Keenen Ivory Wayans, režisér filmu Scary Movie, představuje bláznivou komedii Někdo to rád blond s komiky Shawnem Wayansem a Marlonem Wayansem. Co se stane, když se dva nešikovní agenti FBI musí převléct za blonďaté dívky a pokusí se proniknout do vyšší společnosti? Skandál! Šílené situace a nonstop zábava provází bratry, kteří se ze smolařů mění v mladé ženy s postavením! S filmem Někdo to rád blond plným dobré muziky se budete od začátku do konce skutečně bavit! (oficiální text distributora)

Flopik

Pamätal som si to o čosi vtipnejšie, ale aj tak som sa znova skvelo bavil. Wayansovi na mňa vo väčšine prípadov vedia  a ich humor mi sedí.  Pár lepších, vtipnejších scén striedajú trocha trápne ale inak stačí vypnúť a baviť sa. Za 4*. ()

Vazbič

Nudná a primitivní komedie, plná arfroamerického humoru, který je ovšem jen málokdy opravdu vtipný. Abych byl upřímný, opravdu dobrý vtip tam není ani jeden. Za pozornost stojí pouze Terry Crews, jehož postava jediná vyčnívá z nudného a šedivého filmu. ()

G900 odpad!

Myslim ze zase pouziji sve oblibene South Parkovske: ''Really?'' Omg, au au au... Jak psal Reckon o tom svem kamaradovi, ktery to musel temer cele sledovat i se zvukem (!) ... Tak to jsem byl ja... ()

AndreyCSFD

Typická komedie, při které vypnete mozek a jenom se bavíte méně či více nechutnými vtípky a prkenným herectvím protagonistů. V podstatě se jedná o scénku nataženou na celý film, který se velmi okatě inspiruje Agentem v sukni a Mizery. Řešit scénář či režii nemá u filmu, který se sám nebere vážně, smysl. White Chicks je ideální ,,autobusový" film pro omladinu jedoucí na školní výlet - jedna část se u filmu pobaví, druhá usne a než dojedou titulky, tak jsou na místě. ()

Lindushka

Pozerala som to už najmenej trikrát a stále sa pri tom smejem ako blázon. Nemá to chybu. Perfektná komédia, jedna z najlepších. ()

Pitaya

Někomu to možná divné přijde, ale já dávám 5 hvězdiček. Je to jedna z nejlepších komedií co jsem kdy viděla. Smála jsem se od začátku, až do konce a od toho přece komedie jsou ne? Bratři Wayansové byli skvělí a celkově nápad natočit něco takového zajímavý. Prostě to nemělo chybu. ()

crha

Jestli tohle viděl Tom Hanks, tak asi čuměl, protože takhle by vypadal jako transka. Spíš teda trapný, než vtipný, ale nic jinýho se čekat snad ani nedalo. Kdo byl doopravdy vtipný, tak to byl Terry Crews. 50% ()

IvcaG

Tahle komedie mi už na vždy bude připomínat léta na střední škole. Už jen to si přesdtavit dva černochy převlečené na blondýny :) A pak prej: Tvoje máma je tak stará, že má mlíko v prášku a když kojí vypadá to takhle:) A pak tu máme Latrella co si dává Thousand Miles, mazec... proště a jednoduže tenhle film je nářez... ()

WillyMarks

nač se nezasmát, na tyto komedie se člověk nesmí dívat jako na filmařské umění ale prostě na to, udělat recese a rozesmát člověka :D a to se povedlo.... ()

marshaall

Wayansovci su frajeri. Prezleceni za blondynky vyzeraju priam odpudzujuco, ale vedia ma vzdy dobre rozosmiat, a to je dolezite ()

Wargoo

Primitívne, plytké, trápne... ale niektoré scény sú tak dobré, že mi od smiechu išli slzy... ("head-banger", tancujúci Latrell) Videl som to niekoľkokrát, a vždy ma najviac dostanú tieto scény. Inak priemer. 3***, a to hlavne za Terry Crewsa. 50,551% ()

Nerd4Dreaming

Já jsem se bavil a nechápu tak nízký hodnocení. Jestli chcete inteligentní zábavu pusťte si Forresta, tenhle film svůj účel plní. Jasně, stupidní ale ne nudný film, tak proč ne :) A stupidní teda až na kost, že ani jeden člověk ze 100 nerozpozná dvě hezký ženský od dvou transvestů, to už zavání ... debilitou tvůrců :D ale proč ne.. ()

merigieren

dvě divně vypadající ženský (pochybuju že to sou vážně převlečený černoši) se chovají naprosto šíleně, většina humoru je založená na prdění a spol. I tak se jim povedlo mě několikrát rozesmát. ()

Hapretor

nečekal jsem to ... ale pobavilo ... Terry Crews rules ... Wajansovi zase měli dobrý ksichty ... blbé ale úsměvné ... je hezké se dívat na staré "trash" filmy ... teď by něco takového absolutně neprošlo ... škoda ?! ... ()

pravo

Takže ďalšia komédia, ktorá má problém, že nerozosmeje a ani nepobaví. Okrem celkom zjavných výhrad k podávanému humoru som aj zdesený akým spôsobom je v prevažnej väčšine filmu vykresľované ženské pokolenie. Ide proste o tupú komédiu s absolútnym nedostatkom taktu a výrazným deficitom humoru. Ak sa vám tento film páčil tak potom určite siahnite aj po ďalšej pecke podobného razenie od totožného režiséra Little Man (2006). ()

Pingu

Tenhle film jsem si nechtěl dlouho ani půjčit, protože jsem si myslel že to bude ukrutná zhovadilost !! Ale.... jakkoliv velká to byla blbost, bylo to tůůůze zábavné :o)) Smekám před Wayansovými, který celej film neuvěřitelně odtáhli - jejich výkon byl pětihvězdičkový..... "Je jasný že namaskovat dva černochy tak aby z nich byly missky není tak jednoduchý jako udělat z Robina Williamse babičku, takže to se dá odpustit - ale nechápu, proč si v americe myslí, že komedie se nedá natočit bez těch zbytečnejch sraček!! To bohužel sráží body i týhle, jinak skvělý komedii. 70% ()