Underworld: Evolution

• USA Underworld: Evolution (více)

Markus je probuzen. Víme, že celý spor lykanů proti upírům má kořeny někde ve dvanáctém století, kdy byli potomci vojevůdce Corvina pokousáni upírem a vlkodlakem. Markus se proměnil v upíra a William zase ve vlkodlaka. První lykani ale neuměli krotit svou touhu zabíjet a vraždili a plenili vesnice jednu za druhou. Viktor, tehdy ještě člověk a majitel mnoha panství, si vraždění nenechal líbit a tak se spojil s Markusem, aby krvavou lázeň zastavili. Vitor ale Williama uvěznil, Markusovi se jeho rozhodnutí nelíbilo, ale nebyla jiná možnost. Vitkor se mu totiž na smrtelné posteli odevzdal a proměnil jej i jeho armádu v nesmrtelné. Selene teď prchá před hněvem Markuse, který se snaží zbavit všech kolem a osvobodit svého bratra. Michael se snaží Selene pomoci ale při jednom ze zápasů s Markusem je poražen a zdá se, že také přiraven o život. Selene proto vyhledá Markusova otce, jednoho z nejstarších upírů vůbec, vojevůdce Corvina. Ten ji poradí, jak Markuse polapit, ale až po té, co ho sám Markus smrtelně zraní. Selene se napije Corvinovy krve a stane se z ní super upír. Pak tedy najde místo, kde je vězněn William a tam se střetne s oběma bratry. Michael díky spojení upírské a lykanské krve zranění přežil a může tak pomoci. Společně tak oba bratry zprovodí ze světa. (TV Prima)

Krasnoludek odpad!

Zdaleka nejlepší z celého filmu je závěrečná hudba. Ovšem nejsem si jist, zda to je tím, že má nějakou kvalitu, nebo je to mým vnímáním, podpořeným radostí z toho, že film už konečně skončil. ()

zimi

Miluji tendle druh filmů a Underworld, myslím všechny díly, je nejlepší , baví mě to! Herci, režie , scénář a hlavně příběh, jeden s filmů na který mám náladu témeř vždy!!!!! ()

Montanus

Oproti prvému dielu sa mierne polepšilo. Ale nie až tak, aby bolo možné povedať, že ide o vydarenú vec. Zasa sa cate snaží, ale sama nič nezmôže. triky majú mierne + ale nič svetaborného nečakajte. ()

Fraktální

...tady v tom dílu je vidět ta evoluce konceptu... Kate sice furt běhá, furt má ten fajnovej latexovej obleček ale narozdíl od předchozího dílu už nestřílí jenom do lykanů ALE i do upírů... :-) ... ()

Narissa

Dá se říct, že je jedno, jestli se člověk kouká na 1 nebo na 2. Ono je to pořád stejné, jen vymýšlejí drsnější záporáky a "zajímavější" způsoby jak je zabít... jsem zvědavá, s čím přijdou ve 4 :D ()

LordLaser

Máme tu pokračovanie Underworldu. Čo nás čaká? Dozvieme sa niečo nové o spoločnej histórii spomenutých rás a uvidíme obživnúť 2. najstaršieho, čo vieme už predchádzajúceho filmu. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Proč bych měl poslouchat tvé lži, když cesta k pravdě je o mnoho sladší?!" Boj upírů a vlkodlaků pokračuje! Zápletka je přetažená za vlasy. Ze snahy nakombinovat jedinečnou zápletku a utvořit celek s předešlým dílkem vznikla slátanina. Některé efekty byly sice dobré ( to se musí nechat ), ale celkově bojové scény nebyli nic extra. Milostná scéná je zde asi to nejpamátnější. :D Kate Beckinsale v latexovém kostýmu, který je narozdíl od prvního dílu ještě přiléhavější a bez vlajícího pláště, za 2*a nechám se překvapit dalším dílem, třeba to bude lepší. "Před námi je neznámá kapitola. Rysy, které dělily naše rody, se teď stírají. Chaos a boj bez pravidel jsou nevyhnutelné. Jisté je, že před námi je stále temnota. Ale je to poprvé, co vzhlížím ke světlu s novou nadějí." - 40%. ()

unitedfan

Jestli by byla Kate v prvním dílu sexy, tak tady je neskutečně sexy. V ještě snad upnutějším latexovém kostýmku likviduje upíry a vlkodlaky a tentokrát je to na rozdíl od jedničky opravdu zábava. Krev všude stříká, akce je tentokrát daleko kvalitnější a záběry na zadeček Kate v latexu jsou vizuální bomba. ()

Milsa

Keď už TV Prima má potrebu prerozprávať celý film, aby si ho nebolo nutné ani pozrieť, mohli by sa držať reálneho deja a nie preskakovať v texte obsahu z konca filmu na stred a podobne. Dej filmu sa odohrával v inom poradí než to tu píšu oni. Samozrejme, ideálne by bolo, keby si zavreli hubu a neprerozprávali celý dej filmu. Potom ten film za veľa nestojí. V podstate je to pokračovanie prvého dielu, kde nie je ani vysvetlený pôvod prvého nesmrteľného. Divák sa tiež nedozvie, čo sa od Corvina dozvedela, ale hlavne, že sa všetko pozabíja a je koniec. Takže aj hodnotenie je slabšie, než prvý diel. ()

andy60

Chyba byla, že jsem ještě neviděl jedničku. To přináší hodně nepochopení v ději, takže mi chvílemi nebylo jasné, co se na obrazovce odehrává. Pochválit lze latexový oblek hrdinky a vizuální zpracování celkově. Téma upírů však u mě i nadále zůstává v kolonce "hlouposti". ()

Kšefty s nesmrtelností

Kšefty s nesmrtelností

27.12.2005

Režisér Len Wiseman dokončil druhý díl své upírské ságy Underworld: Evolution (v plánu je celá trilogie) a už rozmýšlí nad dalším projektem, snímkem SHELL GAME. Ten by se měl odehrávat v nedalekém,… (více)