Pro rodinu Brownových končí legrace – na jejich farmě v Kansasu se totiž bez pozvání objevila smrtící smečka masožravých mimozemských potvor. Vyděšení Brownovi, prožívající skutečnou noční můru, musejí s útočícími krvežíznivými monstry bojovat o život, jejich boj je ale předem prohraný – dokud nedorazí dva vesmírní šerifové, odhodlaní vykopat ohavné nestvůrky z planety! Je to mimozemské dobrodružství, plné akce – a hemžící se Critters! (Magic Box)

tavvva

Ach jo ... už jsem asi konečně dospěl a navzdory tomu, že to má být komedie, mi to dnes po opětovném shlédnutí přišlo neskutečně blbé. ()

Cortesz

Hodnocení hodně souvisí s nostalgií, často tuto blbost dávali na nově, když jsem byl malý, brácha u toho sral, ale on byl vždycky docela looser. Viděl jsem to nyní snad po 20 letech znovu a musím uznat, že je to pořád stejná prdel, která pobaví, nenudí a já mám slabost pro horory 80 let. ()

Pitryx

Rozhodně spíše komedie nežli cokoli jiného. Na sobotní podvečer zábavička pro celou rodinu mimo těch nejmenších. Potvůrky jsou zábavné, dva jejich lovci také a co více si přát. Pár hluchot se najde, ale na oprať to není. Akorát mi vadil ten nesympatický synek. ()

Blazkowicz

"Let's roll!" Na sobotní odpoledne to ušlo. Moc jsem se u toho nenasmál, ale potvory byly fajn. Vesmírní lovci mohli být trochu lépe zpracovaní. Často tam nebyli a působili nudně. Prostě docela dobrá podívaná, ale čekal jsem o trochu víc. 3+* ()

Venom666

Viděl jsem to před mnoha lety na videokazetě, teď jsme si to pustily z vnoučkem on byl nadšený a já dávám za 3* tenkrát i dnes. ()

B*e*r*r*y*

Tak to je můj horůrek malí šmejďi co sežerou a rozmlátí vše co jim pod ruky vleze.Hlásky k pokukání a jejich likvydace je ohromná. Ale musím dát o jednu hvezdu míň pač je to kopírování Gremlínů,ale já to beru jako úspěšné pokračování,ale pouze jen 1 a 2 díl pak uš to de skopce. ()

djbarrel

Srdcovka mého mládí. Nutno ovšem podotknout, že se jedná spíš o dobrodružné sci-fi s nádechem komedie než o horor. Ten to tedy není. To ale nevadí. Potvůrky jsou docela sympatický, vlastně neprovedou moc škod a sem tam z rukávu vysypou i nějakou tu vtipnou hlášku. O absurdní situace není nouze (zničení vesmírného korábu petardou, postavení zbořeného domu ...)a ani celkový děj není tak zlý. Objektivně vzato si film nezaslouží čtyři hvězdy, ale je to opravdu srdcovka, tak si nemůžu pomoct. 74 % ()

VanBradley89

Bez mučení se přiznám, že jsem do dnešního dne Critters neviděl. Ani jeden a nevím proč. Protože v době, kdy tahle série letěla nejvíc jsem z nadšením hltal všechno co mi nova předhodila. Jen tohle šlo nějak mimo mě. Takže bez jakékoliv nostalgie jsem se rozhodl, že zkusím tenhle rest dohnat. A musím říct, že jednička byla příjemný zážitek. Snaží se to být víc horor než komedie, i když vtípků pár je a docela úsměvných, ale více se to soustředí na dramatickou notu. A funguje to. ()

vodkasesemte

They are coming! Critters mě nejvíc srali tím, jak řádili v domě. Pak jsem se bál, že je najdu pod postelí a chodil spát k mámě. Nejlepší bylo, jak rychle rostli a že byli inteligentní. Potvory s ohromným apetitem a smyslem pro humor! Je vidět, že je stvořili lidi. 2020 Absolutně si to nepamatuju (střed). Viděl jsem to vubec, nebo jsem si to nechal na konec? Taky jsou to tři roky od tý doby, co jsem to stáhnul (2017). Dvojku určitě ano. Ale stejně se mi nejvíc vybavujou momenty, který jsem viděl v ukázkách, nebo předtím, než jsem musel jít spát. První díl, kterej jsem viděl celej, byla trojka a pak čtyřka, několikrát. Ale ty jsem začal stahovat až včera. Dokonce jsem zjistil, že udělali minulej rok pětku a pak menší seriál (2014)! - They are coming. I m getting them through my fillings (to jako vážně – fillings – věřil bych tomu, když dokážou napsat – crites). Jakej vypýčenej čurák zas todle překládal? Dyt to nedává smysl - I had heat. And then I started gettingthese messages - This town is zoo - Holographic transmission (5G) - Johnny Steele (to je hroznej teplouš) - Power of the Night - Homemade. Best in the States - I thought I told you to get rid of them fireworks (koho mi to jen připomíná – zbav se zbrojení) - You have got to try and concentrate on what you are doing - Did you shot your sister with that slingshot? - I think I will stand on the Fifth Amendment (nevypovídat) - This is not a democracy - Beware of kid - Chewie meows (jako váže Chewie) - You promised you would tke me for a ride (ha ha) - On to dělá do patron. To je borec! - No turning back, the end has come (lyrics) - No turning back, no hope for love (lyrics) - No turning back to what was us, the end has come (lyrics) - What do I want to see on old barn for? - You want your car keys back, dont you? - GIGGLING - April trpí bitchy resting face syndromem a Steve je asi teplej - The Police - No movies for two weeks - To by mě tak sralo, tehdy nic nedávali, pravděpodobně neměli ani televizi. Právě proto se tak věnoval svým koníčkum - Proč má zkurvysyn zase hodinky na pravý ruce – chtěl se odlišovat – od koho - Kansas - To je sranda, jak všude hrajou jeden song - Earths move (lol) - Nemužu si pomoct, ale tendle film – na rozdíl od podobnejch béček tý doby – je hrozně dobrej a fungoval by i bez criterek - WHIRRING - Not tonight. Not ever. Over - Damn dog (tak on to vyseká kvuli psovi, když ho mohl přejet) - ANIMALISTIC GRUNTING - What was that? Something meaner than hell - I will get Harv. You call the army - These things are vicious - You have serious attitude problem - On ji vlastně unese. Tak todle jsem definitivně neviděl – znám jenom z vyprávění - CRITES JABBERING - Uh-oh ()

Zemřel herec M. Emmet Walsh

Zemřel herec M. Emmet Walsh