Underworld: Evolution

• USA Underworld: Evolution (více)

Markus je probuzen. Víme, že celý spor lykanů proti upírům má kořeny někde ve dvanáctém století, kdy byli potomci vojevůdce Corvina pokousáni upírem a vlkodlakem. Markus se proměnil v upíra a William zase ve vlkodlaka. První lykani ale neuměli krotit svou touhu zabíjet a vraždili a plenili vesnice jednu za druhou. Viktor, tehdy ještě člověk a majitel mnoha panství, si vraždění nenechal líbit a tak se spojil s Markusem, aby krvavou lázeň zastavili. Vitor ale Williama uvěznil, Markusovi se jeho rozhodnutí nelíbilo, ale nebyla jiná možnost. Vitkor se mu totiž na smrtelné posteli odevzdal a proměnil jej i jeho armádu v nesmrtelné. Selene teď prchá před hněvem Markuse, který se snaží zbavit všech kolem a osvobodit svého bratra. Michael se snaží Selene pomoci ale při jednom ze zápasů s Markusem je poražen a zdá se, že také přiraven o život. Selene proto vyhledá Markusova otce, jednoho z nejstarších upírů vůbec, vojevůdce Corvina. Ten ji poradí, jak Markuse polapit, ale až po té, co ho sám Markus smrtelně zraní. Selene se napije Corvinovy krve a stane se z ní super upír. Pak tedy najde místo, kde je vězněn William a tam se střetne s oběma bratry. Michael díky spojení upírské a lykanské krve zranění přežil a může tak pomoci. Společně tak oba bratry zprovodí ze světa. (TV Prima)

Kvico

film je slabsi ako jednotka...ale uz len kvoli Kate v čiernom overale pod ktorym nema nic sa to oplati pozriet...necudujem sa ze Speedmanovi museli pripevit penis o stehno ked to natacali....pri nej by sa podoba vec stala kazdemu :-) ()

aronofsky odpad!

Poprvé mu to u mě prošlo, ale tady se prostě není čeho chytit. Ani hezká prdelka Kate Beckinsale to nezachrání. ()

MaideN-SK

Pohoda. Pokračovanie jednotky prakticky len chvíľu po skončení prvého dielu. Ďalší oddychový film kde nenamáhate mozog a môžete sa potešiť dobrou Beckinsale a jej skvelým kostýmnom :)) ()

Arren

I oproti jedničce velmi slabé. Zápletka je přetažená za vlasy. Ze snahy nakombinovat "jedinečnou" zápletku a utvořit krásný celek s předešlým dílkem vznikla jen vtipná slátanina. Příběh je těžce předvídatelný způsobem, kterým právě divák nechce předvídat. Chybí tam to obligátní: Ne, to snad nemůže být tak! - Vše se scvrkává na jasný no, to je takhle a to u filmu, který stojí a padá na akci je dosti mizerné. ()

genSilver

Underworld na vrcholu. Úvodní scéna ze středoku s rezervou strčí celý třetí díl do kapsy.Oproti jedničce má Kate ještě těsnější latexový obleček, všude je plno krve a akce. A hlavně to má celé spád. Zkrátka pokud máte rádi fantasy s prvky hororu, tento film prostě MUSÍTE vidět. ()

zekon

Vynikající začátek, nicméně finále bylo trochu víc ujeté, upíři moc nesmrtelní, přestřelky divoké......no prostě režisér co se neumí udržet. Ale i tak skvělá podívaná, nenudí, pobaví. ()

Woyczek

Ještě větší konina než první díl. Tam jsem aspoň oceňoval jistou dějovou linku. Dvojka to co dávalo v jedničce smysl absolutně rozsekala a převrátila vzhůru nohama. Tenhle film prostě neměl být natočený. A co všichni vidíte na hlavní hrdince fakt nechápu. Hvězdička za závěrečnou přestřelku. ()

Tess92

horší než první díl (nevím, proč jsem se na tohle dívala). Zase plno stupidních scén a ty bojové mi taky nepřipadaly nic extra. Upíři ztrácí kouzlo, když jenom střílí (přemety sice dělají pěkné, ale to to nezachrání). A Michael je zase takový divný, chvíli bojuje naprosto skvěle, a pak je z něj boxovací pytel. Líbily se mi akorát scény se vzpomínkami. ()

Mrtvobog

Omnoho lepšie, badať posun oproti jednotke. Filmu pomohlo, že sa presunul z mesta do hôr, lesov a hmiel. K. Beckinsale je tu omnoho viac sexi, ako v prvom diele, S. Speedman už aj čosi hrá. Bola škoda, že M. Sheen vo filme skoro nič nehrá. Celé je to omnoho epickejšie a ladené do väčšieho fantasy hávu. ()

svist10

Můj jasně nejoblíbenější díl. Kosení upírů a vlkodlaků ve velkém, cákance krve, jedna akce za druhou při zachování reálií a jakés takés logiky. Opětovná nejednoznačnost postav, kdy lze bez problémů fandit oběma stranám. Krvavě syrová akce, ze které stříká fyzično a adrenalin na všechny strany (souboj na náklaďáku), slušné triky i při rozpočtu, za který by ILM ani nezapnula počítač. Nejsympatičtější upír-kronikář a mixážní finále, kde se nešetří vedlejšími postavami. Díl, ve kterém má Kate největší hot-level. V mém osobním Underworld-žebříčku suverénní a neochvějné první místo. ()

