Sám doma 2: Ztracen v New Yorku

Sám doma 2: Stratený v New Yorku

Rodinný / Komedie / Dobrodružný

USA, 1992, 115 min

• Enšpígl

Komu utekl první díl nic se neděje má tu druhý díl,Culkin je pořád Sám doma. Odpornější dítě sem fakt neviděl.(17.10.2006)

• BadoXXII

Taká recyklácia prvej časti. Všetko je však horšie a ten malý zasran Kevin je už odporný. Jednoducho na nevydržanie. Nemám to rád.(2.4.2011)

Scénář sice kopíruje schémata z prvního dílu do puntíku přesně, ale film neztrácí na zábavnosti a snad nikdy se neokouká. Hlášky jsou opět skvělé, nástrahy vražedné a vy se budete lámat smíchy.(18.12.2006)

Každý rok na Štědrý večer nás televize Nova obdarovala jednou komedií ze série Sám doma a nikdy jsem jí za to nenadával. Dvojka je výborná, i když je to vlastně jednička v bledě modrém, ale přesto rozesměje i po letech. Hned za Macauley Culkinem jsou oba zlodějové, s kterými se setkává už podruhé a opět jim ukáže, jak může být malý chlapec chytrý (a zákeřný).(3.8.2005)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $173,585,516Tržby Celosvetovo $358,994,850║ Na rad prišiel už len doslovný kopirák prvej časti ale aspoň obohatený o nové vtipné scénky, našťastie dalo sa to ešte zniesť, má to stále svoje čaro. /75%/(20.7.2005)