Keenen Ivory Wayans, režisér filmu Scary Movie, představuje bláznivou komedii Někdo to rád blond s komiky Shawnem Wayansem a Marlonem Wayansem. Co se stane, když se dva nešikovní agenti FBI musí převléct za blonďaté dívky a pokusí se proniknout do vyšší společnosti? Skandál! Šílené situace a nonstop zábava provází bratry, kteří se ze smolařů mění v mladé ženy s postavením! S filmem Někdo to rád blond plným dobré muziky se budete od začátku do konce skutečně bavit! (oficiální text distributora)

Bobinov

Film jsem náhodou viděla při cestě na dovolenou v autobuse. Docela vtipný a oddychový film u kterého se nemusí vůbec přemýšlet a celkem se u to ho bavíte. Zkrátka vtipná blbina. ()

JuliaChang

No dobrá, Někdo to rád blond se nejspíš řadí k těm tak trochu ujetým a úchylným komediím - také ji tam řadím. Ale svůj účel splňuje - je to komedie a mě ti černošští blond kluci prostě baví od začátku až skoro do konce (nechápu, proč musí být spousta komedií zmrvená trapnými konci!). ()

Isuzu odpad!

Tento "skvost" nam pustali cestou v autobuse, inak by som bola usetrena utrpenia, lebo sama by som si taketo nieco nikdy nepustila. Na prvy pohlad to posobilo ako lacny film z 80-tych rokov a ono to je prekvapivo z roku 2004, to by som teda neuhadla. Ked ma niekto rad primitivny humor bez stipky inteligencie, kde su zobrazene asi vsetky stereotypne predstavy (cize rozumej urazlive) o zenach a predovsetkym tych blond, tak tomu sa to mozno bude pacit. Ja som bola iba znechutena a otravena, ze nieco take otrasne mohol vobec niekto natocit a este si myslel, ze je to vtipne... ()

NikolaBlack

Pro mě nejlepší komedie, když nechci nad něčím přemýšlet a chci prostě jen vypnout. Sice je to možná o ničem, herecké výkony taky nic moc, ale pro mě jsou hlášky z ní nezapomenutelné! ()

veroniccca

Normálně mám ráda komedie tohoto typu.. Člověk u toho nemusí přemýšlet, odreaguje se a zasměje, ale tohle je trošku zklamání. Ale jako kulisa při uklízení je to dobrý :D a pár vtipných scén se taky najde ()

Dumaru

Tentokrát som nedal na hodnotenia a napriek tomu som si pozrel túto komédiu. Podľa mňa je film Niekto to rád blond výborný. V dnešnej dobe je problém nájsť dobrú komédiu a podľa mňa táto za pozeranie stojí. Hlavní predstavitelia - agenti prezlečení za blondíny prežívajú kopec trapasov a stále je sa na čom zasmiať - na spoločných papučových večeroch s kamarátkami, alebo predvádzaním tanečných kreácií na diskotékach, dvorenie Letreya pri raňajkách, to všetko sú scény plné humoru. Preto u mňa za 4 hviezdičky,,, ()

P@\/EL

Komedie, která sice nabídne několik povedených srandovních situací a pár skvělých nedorozumění, to vše je ale vyváženo dostatkem nudných míst. Přece jenom sledovat počínání skupinky mladých rozmazlených pipin, jež se neustále zajímají jen hadry, šminky a mají mezi sebou malicherné rozbroje, bylo spíše trapné než komické. Alespoň že ti poldové a chlípný hráč amerického fotbalu tady vyzní srandovně. ()

Domitri

čekal bych od Tvůrců Scary Movie víc, ale zas tak strašný, jak některý píšou ve svých komentářích to nebylo.. nebyly sice tak povedení vtipy, ale furt bylo dost u kterejch se zasmát a scénka v autě byla brutálně epická... Nevím co furt máte proti takovým komediím. ()

soukyd33

A opět tu máme bláznivou komedii, ve které půjde o všechno. 😀 Vidět chlapy, kteří ze sebe dělají ženy, tak to je úlet. Některé scény jsou přímo dokonalé. Hlášky poldů předtím než provedou akci jsou TOP. Poznámka: Ty nejkrásnější holky tam ale uvidíte až téměř na konci. Už jenom proto se vyplatí si počkat. Hvězdiček 4 ()

enoemis13

Do odpadu to u mňa smerovalo, pomaly už od začiatku, po pol hodine sa to tam aj dostalo a zrazu prišlo zmŕtvychvstanie .... tak prestrelené, že občas bolo vtipné, aké je to trápne, inteligentný humor žiadny a tento pre mňa nevtipný trápny humor ma na vlastné prekvapenie občas pobavil ... 35% ()

Zix.

Tahle přeměna mužů na ženy je hodně nepovedená, ty obličeje jsou hodně nepovedený a všiml by si toho snad i slepec.  Za vše taky mluví, že mají že bělošky mají černý nohy a nikdo to neřeší nebo černý pupek, který viděl basketbalista. Přislo mi i protivný to zbohatlický prostředí, kde dcerušky pracháčů řeší vysloveně kokotiny.  Zápletka je taky hodně bídná a moc si s ní autoři práci nedali. Dvě hvězdy dávám za některý vtipný scény. ()

DK197

Oblíbená komedie mého dětství, která spolu s věkem ztrácí lesk.... A španělský dabing to zabíjí ještě víc... Ale dětem se to líbit bude, takový převleková ztřeštěnina. ()

Peabody

Blond mi nijak nevadí, ani nepreferuji, barva vlasů je jen fetiš. Vtipy o blondýnách mám rád a Some like it hot je skvělá převleková komedie. Tohle je taky převleková a prej komedie, Jinak je to uřvaná vulgární a pro mne trapná US sračka pro  dutohlavy. Ano, asi dvakrát jsem se usmál při proskakování rychloposunem, ale většinou jsem di říkal proboha za co? Ale ano, oni to tam mají rádi, tak si ti točí a užívají. God bless them ()