Keenen Ivory Wayans, režisér filmu Scary Movie, představuje bláznivou komedii Někdo to rád blond s komiky Shawnem Wayansem a Marlonem Wayansem. Co se stane, když se dva nešikovní agenti FBI musí převléct za blonďaté dívky a pokusí se proniknout do vyšší společnosti? Skandál! Šílené situace a nonstop zábava provází bratry, kteří se ze smolařů mění v mladé ženy s postavením! S filmem Někdo to rád blond plným dobré muziky se budete od začátku do konce skutečně bavit! (oficiální text distributora)

Fanucci

Černošská komedie, v které se dvojice agentů převleče kvůli vyšetřování případu za obdobu Paris & Nicky Hilton. Člověk se párkrát zasměje ale nic extra. ()

Katarine

Tahle komedie mě vždycky dokáže pěkně rozesmát, tentokrát i včetně nechutných scén (v restauraci). Dobře zvolená herecká obsada a taky moc pěkná hudba. Jen místy až příliš americké a dá se snadno očekávat, jak to vlastně dopadne. Suma sumárum - 3*. ()

BoredSeal

Místy solidní bizarní humor (nákupy a Terry Crews), jako celek to ale moc nešlape. Když jsou Wayansovi namaskovaní jako legrační nafukovací panny, gestikulaci a pištění berete, ale bez masek jsou na svojí kariéru dost bídní herci s chabým charisma - zvlášť když vedle nich vidíte nadprůměrný komický výkon Terryho Crewse. ()

Chen

Minimum nechutného humoru, pár vtipných scén, živelnost hlavních představitelů. Tři hvězdičky si zaslouží. ()

peto12

Dosť zaujímavá komédia o bratoch Wayansových, ktorí sa preoblečú za dve blondínky. Táto komédia je dosť priemerne dobrá od Wayansových. ()

Martin741

Prezliekacskych komedii je dostatok, a veruze aj podstatne kvalitnejsich nez tato patlanina. Namatkovo spomeniem Tootsie, Mrs Doubtfire, Agent v Sukni ......... Toto je tak o hovne, ze az. 5 % ()

Bay_watch odpad!

Jedna z nejstupidnějších a nejtrapnějších "komedií", kterou jsem kdy měl tu čest zhlédnout. To, že se v některých pubertálních vrstvách stal tento výtvor jakýmsi kultem, jenom dokazuje, kam až to u nás maintream a levná zábava dotáhly. ()

Nach

Příjemná, šílená komedie, u které jsem se často upřímně a nahlas smál. Má sice své vady, ale pozitiva převažují. Škoda jen, že je oproti jiným, tématem podobným komediím, tak snadno zapomenutelná. 70% ()

Streeper

Průměrná americká komedie, která ale opravdu pobaví. Nemám ráda styl humoru, který je trapný a nechutný. Tady je to ale v přiměřeném množství (snad jen kromě scény v restauraci). Je to originální. Ústřední dvojice k sobě perfektně pasuje a skvěle spolu spolupracují. Jako hloupé blondýnky jsou skvělý, i když i slepí by poznal, že to není původní dvojice. Ale při sledování jsem se několikrát zasmála od srdce. ()

C0r0ner

Humor Wayansů mi velmi sedí, ač si samozřejmě uvědomuji tu převahu retardace, humusu a demence. Čas od času je ale přesně takovýhle film potřeba na vypnutí hlavy a jednoduchou zábavu. Celé je to strašně idiotské, ale také úžasně veselé, takže na jednorázové pobavení optimální záležitost. 70% ()

Fallen_One

Stačí první půl hodina, aby si člověk udělal dojem, s čím má to dočinění. Samotný nápad je tak debilní, že je mi té jedné hvězdy až líto. ()

pufina

Americká komedie, která je tak hloupá až se neudržíte nesmát. Transvestity „black“ show Vám zde představí dvě „krásné“ blondýny, za které se vydávají agenti FBI, kteří postrádají všechny ženské jemnosti a přirozenou krásu. Film se drží hesla, že nastal „Čas někomu nakopat prdel“; nastává otázka, kdo jí komu nakonec nakope. ()

campix

Rodinný klan Wayansů opět v akce, tentokrát už je to ale jejich předposlední dílko. Otázkou je zda je to dobře nebo špatně. No, co si budeme nalhávat, kvalita jejich filmů směřuje směrem dolů a ani Někdo to rád blond není výjimkou. Napříkald ústřední herecká dvojice namaskovaná jako blondýnky vypadá hodně strašidelně, takový Dům voskových figurín. Ovšem úplně špatný film to není. Jelikož se určitě několikrát zasmějete a například role Terryho Crewse je prostě úžasná. Já si tedy bratry Wayanse rád zapamatuji hlavně díky prvním dvěma Scary Movie a ani tento film na tom nic nezmění. Své publikum si tak jako tak najde. ()

Juto

Pre film, ktorý používa rasové, triedne a sexuálne stereotypy ako východiskový bod, je to sklamaním. 4/10 ()

Seag

To je perfektná komédia. Hlavne ked sa prezlečú za tie ženy a vyzerajú ako zdemolované ksychty. Davam **** ()

fars

Strasny film, nudny a trapny. Uz tu bylo dost filmu kde se muz prevleka za zenu, ale tenhle je ze vsech nejhorsi! ()