Peenugirl

Práveže odstupom času sa dá hodnotiť a prísť na kĺb filmu. Keď už máte dokončenú ságu viete s istotou tvrdiť, že čo sa môže ospravedlniť a čo už ide mimo komfortnú zónu diváka. Kostymérka veľa práce nemá s Kate. Vyzerá neskutočne sexy v latexovom overaliku s koženým korzetom v brutál čižmičkách,ktoré prinášajú do outfitu drsnosť( ale bude to tak až do roku 2012). Modré očičká sú tiež cool. Lykani sú hnusní. Vampýri sú krásny akoby ich anjeli tesali z alabastru, ale to smesi mohli zvyknúť. Koniec koncov prvá časť je najlepšia zo všetkých Underworld-ov. Druhá časť nám ponúka aj možnosť vývinu,čo sa týka rasy( nuž ale akoby som zažívala deja vu z filmu Blade) 2. časť: 55% ()

enzo_cz

Z mého pohledu jde několikrát převařenu kávu. Nic nového. Kate je sexy, Speedman sympaťák, ale celkově je to žalostně málo. ()

mine.slayer

Pokračování které dobře rozvíjí příběh, ale tak nějak občas se dost zaplétá do detailů, které odvádí pozornost od skvělé akce. ()

Lares4

Nechápu tak nízké hodnocení na tuto serii o upírech a licanech.Za mě krásnej příběh,průměrné zpracování.Efekty dost dobrý......... ()

Lokitre

Tak tady vážně nevím. Dvojka už moc nemá ty nesmysné bojové scény jako měla jednička, ale chyběl mi tu ten složitý příběh s historií a zvraty. V tomhle filmu víte po prvních 15 minutách, jak to asi skončí. Snažili se udělat zajímavé pokračování, ale moc se jim to nepovedlo. Úplně první úpír, který vypadal jako přerostlý netopýr s velkýma ušima přilepeným k hlavě, vážně nepůsobil jako hlavní záporák. Popravdě vypadal tak trochu směšně (ten netopýři nos se moc nepovedl). Film je tak dobrý, jako je dobrý jeho špatňák a tady na záchranu tohoto snímku nestačili ani dva. Smůla. ()

J.J.1972 odpad!

...dlouholetý spor mezi upíry a vlkodlaky nových rozměrů, začínají krvelačné hody, boj zapovězené lásky a čas na velkolepou pomstu...(oficiální text distributora) - už len distribútorom uvedený obsah filmu kladie základnú otázku: aký zmysel vôbec má vytvoriť niečo tak obrovsky stupídne ako je toto. dalo mi veľmi veľa námahy a sebazaprenia aby som tento nezmysel dopozeral do konca. a keďže je (podľa komentárov a obsahu) aj prvý diel to isté čo druhý, bez váhania som aj tam vyjadril svoj názor udelením titulu "odpad" - i to je vlastne pochvala, keďže i niektorý odpad sa dá recyklovať a byť tým užitočný, zatiaľ čo z tohto výtvoru sa chce maximálne tak zvracať. je mi ľúto, no toto nemá ani zmysel, ani kvalitu, jednoducho nič. ženské telá natiahnuté v latexe sa dajú vidieť v iných, zmyselnejších filmoch no a zbytok je len premrhaný čas a peniaze. no a keď sa pozriem na tržby, ktoré tento film priniesol, tak už viem, odkiaľ je na svete toľko zla... ()

Filatov

Underworld: Evolution je v přímé návaznosti na první díl, což je paráda. Po krátkém středověkém intru se opět vydáváme zpátky proti času rozplétat tenhle starobylej příběh a s postupující stopáží se dostáváme až k jádru věci, až je všechno úplně jasné a zjistíme, že je všechno o hodně složitější. Co jsem psal u prvního dílu, platí i u Evolution - výborná kamera, sexy Kate Beckinsale, výprava a prostředí, tohle všechno je na jedničku. Mě prostě tahle atmosféra baví a bavit bude. Underworld Evolution je prostě zase jízda, nedá se nic dělat! ()

Pythonator

Obdobná kvalita jako u jedničky. Komu se nezavděčil první film, toho těžko nadchne tento. Dvojka je však akčnější a řekl bych trochu bombastičtější. ()

Kšefty s nesmrtelností

Kšefty s nesmrtelností

27.12.2005

Režisér Len Wiseman dokončil druhý díl své upírské ságy Underworld: Evolution (v plánu je celá trilogie) a už rozmýšlí nad dalším projektem, snímkem SHELL GAME. Ten by se měl odehrávat v nedalekém,… (více)