foto

Scott Grimes

  • nar. 9.7.1971 (45 let)
    Lowell, Massachusetts, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Scott Christopher Grimes se narodil 9.července 1971 v městě Lowell ve státě Massachusetts a kde také žije se dvěma syny. Má sestru Heather Grimes, která je také herečka. První větší roli získal roku 1986 v hororové sci-fi komedii CRITTERS. Předtím hrál v menších seriálových rolích.

O rok později namluvil hlavní postavičku Pinocchia ve filmu PINOCCHIO A VLÁDCE NOCI. Roku 1988 se opět objevil ve volném pokračování filmu CRITTERS s podtitulem NESTVŮRKY Z VESMÍRU 2. Rok 1994 znamenal obsazení do role Willa McCorkla v seriálu SPRÁVNÁ PĚTKA, který se na obrazovkách objevoval po šest následujících let. Dalšího roku dostal další,spíše menší hereckou příležitost ve filmu KRVAVÝ PŘÍLIV v režii Tonyho Scotta.

V roce 2001 dostal doposud svou největší hereckou příležitost a to v seriálu BRATRSTVO NEOHROŽENÝCH v produkci Stevena Spielberga a Toma Hankse, zde ztvárnil roli seržanta Donalda Malarkeyho. Další seriál,kde Scott účinkuje je POHOTOVOST a od roku 2003 hraje rolI doktora Archieho Morrise. Mezitim byl také obsazen do jedné z rolí animovaného seriálu AMERICAN DAD!

Scott Grimes stále natáčí seriál POHOTOVOST a promlouvá skrze postavičku v AMERICAN DAD!

Josef "MATADOR" Nepomucký

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace