Jeskyně

Uprostřed hlubokého lesa v Rumunsku narazí tým vědců na ruiny opatství z 13. století. Po bližším průzkumu zjistí překvapivou věc - opatství stojí na vchodu do obrovského systému podzemních chodeb. Místní biologové věří, že v jeskyni by mohl existovat dosud neobjevený ekosystém, proto najmou skupinu amerických jeskynních potápěčů, aby jim pomohli její hlubiny prozkoumat. Jack (Cole Hauser) a jeho bratr Tyler (Eddie Cibrian) jsou profesionálními průzkumníky, kteří vedou tým nejlepších světových jeskynních potápěčů a neustále vyhledávají nová a nová dobrodružství. Do Rumunska dorazí s nejmodernější výbavou včetně nové kyslíkové bomby, díky jejíž velké kapacitě může zůstat potápěč pod vodou až 24 hodin. Elitní skupina, k níž patří také Charlie (Piper Perabo) a Buchanan (Morris Chestnut), ihned začne s průzkumem. To, co najdou uvnitř jeskyně, však není pouze nový ekosystém, ale úplně nový živočišný druh... (oficiální text distributora)

Hollister

Dvě hvězdy za podvotní potápěčské scény. Jejich natočení muselo dát spoustu práce a stát plno peněz, ale stojí za to. Ostatní je prostě céčkovej vyvražďovací akčnák nepřinášejí nic nového a nemá cenu se v něm dát pitvat ()

Brano

Veľmi slabé béčko, ktoré nudí od začiatku do konca. Hororové scény hrozné slabé. Celé je to dosť nezaujímavé a počas celého filmu som sa iba nudil. Aj ta príšera bola po vizuálnej stránke slabá. Strata času. Nemám čo viac k tomu dodať. ()

Pochtli

Výborná parodie hned v několika disciplínách - geologie, speleologie, fyzika, horolezectví, potapěčství.. Jak se do háje mluví pod vodou s dejchákem v hubě??? Vypněte mozek a užívejte si :oD ()

joelly01

Ta jeskyne byla pekne atmosfericka, ale jinak docela zoufalstvi. Hlavne ty nestvury se moc nepovedly, pusobily spis smesne nez strasidelne (alespon tedy na me). Film take neni nejak dlouhy, takze se do konce da docela dobre vydrzet. Extra dojem to neudelalo, ale jsou horsi filmy (fuj, porad se nemuzu vzpamatovat z te posledni paramentalni aktivity, jeste ted jen jsem si na to vzpomnela se mi uplne zatmelo pred ocima vzteky). Navic jsem za posledni tyden nabehala 68 km, coz je muj Rekord a chlubim se tim vsude, procez ani csfd nesmi byt vyjimkou! ()

johnsnow

Tak ja pôjdem proti negatívnemu prúdu a poviem, že sa mi to páčilo. Síce potvorky sa ukazujú máločo(nechápem prečo ked sú vydarené) ale hlavný top je atmosféra, tá tu robí prim. Takže 4 hviezdy dostáva zaslúžene. ()

anyonecek

Nevím proč ale tento film se mi celkem líbil, stejně jako např. "anakonda honba za krvavou orchideí", oba film jsou vyložený béčka, ale je tam fůra dobrodružství a moc pěkné prostředí. Dialogy byly samozřejmě slabé, bohužel ani postavy nijak nevynikaly a navíc se chovaly uplně nelogicky. Film byl ale velice svižný a byla to zábava jak postupně všichni odpadávali. ()

Kanalizato

Porad jsem si rikal, proc to ma tak nizke hodnoceni? Vzdyt je to docela koukatelne Bcko. Ted uz to chapu, vetsina pribehu je slaba, ale snesitelna, jenze ten konec, ten to zabil. ()

Bigfuckman

Záběry zatopené jeskyně jsou super, ale kdyby si tvůrci odpustila ty všudypřítomné ohavná pseudomonstra filmu by to prospělo. ()

DeDanu

Krásné jeskyně. Jinak je to "horror" nebo náramná legrace. Záleží na úhlu pohledu. Já se smála od začátku do konce. :-))) ()

axik

Jeskyně není špatný film, přišla jen ve špatnou dobu. Příběh je trošku jednoduchý a méně uveřitelný, herecké výkony průměrné. Nadprůměrná je atmosféra, vizuální efekty, rychlý spád.Minimálně průměrný film = průměrná porce akční zábavy. ()

n562

Film, o kterém se nikde nepsalo nic dobrého, ale mě se přesto opravdu líbil. Ani mi nevadila spousta nerealistických věcí, kterých se v Jeskyni vyskytlo spoustu. Opravdu, po dlouhé době mě nějaký film docela uchvátil. A ten konec...ten se fakt poved. Za 3 a půl hvězdičky, teda kdyby to šlo... ()

benyy

Som si nikdy nevśimol, že to bolo u nás v kinách, ale ako televízny film by som to ohodnotil na celkom slušné béčko, nápad a scenár boli podľa mojho názoru veľmi slabé, ale kamera v tomto filme bola skvelá ()

smrtubohem

Zas tak hrozný to není, dokonce to považuju za solidní žánrovej průměr, dle mého názoru je to lepší horor než třeba takovej veleslavnej Blair Witch Project ()

mangui

Mi přišlo jako když to někdo sestříhal na 120 minut a minut a pak se rozhodl, že to musí ještě o půl hodiny zkrátit a vyhodil náhodně nějaký scény což vedlo k tomu, že sem tak nějak některé věci nepochopil a absolutně sem se nevyznal v postavách... Škoda mohlo se z toho dostat víc... ()

pasqviL

Když je někdo pod vodou a má strčený dýchací přístroj v ústech, může mi někdo vysvětlit jak může vykládat jak kdyby neměl v hubě 10 cm hubici ? ()

sirrgulo

Začátek vypadal docela slibně, když se však přešlo na současnost kvalita začala upadat. Celé putování v jeskyni je dost zmatené a když už se něco začne dít, tak díky všudy přítomné tmě a zdřejmě roztřesené ruce kameramana vůbec nevíte co vlastně na obrazovce probíhá. Závěr trošku film vytáhl, tvůrci už nechtěli schovávat vraždící potvory a tak celou jeskyni trošku prosvítili a i kameramanova ruka se umoudřila. Záverečná scénka ve městečku je zajímavá, ale film na více než dvě hvězdičky nedostane. ()

bobin odpad!

Přišernost , na které se viditelně podepsala německá koprodukce . Zmatené bloudění v podzemí je " zpestřováno " umělohmotnými přišerkami , které nahánějí strach tak akorát mezi sebou . Pokud vydržíte do konce, máte zaručeně ztracený večer . ()

Snapphanar

O filmu Jeskyně bych se nikdy nedozvěděl nebýt upraveného videoklipu Nemo od mé milované kapely Nightwish, který v době premiéry běžel na hudebních kanálech a internetu... Záběry sestříhané do videoklipu se zdály být velmi zajímavé a po shlédnutí traileru se jednoho mrazivého večera kolem půlnoci vyrazilo do kina... Nevím, jak to bylo moc záživné pro mého otce, který šel na tento film se mnou a po prvních deseti minutách usnul, ale pro mě to byl jeden z těch filmů, které bych ohodnotil takto... Skvělý námět filmu byl bohužel mírně pohřben zpracováním. Příběhově mne tento film zaujal, avšak si myslím, že mohl být natočený lépe. Bohužel také musím uznat, že větší napětí z Jeskyně jsem zažil prostřednictvím již zmiňovaného videoklipu Nemo, než-li z filmu samotného... ()