poster

Návrat sedmi statečných

 • USA

  Return of the Seven

 • USA

  Return of the Magnificent Seven

  (USA)
 • slovenský

  Návrat siedmich statočných

Western

USA / Španělsko, 1966, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dexter1
  *

  Kopirácia westernovej klasiky+dvoj až trojnásobný počet nepriateľov=dobré pokračovanie? Ani náhadou. Odporné pokračovanie, ktoré sa snažilo zarobiť si pár pesos.(11.4.2009)

 • corpsy
  ****

  Tá senzačná a cool atmosféra prvého dielu vyšumela, ale ostala aspoň skvelá akcia.(28.4.2011)

 • LiVentura
  ***

  Docela obstojné..... originál je originál, ale i tak jsem se nenudil a Brynner mne opět nezklamal, zklamala produkce, že nebyli schopni dát opět dohromady rozhádaného Brynnera s McQueenem..(14.11.2007)

 • Segrestor
  **

  Náladu prvního filmu Sedm statečných to evokuje snad jen původní hudbou Elmera Bernsteina, prostředím okolí Tabernas v Almerii a pochopitelně Yulem Brynnerem. Náladu. Ale to je vše. Potom zde najdete milión dalších prvků, které vám připomenou první film. Schématem počínaje a ukazováním prstů označující počet partičky pistolníků konče. Jen zápletka je v malém detailu jiná. Chico, nebohý Mexičan, použije bouchačku na svou obranu, tím to zavaří celé vesnici a malý hijo de puta jde bonzovat Chrisovi (Yul Brynner). Ten jde hned do vězení, vyzvednout pár dobrých chlapů... Sami vycítíte, že zde něco nehraje. K tomu si přidejte absenci dobrých herců v roli nových šesti statečných a dostane kravinu, která není ani parodie ani nic, co by stálo za hodinu a půl vašeho času. Zůstává jen úžasný Yul Brynner.(21.6.2011)

 • Karamanlis
  **

  Nezáživné pokračovanie Sturgesovho westernového kultu, ktorého jediným pozitívom je návrat o čosi málo staršieho a pribratejšieho Yula Brynnera do role v jeho podaní nezabudnuteľného Chrisa. Zvyšok podivnej pištoľníckej squadry, ktorú Chris vedie na mexický vidiek nestojí ani za fajku dymu a pokus nahradiť postavy Vina a Chica, pôvodne stvárnené Steveom McQueenom a Horstom Buchholzom druhotriednymi seriálovými hercami a tváriť sa, že sa nič nedeje sa dá považovať za urážku dobrého vkusu fanúšikov originálnych The Magnificent Seven.(22.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace