se tento film řadí k lepšímu průměru. ()

SnowCZ

3 hvězdy za Lindsay Lohan, je to fakt kočka! A pak taky za kozí barometr, u něj sem se nasmál z celého filmu nejvíc. Film neurazí, ani nenadchne, prostě průměr. ()

Trepak

Tieto teen filmy vždy nesú také hlboké posolstvo, že ho ani Atlas neunesie na svojich pleciach. Po romániku v Afrike s miestnym kanibalom, prichádza Candy do USA na školu, kde sú ľudia rozdelení na gangy. Nemajú sa veľmi v láske. Nájde si partu kamarátiek, s ktorými si najskôr vynadá do ku_iev, no potom sa udobria a aj na škole si zrazu všetci rozumejú. ()

Verunka1995

Tento film si pustím třeba víckrát za den, nikdy neomrzí, opravdu skvělé herecké výkony, Lindsay nezklamala, Rachel McAdams v roli mrchy ? Úžasné! :) takže dávám za 5*, kvůli ozvučení a ději :) ()

chemik11

Komedie ze střední školy, co se netočí kolem sexu a nechuťáren, pobaví a to je hlavní. Můj oblíbený film, můžu koukat pořád dokola. Krásná Lindsay, krásná Rachel, krásná Amanda, i ti junior plastics vypadají super, i když se tam jen tak mihly na konci. Jen bych doporučoval pustit si to v originálním znění s anglickými titulky, je to mnohem lepší než v českém dabing, navíc ta angličtina v tohle filmu není tak složitá, pokud aspoň trochu umíte anglicky, jen pár slov jsem si musel dohledat. Super hlášky, trenérovo Don´t have sex, Karen a její hlášky (Why are you white), ředitel taky občas zahláškoval nebo Reginy matka, to je blázen, pak další hlášky (nenávidím tě, protože jsi tlustá, jsi tlustá, protože tě nenávidím). Taky tanec Jingle bells byl supr. ()

FanynkaFilmu odpad!

Vlastně jsem ani nebyla překvapená ze svého zklamání, když jsem asi před rokem viděla tenhle odpad v televizi, už obsazení Lindsay Lohan mi napovídalo,že to bude ztráta času... Pokud jste neviděli tento film, pak jste nepromrhali 97 min. svého života. Gratuluju ()

blondie18796

klasická americká komédia...obyčajné dievča v skrytom boji proti kráľovnám školy...inak je však film pomerne dobrý,ako oddychovka pri telke s pop-cornom v ruke celkom pobaví :) ()

ES13

Až na nějaký nedostatky je ten film super! Rachel je fakt super herečka a Lindsay s Amandou taky. Jedinej kdo mi tam strašně vadil a to jak stylem mluvení tak svym celkovym projevem byla Lacey Chabert, ale jinak hezkej pohodovej filmík. ()

jossC

Tak chce to uvědomit si,na jakou cílovou skupinu je to namířené.Být americká šestnáctka,tak bych tomu dal i čtyři hvězdy. ()

Lucie505

Divím se tak vysokému hodnocení. Když to srovnám třeba s teenagerovskou Bezva vejškou, která má také kolem 60%?! Tak tahle přiblblost jí nesahá ani po kotníky! Ale oka, proti gustu.... ()

Protivný sprostý nemrtvý holky

Protivný sprostý nemrtvý holky

05.02.2013

Nemáte dost zamilovaných upírů? Blbá otázka, já vím. Všichni jsme si oddechli, když Twilight sága přestala otravovat na plátnech kin... no, možná ne úplně všichni. Pro ty z vás, kterým žánr… (více)

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“

24.08.2008

Sacha rockovým zpěvákem

Sacha rockovým zpěvákem

01.01.2006

Herec Sacha Baron Cohen (kultovní postava Ali G-ho, či hlas lemuřího krále Juliana z Madagaskaru) si v připravovaném biografickém snímku CURLY OXIDE AND VIC THRILLS zahraje postavu rockera Curlyho… (více)

MTV Movie Awards 2005

MTV Movie Awards 2005