Sám doma 2: Ztracen v New Yorku

Home Alone 2: Lost in New York

Sám doma 2: Stratený v New Yorku

Rodinný / Komedie / Dobrodružný

USA, 1992, 115 min

Po návštěvě NY to musím zpětně docenit. "Ty jseš jedinej kačírek na mým rybníčku!" :D(21.8.2015)

Sám doma 2: Marv dostává kure*sky na prdel. Ten to schytal pořádně, chudák:) O hodně lepší a vymakanější než první díl. Sám doma 2 mi dal vše, co mi v jedničce chybělo. Více akce, zábavy, fórků, gagů, hlášek a především luxusních nářezů ze strany Harryho a Marva. I pro ně:) Sám doma není prvním filmem, kde mě úvodní díl navzdory svému vysokému hodnocení příliš nenadchl, ale zato pokračování, mnohdy s o hodně nižším hodnocením a rozlišnými názory, se mi líbilo mnohem více. Zde přibyly ještě postavy Tima Curryho s jeho ďábelským úsměvem či docela roztomilého Roba Schneidera. Mokrý banditi forever! "Cejtíš to?" - "Jooo, ryby." - "To je svoboda!", "Kolik prstů ti ukazuju, Marve?" - "Tři, čtyři, pět… osm!", "Harry, už jsem AŽ nahoře!" 😁 (10.3.2012)

Ešte stále dobrá zábava z poličky VHSiek môjho detstva.(29.5.2010)

Jednička přes kopírák, srandy je víc a kvalita je stejná.(26.7.2006)

• BadoXXII

Taká recyklácia prvej časti. Všetko je však horšie a ten malý zasran Kevin je už odporný. Jednoducho na nevydržanie. Nemám to rád.(2.4.2011)

• - Velké hračkářství Duncanova truhlice hraček (Duncan's Toy Chest) je pojmenované po producentovi filmu Duncanu Hendersonovi. (Rafik)

• - V hotelu Plaza, kde je Kevin (Macaulay Culkin) ubytovaný, ve skutečnosti není žádný bazén. (orkadimenza)

• - Když chtěl Chris Columbus sníh, musel za umělý zaplatit 60 000 dolarů; hned den po umělém zasněžení se spustila pravá sněhová vánice. (Rafik)