Parta nezkušených, nešikovných a hloupých civilů, kteří vystudovali, aby se stali nezkušenými, nešikovnými a hloupými policajty, přichází ve svém třetím bujarém vystoupení se spoustou dobrého, bláznivého humoru. Rozpočet je v krizi a díky tomu může přežít jen jedna ze dvou státních policejních škol. Začíná tedy souboj o to, která z nich předvede lepší výkony a vyhne se tak zrušení. Mahoney (Steve Guttenberg), Hightower (Bubba Smith), Tackleberry (David Graf), Jones (Michael Winslow), Hooksová (Marion Ramsey) a Callahanová (Leslie Easterbrook) – vedení věčně zmateným velitelem Lassardem – se proto neuvěřitelně zmobilizují na obranu své staré dobré školy. Máte právo mlčet – nakonec ale budete řvát (smíchy). (Magic Box)

Legas

Ve trojce nejvíce zaujmou dva nováčci - šílený gangster - motorkář versus brýlatý obchodníček se světly. Úroveň sérii je stále zachována. ()

Zodd

Stará tlupa předává zkušenosti nové generaci, čili repete z jedničky a díky Sweetchuckovi a Zedovi i z dvojky. Kteří to tu táhnou, i když vlastně jejich přítomnost dává velmi malý smysl. Porce osmdesátkové humorem “anarchické” zábavy, která se pomalu chystá k přeskočení žraloka, ale pořád se drží vysoko jako předchůdci. ()

nash.

Nejlepší díl série.. gagy jedničky dotáhl na maximum... a občerstven několika novými skvělými figurami natřel to zbytku série o několik délek.. ()

Chrustyn

Poslední koukatelný díl této zbytečně vytěžované komediální série. Další díly jdou z kopce neskutečnou rychlostí. ()

SeBig

Taky hodně super dil, spoustu vtipných momentů a honička na konci je parádní. Nostalgie z dětství pro mě. ()

heyda

Harris je neskutečna vlezdoprdelka. :-D A Modrá ústřice nemá chybu :-D Tohle mě vážně bavilo, ikdyž jsem si vědom některých kýčů. ()

Stanislaus

Třetí Policejní akademie je pro mě osobně po jedničce nejlepším dílem, který je o krapet lepší než dvojka. Divák se vrací na starou známou akademii - už jen samotný příjezd nových kadetů evokoval první film. O největší porci zábavy se opět postarali Zed a Sweetchuck. Závěrečná honička působila místy spíš komicky než humorně, ale to k podobným filmům prostě patří. Trojka se nostalgicky vrací k jedničce, na níž sice kvalitativně nedosáhla, ale i přesto pěkně pobavila. ()

MM11

"Zkusme to dělat tak dlouho, dokud to ty lidi neomrzí a pak se pustíme do něčeho jinýho." Jo, jo dělat každý rok nový film, který vlastně ukazuje stále to samé se nevyplácí. Snímek se hodně podobá jedničce, i tentokrát jde o výcvik, ovšem nováčku. Ono není divu - nový námět se už vyhrabat nepovede. Tentokrát se ještě můžete slušně pobavit, ale už jsem zjistil pravý význam slova zbytečný. ()

eraserhead666

Pro mě takřka srovnatelné s jedničkou. Spíše série scének, než ucelenější děj, ale nasmál jsem se dost. Sice chybí Harris, ale zase se tady objeví Shawn Weatherly a to je (minimálně, co se týče vzhledu:-)) dostatečná náhrada. ()

duklak2

O něco málo horší než předešlé dva díly. Ale pořád výborné. Herci, kteří byli vybráni pro tyto série si zaslouží poklonu a vzpomínat na ně budeme mnoho let. Je smutné, že někteří již bohužel nejsou mezi námi. ()

Handle

Podle mě o něco lepší než dvojka.. Nejvíc mě asi stejně vždycky budou bavit Michaelovy pazvuky a uječená policajtka, která řve věty typu ''Ani hnout, grázle!!''... :) ()

Lacike

S tretim dielom nastupila recyklacia, takze sa dej znova odohrava na akademii, akurat kadeti z jednotky su tentoraz ucitelmi. Som rad, ze sa vratil magor Zed tentoraz ako kadet a so Sweetchuckom vytvorili zabavnu dvojku. Vtipy sa do velkej miery opakuju, ale stale to bola este nadpriemerna zabava. Keby sa skoncilo tymto dielom, tak by z toho bola skvela kultova trilogia. 6/10. ()

Tommassi3

"Hele, děláte si srandu ?? Sedm set dolarů za taxíka ?? Kde jsi ho stopnul ?? V Jokohamě ??" ;) Moc podobně vtipných dialogů sice nenajdete ani zde, ostatně na nich Policejní akademie opravdu nikdy nestála, když si vystačila s naprosto hrubozrným přízemním humorem, kupou trapností a převážně slapstickovými gagy, nicméně co do kvality a zábavnosti Policejní akademie 3: Znovu ve výcviku, pomineme-li celkem slušný první film, všem ostatním zástupcům téhle skoro až nekonečné série dost symbolicky natrhla prdel.. Suverénně nejlepší díl a zároveň vůbec poslední film režiséra Jarryho Parrise navíc zdobí výborná závěrečná honička i několik parodických citací jiných skvělých snímků, s Psycho scénou ve sprše v čele.. Není to sice povedená záležitost od A až po Zed, ale ani ten tu dokonce není tolik otravný jako jindy, a dokonce i jednou dvakrát opravdu pobaví.. Moc by mě zajímalo, kdo přišel s nápadem obsadit tohoto jinak výborného komika i režiséra, totiž Bobcata Goldthwaita, do role jednoho z největších magorů - Tohle skutečně není lichotka !! - filmového plátna.. ()