Sám doma 2: Ztracen v New Yorku

Home Alone 2: Lost in New York

Sám doma 2: Stratený v New Yorku

Rodinný / Komedie / Dobrodružný

USA, 1992, 115 min

Ešte stále dobrá zábava z poličky VHSiek môjho detstva.(29.5.2010)

• Enšpígl

Komu utekl první díl nic se neděje má tu druhý díl,Culkin je pořád Sám doma. Odpornější dítě sem fakt neviděl.(17.10.2006)

Když jsem byl malý, tak se mi to líbilo. K tomuto typu filmů je těžké napsat něco víc. Dneska už bych se u toho asi tolik nebavil, ale vždyť je to také film pro děti, že.(30.5.2006)

Jednička přes kopírák, srandy je víc a kvalita je stejná.(26.7.2006)

Když vidím Sám doma jedničku a dvojku, tak to většinou znamená, že jsou Vánoce. Vánoce jsou zase svátky klidu a pohody. Jenže tyhle Vánoce je proložel v peřinách a horečce a za každou příjemnou komedii jsem byl hrozně rád. Když se pak v televizi objevil tenhle film, měl jsem nesmírnou radost, protože jsem se u něj vždycky příjemně pobavil a trošičku mi zlepšil náladu a připomněl ducha Vánoc. Jasný, dvojka je podstatou naprosto totožná jako jednička, ale hrozně hezky se na to kouká. Herci jsou super a samotná atmosféra je nádherně vánoční, i když ve filmu není příliš sněhu. Pořád je alespoň se na co těšit...(25.12.2010)

• - Telefonní operátorka hotelu Plaza ,která přijme rezervaci od Kevina (Macaulay Culkin) z nahrávky, na které předstírá svého otce, si zahrála manželka režiséra Chrise Columbuse, Monica Devereux. (10milda)

• - V hotelu Plaza, kde je Kevin (Macaulay Culkin) ubytovaný, ve skutečnosti není žádný bazén. (orkadimenza)

• - Když Kevin (Macaulay Culkin) volá do hotelu Plaza, aby si zarezervoval pokoj, vůbec nezmíní, od kterého data rezervaci chce, ani na kolik nocí. Stejně tak se jej na to ani nezeptá paní z rezervačního oddělení. (Milan25)