Pro rodinu Brownových končí legrace – na jejich farmě v Kansasu se totiž bez pozvání objevila smrtící smečka masožravých mimozemských potvor. Vyděšení Brownovi, prožívající skutečnou noční můru, musejí s útočícími krvežíznivými monstry bojovat o život, jejich boj je ale předem prohraný – dokud nedorazí dva vesmírní šerifové, odhodlaní vykopat ohavné nestvůrky z planety! Je to mimozemské dobrodružství, plné akce – a hemžící se Critters! (Magic Box)

lucijelucije

Tyhle osmdesátkové sci-fi hororové komedie mají hodně do sebe =) V dnešní době už nic takového neuvidíme. Všechna čest kostýmům, nápadům a režii. 3,5 * =) ()

Paldiny

Všežraví fešáci potešili viac než som čakal. Títo utečenci z vesmíru pripravili celkom rušné chvíle obyvateľom malomesta, kde prerušili bowlingový turnaj, svätú omšu a rozhodli sa zrovnať so zemou dvojposchodový rodinný dom. Ten nakoniec padol popolom, ale za výraznej pomoci rockovej policajnej hliadky, samozrejme rovnako z vesmíru. Najmä John Steel a jeho kanón, ktorým otvoril dvere tak, že odpálil celú jednu stranu baráku vyčaril úsmev. Takýchto situácii bolo vo filme viac a nebyť rozpačitého Star Wars intra mohlo byť ešte lepšie. ()

gocatgo

Jo Critters jsem měl na stejné kazetě s druhou Noční můrou v Elm Street, byl začtek devadesátých let a tohl byl film, kterej mě chytnul. V roce 2010 jsem se k němu vrátil zas. A světe div se, už to není tak super jako dřív. Nulové herecké výkony a efekty na zaplakání, vtípky dnes už vtipem nejsou. Ale je to přesně to co se dá do Horor / Sci-Fi / Komedie / Akční zahrnout plus otevřenej konec nabízející zas další nekonečnou sérii. Nedá se na to dívat jinak, než s nadhledem a shovívavostí, něco jako filmy Eda Wooda jr. V roce 1992 bych dal pět hvězd. Dnes se musí spokojit se dvěma. ()

bobstock

Tahle série nenažraných kuliček mě jako kluka naučila nenechávat vyset ruku nebo nohu za okraj postele NIKDY!!! :) 75% ()

mira007

Rodinný horor je asi to pravé označení této černé komedie, která se sama nebere moc vážně jako horor. Hitovka z počátků Tv Nova a videopůjčoven o příšerkách z vesmíru, které hrozně rády žerou. Strašná blbina, ale zábavná a strašně zapamatovatelná, ikdyž největším vkladem do historie je třetí film této série, kde debutoval Leonardo DiCaprio (nar. 1974,). ()

klokyn

Jednoducho klasika môjho detstva, film pri ktorom som sa bál a bavil, dodnes mám kompletnú sériu týchto filmov (len škoda že kvalita sa stráca a v štvrtej časti dokonca úplne pominie). ()

Jendus

Do ted si pamatuju, jak se na to deda dival a ja jen koutkem oka skryt pod dekou pokukoval, co se to tam vlastne deje, a bal se pri tom... Jedna z mych nejstarsich filmovych vzpominek z casneho detstvi... Uz jen za to,ze mi to utkvelo v hlave je hodnoceni takovy, jaky je... ()

Kratoc

Jeden z filmů, které u nás prodělaly slávu v devadesátých letech, kdy spustila TV Nova své vysílání a dávaly je do zblbnutí stále dokola. I když jsem je viděl několikrát, tak zůstává faktem, že ti malí ježatí parchanti jsou velmi zábavní. Jejich smysl pro černo-černý humor mi zůstal v hlavě do dnes. ()

Cartman

Nejkrásnější mimozemšťani jací nás vůbec mohli navštívit. No a podobu neustále měníci lovci taky stojí za podívání. Mimoto je to opravdu zábava. ()

Morico

Po letech jsem znovu viděl oblíbené critters z dětství a říkal sem si, jestli to nedopadne podobně jako když dneska vidim Xenu, ale nedopadlo ... výborně jsem se bavil i teď, takže Critters u mě mají tak 80% ... ()

zdeny99

Nenapadá mě nic, proč je tento film braný jako komedie. Vždyť na tom není nic vtipného, snad s výjimkou těch zvuků, které crittersáci produkují. Tohle je klasické sci-fi, kdy na Zemi dorazí mimozemské potvory a jsou originální svým zjevem ve formě černých nasraných opíchaných kuliček, které jsou mimojiné velice nenažrané. Oproti jakžtakž mírumilovně vypadajícím Gremlinům tyto potvory se tváří mnohem hrůzostrašněji. Hororovou atmosféru dodává i to, že velká část filmu se odehrává ve tmě, což podle mě bylo dosti na škodu. Kromě samotných crittersáků je to podle mě lehce nadprůměrný film. Nemá takovou tajemnou atmosféru jako Vetřelec či Věc, protože tady jsou pro nim dva vesmírní šerifové, kteří vypadají jako parodie na Terminátora. Co stojí ale za vidění, tak Billy Zane na počátku své kariéry, kde měl ještě vlasy. [6107. hodnocení, 226. komentář, 67%] ()

molcan2 odpad!

Tak veľmi som sa smial a potom som sa bál a potom som sa tak veľmi smial a potom som sa tak veľmi bál a potom som sa tak veľmi smial a potom film skončil. Solídny film. 1/10. ()

Zemřel herec M. Emmet Walsh

Zemřel herec M. Emmet Walsh