poster

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku

 • USA

  Home Alone 2: Lost in New York

 • slovenský

  Sám doma 2: Stratený v New Yorku

Rodinný / Komedie / Dobrodružný

USA, 1992, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Psema
  ****

  Scénář sice kopíruje schémata z prvního dílu do puntíku přesně, ale film neztrácí na zábavnosti a snad nikdy se neokouká. Hlášky jsou opět skvělé, nástrahy vražedné a vy se budete lámat smíchy.(18.12.2006)

 • Le_Chuck
  *****

  Columbus je lišiak, dobre to s tým príbehom ofajčil a dokázal prakticky to isté zaobaliť do kapku inšieho hávu a natočiť znova. Ale kto by nevyužil potenciál Culkina ešte pokiaľ je deco, že? Atmosféra je opäť krásna vianočna, pasce brutálnejšie, zábava zrovnateľná. 100% aj s prihliadnutím na to v aké zverstvá sa po tomto dieli značka Home Alone zmenila.(10.6.2005)

 • castor
  ****

  Nemá to takové raketové tempo, ale k Vánocům to jistojistě patří.. Kopie jedničky, přesto plná humoru a dojetí!! A nutno dodat brutálnějšího vypořádání s dvojicí lupičů.. Pevně věřím, že na tom budou ujíždět i další generace!!(12.12.2005)

 • hellstruck
  *****

  Jednička zasazená do New Yorku, s morbidnějším humorem (viz. scény v domě strýčka) a protivnějším Kevinem. Zatímco v prvním díle je to milý roztomilý klouček, tady trochu víc skřípete zuby nad jeho moralizováním:)) . Každopádně rozdílů je tam opravdu málo, což je paradoxní vzhledem k hodnocení, na druhou stranu chápu, že někoho to samé podruhé nebaví. Nechávám plný počet, protože přestože je to o trochu slabší než předchůdce, je to stále tak o 1000 % lepší než následníci (ale i tak odmítám to, že další díly mají s těmito něco společného) a většina komedií, které se točí dnes. (Mimochodem, dabing je sice povedený, ale některé překlady vážně šílené. Aneb filthy animal=mrcho nevěrná..He?)(25.11.2011)

 • dobytek
  *

  Kdyby Joe Pesci tentokrát toho protivnýho fakana konečně oddělal, tak dám 5 hvězdiček.(13.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace