Pro rodinu Brownových končí legrace – na jejich farmě v Kansasu se totiž bez pozvání objevila smrtící smečka masožravých mimozemských potvor. Vyděšení Brownovi, prožívající skutečnou noční můru, musejí s útočícími krvežíznivými monstry bojovat o život, jejich boj je ale předem prohraný – dokud nedorazí dva vesmírní šerifové, odhodlaní vykopat ohavné nestvůrky z planety! Je to mimozemské dobrodružství, plné akce – a hemžící se Critters! (Magic Box)

bangee

Když jsem to viděl poprvé, někdy na prvnm stupni základky, vcelku mě to dostalo. Později, o pár let, jsem se u tohoto filmu málem udusil rohlíkem. Později o pár let jsem se vcelku výborně bavil. Neotřelý nápad v hávu béčkové horrorové akční komedie. Slabší 4*. ()

Rathalos

Critters je hororova sci-fi komedia mojho detstva,male pazrave gulajuce sa priserky z vesmiru prilietaju na Zem a robia neplechu,pohodova zabavna zalezitost,ktora pobavi celu rodinu...:-) ()

GOREGASM

Klasická scifi komediální blbůstka s kouzelným retro nádechem, která ani po desítkách let neurazí a třeba po takovém sobotním obědě jde o ideální relaxační záležitost. 50% ()

helloween93

První střetnutí s Crittery na farmě, kde se odehrává podstatná část děje filmu. Je to roztomile osmdesátkové, vtipné a naivní. Ten 80’s feeling a roztomile ďábelští Criti dělají více jak 50% hodnocení. 3* ()

Denny

Tak trošku napodobenina škodolibých gremlinů, nepříliš nápadité dialogy a poněkud za vlasy přitažený závěr. ()

helraiser

Výborná horrorová komedie o mimozemských potvůrkách, které sežerou vše na co přijdou. Jasná volba, každý se bude bavit. Já tyhlety masožravý potvory fakt miluju. ()

parabellum

Sérii Critters znám velice dlouho a až teďka jsem si naní udělal čas a musím se přiznat, že mě docela zklamala. Od "krtrsáků" jsem teda čekal mnohem více "krvavé prči" než mi bylo nabídnuto a příště si mnohem raději pustím jejich výborné konkurenty Gremliny:)) Za první díl dávám 60%!!! ()

kiimi

Film má velmi dobrý potenciál, ačkoliv je postavený na velmi jednoduchém a slabém příběhu. Přestože jsou efekty a herecké výkony adekvátní k roku, kdy film vznikal, nemůžu se zbavit dojmu, že jsou některé scény až příliš laciné a odfláknuté. Skoro až překvapivé, ale první film slabší, než jeho druhé pokračování. ()

Kingjiri

Překvapivě jsem v dětskym věku Critters pořádně neviděl, takže neměli šanci se pro mě stát nostalgickym kultovnim filmem, kterej bych měl tendence nadhodnotit a jinak vnímat. Díky evidentní inspiraci Gremlinama jsem očekával, že s těma masožravejma a chlupatejma potvorama bude víc srandy. Když tu dělali různý vylomeniny, za břicho jsem se zrovna nepopadal. Dialogy mezi nima proběhnou asi dva a žádný hustý hlášky z nich nevypadnou. Triky a herci v rámci nízkorozpočtovejch béček vcelku OK. Nápad slušnej, jeho realizace už byla o poznání horší, žánrovej průměr. ()

Smidak

Pamatuju si, jak jsem jako malej kluk o prázdninách prosil tátu, jestli se na to můžu večer dívat, i když už bylo dávno po večerce a bylo to moc moc strašidelný. Taktéž si pamatuju, jak jsem toho pak děsně litoval! Na tehdejší dobu to byla pecka.. ()

Allan

No hele, kdysi to chtěl vidět skoro každý, to si moc dobře pamatuju. Avšak pro mě byl tenhle film ve „své“ době zakázaným ovocem, a tak když jsem ho po mnoha letech mohl už legálně zhlédnout, byl jsem velice zklamán. Utěšoval jsem se, že to je přece jasné, jaký druh filmu to bude, že to bude hodně odlehčené, ale zkrátka dětská fantazie, to očekávání nečekaného tam někde v koutku stále zůstalo a o to kritičtěji jsem se na film díval. Má své nepopiratelné, možná že i vtipné momenty, nicméně o nějakém kouzlu či půvabu se mluvit nedá. Je to skutečně americká komerce nejhlubšího zrna a další díly to jen dokazují. Snad jen postavičky Crittersáků jsou docela roztomilé, snad i krásné. ()

Zemřel herec M. Emmet Walsh

Zemřel herec M. Emmet Walsh