Vědma

Připadalo mi to celé takové průměrné, ale je pravda, že jsem se moc nesoustředila. Jednu hvězdičku za Ciliana, i když Scarcrow to nebyl a za roztomilou recepční. ()

Skip

Wes Craven umí natočit napínavý film, což nejednou dokázal. Tady se mu podařil slušný rozjezd, ale najednou nevěděl, jak dál. Bylo to skoro bolestné sledovat, jak si s tím nevědí rady. No a závěr, děs běs. Stokrát převařená polívka. ()

Fanucci

Do tupého finále ve stylu "už nikdy nebudu oběť", které začíná přistáním letadla na letišti, jde o velice slušný, napínavý film s dobře navozenou stísňující atmosférou. Ale ten závěr...hrůza. 50% ()

IceQueen

Lietadlové filmy nemusím, z nedostatku manévrovacieho priestoru to obvykle býva stále to isté dokola. Nuž, tentokrát to bola práve lietadlová časť, ktorá za niečo stála. Pri finále v dome by ma neprekvapilo, keby z niektorého kúta vyskočil Kevin "sám doma" Culkin a bez niektorých kecov by som sa bola tiež zaobišla. Keď sa ma niekto opýta (nepravdepodobné), či som v poriadku, asi si spomeniem na tento film. ()

Lauri

První půlka skvělá, druhá klišé, ale i tak to stálo za to. Cillian Murphy by se měl takovýmhle rolím věnovat častěji, psychopata jsem mu "sežrala i s navijákem" . Rachel vedle něj působila jako důstojní partner, nicméně film stojí na Cillianovi a jeho bezkonkurenčním výkonu. Ráda bych se příště koukla bez reklam, s titulkami a bez starostí, že naspím do školy pouze 5 hodin :). ()

d-fens

Pekná ukážka ako ku koncu pokaziť vcelku nadpriemerne rozbehnutý film (aj keď logike toho vydierania, čiže zámena izieb v hoteli, som tiež príliš nerozumel, keďže teroristi mali zbraň, ktorou mohli obeť zabiť doslova hocikde, a nejaké komplikovanie s 'únosom-vydieraním' mi pripadalo ako hlúposť). Samozrejme, Murphy je svojim úlisným ksichtíkom na takéto úlohy ako stvorení, a dokázal to aj v tomto filme. Celkovo dobré 3* ()

dyfur

.......nalákal mňa Wes Craven,ale.... nemal som veľké očakávania .......a bol som prekvapený  - nadpriemerný thriller....dobré herecké výkony .     moja zaujímavosť:Jackson Rippner (Cillian Murphy) nosí hodinky značky Breitling Chronomat Longitude. (dyfur) ()

Petrasuvicka

Sotva letadlo přistálo, ztratila se z toho část napětí, přibylo několik zajímavých nelogičností, trochu přitažení za vlasy a téměř všechny postavy stihli nejméně čtyřikrát hodit tlamu o zem, ale jinak to bylo fajn ()

Martin741

Reziser Wes Craven proste vie, ako natocit kvalitny horor s dusnou a klaustrofobickou atmosferou /dejova linia v lietadle/. A k tomu ked sa prida krasna Rachel McAdams, nie je co riesit, odporucam : 80 % ()

Elyssea

Vynikající Cillian Muprhy, který opět hraje padoucha. Ale jak ho hraje! Ten se snad pto takové role narodil. Snad jen ale neuvázne v této škatulce. Rachel McAdams mu šlape na paty. Silná dvojice během naprosto úžasného letu předvádí perfektní výkony. Potom se děj přesune do domu a stále má vynikající tempo. Jediné, co opravdu trochu kazí dojem je závěrečná dvouminutovka v hotelu. Té je škoda. Jinak je let nadprůměr. Skvělé. ()

bourec

Filmek s neskutečně cool Rachel McAdams je takovej minimalistickej thriller na způsob Cellular. Líbí se mi jak to postupně graduje, že to není jen o psycho nátlaku, ale je tam i akce. Nevím proč sem tenhle film hodil do popelnice. 80%. ()

Wormboy

Wes Craven,Rachel McAdams,Cillian Murphy a Brian Cox. To znelo celkom slusne.Zaciatok nebol zly, rozohravanie uvodnych partii slo dobre, Cillian bol skvely,takato poloha mu velmi sedela,avsak akonahle sa o 180% zmenil v lietadle islo to dolu vodou. Scenar je pri trosku zamyslenia sialene deravy.No a takto nevyuzit Briana Coxa,to je uplny hriech.No a kym som trosku nepohladal,tak som nemal sajn,preco sa to vlastne volalo Red Eye. No ale uz viem,takze red eye je termin vyjadrujuci lety medzi polnocou a ranom a Lisa to pri telefenonate otcovi myslim napokon aj spomenie,ale tak,ze nie je v "red eye flight". Kazdopadne,nie je to az tak zle,ale mohlo byt ovela lepsie.2,5/5 ()

darm

Asi jsem čekal víc. Hlavně od té první poloviny filmu, která byla sice hodně, hodně slušná, ale čekal bych víc napětí, nenudil jsem se ani vteřinu, ale zas až tak mě to neupoutalo, jak bych si u špičkového thrilleru představoval.. Přitom potenciál na to byl, přesně tyhle typy filmů fakt můžu.. No a od výstupu z letadla to pro mně nebylo zase o tolik horší jak tu většina lidí popisuje, napětí přibližně na stejné úrovni, no a konec... No :) Hodně slušný thriller, ale za tu dávku napětí, kterou jsem dostal nejdu nad tři.. 70%. ()

Fallen_One

Rachel McAdams je fakt hezká :-)) no dobře, celej film neni špatnej. Filmy odehrávající se valnou část v děje působí klaustrofobcky už z principu, jako třeba Tajemný let. No, a Noční let je taková lepší průměrná podívaná, která neurazí a zalíbí se. ()

campix

V celku příjemný thriller s mojí oblíbenkyní Rachel McAdams a v psycho vyděračem Murphym, ani výrazně nepotěší a ani nezklame, jen to finále mohlo být výrazně lepší. Je celkem předvídatelné. Craven už natočil rozhodně lepší filmy. ()

andrii

Při zemi se dvořil, a když se nesli nebem, turbulentně otočil. Myslela si, že se ji chystá sbalit, ale pak to na ni vybalil, spolucestující s nepředvídatelnými azurovými kukadly. Nebesa, SOS. Na palubě letadla je irské eso es, které šíří vzdušný plán „v soukromí sedadel,“ co má raději intimní rozměr, hlídá každé proti pohledem. Nedej se. Rukojmí, sejmi tu nebezpečnou známost. Bodni, ať zabolí jeho samolibost. Snad příště, v jiném filmu, jiného žánru, dostaví se namísto poplachu rozkoš v oblacích, když s nimi v "éru" Éros místo napětí poletí. ()