poster

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku

 • USA

  Home Alone 2: Lost in New York

 • slovenský

  Sám doma 2: Stratený v New Yorku

Rodinný / Komedie / Dobrodružný

USA, 1992, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • NinadeL
  *****

  Spolu s prvními hranými Ninja želvami a Flintstoneovými je tohle můj nejranější kinozážitek a na to se nesahá :) Zvlášť, když je to tak zábavné i po letech. "Merry Christmas, ya filthy animal. And a Happy New Year". Angels with Dirty Faces = Angels with Even Filthier Souls.(3.3.2009)

 • Djkoma
  ****

  Každý rok na Štědrý večer nás televize Nova obdarovala jednou komedií ze série Sám doma a nikdy jsem jí za to nenadával. Dvojka je výborná, i když je to vlastně jednička v bledě modrém, ale přesto rozesměje i po letech. Hned za Macauley Culkinem jsou oba zlodějové, s kterými se setkává už podruhé a opět jim ukáže, jak může být malý chlapec chytrý (a zákeřný).(3.8.2005)

 • choze
  ***

  První SÁM DOMA s rozpočtem 15 milionů dolarů vydělal přes půl miliardy a tak do dvou let uzřel světlo světa sequel, který se řadí k tomu druhu pokračování, co jedou přesně podle šablony originálu pouze v obměněném prostředí a víceméně se jim daří zachovat kvalitu jedničky (obšlehnutý gag s videem). Přibyly nějaké komické figurky (Tim Curry, Rob Schneider) a pasti jsou o poznání brutálnější a méně realističtější (cihly, pády z výšek). Začátek filmu, kdy množství zlověstných shod okolností způsobí, že Kevin opět zůstane sám, mi připomnělo NEZVRATNÉ OSUDY. Následují ještě dvě kompletně přeobsazená a hodně mizerná pokračování nerežírovaná Columbusem (trojka šla ještě do kin, čtyřka vznikla v televizi). "NEPOČÍTEJ SI TUZÉRY NA VEŘEJNOSTI, CEDRICU."(29.10.2007)

 • Melies
  ***

  5 / 10 Jednotka bola päťhviezdičková komédia. Dvojka je len slabší odvar a navyše, rovnako ako skoro každé pokračovanie, neprináša absolútne nič nové a stáva sa tak len ďalšou vykrádačkou peňazí nás, úbohých daňových poplatníkov. Keď sa to tak zráta, vychádza to na priemerné tri * - neočarí, neurazí, zábave sa asi nevyhnete, no to ešte neznamená, že to je dobrý film. Nehľadiac na fakt, že pasce, ktoré ten fagan teraz nastražil, by zabili aj koňa. PS: Nikdy nezabudnem deň, keď som ešte ako malý, šesť ročný chlapec išiel na Sám doma 2 do kina a zo všetkých tých príšerností, ktoré sa diali tým chudákom zlodejom (elektrické šoky, bomba v hajzli, polička s farbou atď.), som mal nočné mory. Bŕŕŕ...(24.2.2005)

 • Aluska88
  ****

  Sám doma 2: Marv dostává kure*sky na prdel:) O hodně lepší a vymakanější než první díl. Sám doma 2 mi dal vše, co mi v jedničce chybělo. Více akce, zábavy, fórků, gagů, hlášek a především luxusních nářezů ze strany Harryho a Marva. I pro ně:) Sám doma není prvním filmem, kde mě úvodní díl navzdory svému vysokému hodnocení příliš nenadchl, ale zato pokračování, mnohdy s o hodně nižším hodnocením a rozlišnými názory, mě uchvátilo a líbilo se mi mnohem více. Zde přibyly ještě postavy Tima Curryho s jeho ďábelským úsměvem či docela roztomilého Roba Schneidera. "Cejtíš to?" - "Jooo, ryby." - "To je svoboda!", "Kolik prstů ti ukazuju, Marve?" - "Tři, čtyři, pět… osm!" :D(10.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace