Keenen Ivory Wayans, režisér filmu Scary Movie, představuje bláznivou komedii Někdo to rád blond s komiky Shawnem Wayansem a Marlonem Wayansem. Co se stane, když se dva nešikovní agenti FBI musí převléct za blonďaté dívky a pokusí se proniknout do vyšší společnosti? Skandál! Šílené situace a nonstop zábava provází bratry, kteří se ze smolařů mění v mladé ženy s postavením! S filmem Někdo to rád blond plným dobré muziky se budete od začátku do konce skutečně bavit! (oficiální text distributora)

kiraorigin

Přiznám se...ač si většinou hraji na intelektuálně založenou slečnu... u *Někdo to rád blond* jsem se prostě bavila... jistě pár hluchých...možná i trapných chvilek se tu najde, ale ústřednímu blonďatému párečku to prostě klape a Terry Crews v roli svůdníka je vtipnou třešničkou na lehoučkém dortíku zábavy. Velice dobré *** ()

Skeevee odpad!

Videla jsem asi 15minut, pak jsem to vypla, to se vazne nedalo =( je mi lito.. a nedalo se to ani jako film, kterej bezi nekdy po pulnoci =/ vazne tragedie =/ ()

Innos

super som sa pobavil, dvaja niigas sa prevlečú za dve blond belošky , par fakt dobrých hlášok.....ale čo ma najviac dostalo a kvôli čomu som zdvihol tak vysoko hodnotenie je TERRY CREWS, ako náhle sa ten objavil na scéne tak som dolova sral smiech:-D:-D:-D ten tanec:-D ten jazyk:-D ten penis:-D to spievanie v aute:-D lol....občas sa treba odreagovať a vypnúť mozog, otvoriť pivo a pozrieť si s partou niečo takéto... ()

ArMinO

Tak tento film som nemusel vidieť. Aj keď tam boli momenty kedy som sa zasmial, ale zasa niekedy to bol humor suchý, až trápny. No aj keď mám Shawna Wayansa rád, tak toto mu aj s jeho hereckým kolegom Marlonom Wayansom veľmi nevyšlo. ()

Mikec007

No, už jsem dlouho neviděl horší film! Nelíbilo se mi tam téměř nic. Nechutné, trapné, nevkusné.... Navíc ty masky byly opravdu příšerné. Možná by to ženský připomínalo, ale to že okolí je vnímalo jako naprosto dokonalékopie mě tak nějak "znepokojilo". Nebylo tu v podstatě nic, co by se mi nějak líbilo, až na pár frků a proto taky ta jedna hvězdička, ale hodně jsem se rozmejšlel jestli jí dát nebo ne... ()

Klariska

Tenhle film mě přišel jako jedna velká urážka staré dobré Wilderovi klasiky. Starý příběh přepsaný do nového prostředí s párkem černochů, kteří nám (při vší úctě) toho moc nepředvedli. Ano, asi tam byly i nějaké zábavné momenty, kterým jsem se zasmála, ale nejsem si jistá, zda to bylo jejich ftipností nebo spíše trapností. Zkrátka někdo to radči horké..! ()

Vanish

Sakra, vždyť to má hloupý nápad, špatně rozvržený scénář a dokonce ani hlubokou myšlenku ! Lidi, tohle je komedie, vzpamatujte se, to co tady píšete nemá hlavu ani patu ! "Velice jsem se bavil ale..." proč ale ? Účelem komedie je snad jen "pobavit" ne ? Když celý den někam běhám, nezastavím se a navíc je to takový ten "den blbec", a já po tomhle všem sednu domů a pustím si tohle, vážně se bavím. Tady dávám 75% - mě se i takový odporný styl humoru líbí ;) ()

Hookins86

Scénář, režie, kostýmy, masky, herci, hudba a hlavně prdel - tak proč nedát komedii, která rozesměje, nenudí a celej film baví 5*. Dneska jsem to změnil, páč mi není moc dobře, ale i tak jsem se pobavil se vším všudy... ()

Londi

Z nějakého důvodu je tohle oblíbená komedie celé naší rodiny. Není to bůhvíjak intelektuální film, ale jako oddychovka je to vážně super. Bratry Wayansovy fakt můžu a navzdory tomu, že většina uživatelů film zahrnula kritikou, já se na něj podívám vždy s nadšením. ()

jjjerry

Primitivní, trapné, přehnané. Vzácně se tam objevil dobrý vtip, ale následující trapnost to hned shodila. Já si užíval "Debru Mogran " (Jennifer Carpenter ). Jinak český název snažící se těžit z úspěchu Někdo to rád horké je velmi trapný a orginálu nesahá ani po kotníky. ()