Bulšit

• USA Not Another Teen Movie (více)

Janey Briggsová nosí brýle a špinavé montérky, takže ji nikdo ve škole nemá rád. Ale skrývá se v ní skutečná krása. Jake Wyler, přední hráč školního fotbalového týmu, kterého všechny (a všichni) milují, se s kamarády vsadí , že z ní udělá královnu maturitního plesu. Mezitím do školy nepozorovaně pronikne devadesátiletá reportérka, která se vydává za studentku, tým roztleskávaček ukradne jinému týmu jeho choreografii, dorazí sexy studentka z daleké evropské země, a Catherine Wylerová, největší potvora na škole, by se hrozně chtěla vyspat se svým bratrem. Máte pravdu, je to Bulšit. Nová parodie na všechny teenagerské filmy, které jste viděli (a na několik, které jste neviděli) nemá úctu před ničím, včetně vašeho dobrého vkusu... (oficiální text distributora)

Shit

Slabý, fakt hodně slabý. Drtivá většina fórku vyšumí a nebo jsou trapný a celej děj stojí za naprostý hovno.Herci všichni do jednoho děsně přehrávající a přitom stihli být ještě nudný. Prostě dělat parodii na romantický komedie se málokdy vyplací a tady se to jen potvrdilo ()

Djoker odpad!

Ten film se prostě nepovedl. Ano, mohl bych místo předchozí věty použít pět sprostých slov, ale proč se snižovat na úroveň Bulšitu (opravdu skvělý název). Parodie je žánr, který nevyhledávám, ale třeba Bláznivé střely se povedly na výbornou. Tohle není vtipný. Jedná se spíše o fekální humor. Z některých věcí by se prostě sranda dělat neměla, kdo viděl, jistě chápe. ()

gudaulin odpad!

Z toho, co je zapotřebí pro úspěšnou parodii, je v Bulšitu přítomna jenom znalost žánru. Gallenovo dílko sráží především jeho neschopnost rozpoznat, kde končí humor a začíná trapas. A možná ještě víc mu chybí dobrý vkus. Tohle je film, který cílového diváka podceňuje. Pokud máte jen trochu nakoukáno, vážíte si sebe a svého času, Bulšitu se radši vyhněte. Celkový dojem: 5 %. ()

Gilmour93

O něco méně zábavné než filmy s Charliem Chaplinem. Bulšit je dno Mariánského příkopu současné americké parodie, ale nemusí se bát, není tam dole v té tmě sám.. ()

Psema

Zábava srovnatelná s Epic Movie a jinými blivajzy, které místo toho, aby parodovaly, akorát vykrádají a nic nového nepřináší. ()

castor

Už jenom název střední školy Johna Hughese je z druhu těch vtípků, které běžný tuzemský divák zřejmě nepochopí.. a bohužel jich je celá plejáda!! Děj je samozřejmě jen mixem vtipných scének (mnohem větší potenciál tu ale byl), které se dotýkají nespočtu teenagerských filmů z dob minulých (American Pie, She´s All That, Bring It On, Cruel Intentions, 10 things..), ba dokonce i vynikající American Beauty, Grease nebo Almost Famous. Co pobaví je několik dobře mířených vtipů, kdy některé jsou skutečně vydařené, jedno muzikálové číslo, naštěstí MÁLO tělních tekutin a snad žádný hulící černoch!! Od herecké stránky se nic nečeká, ale jde o poměrně slušně hrající a sympatické hvězdičky. U řady podobně laděných filmů jsem se za tvůrce styděl mnohem víc!! ()

MMR

Do tohohle filmu jsem šel s nadšením, a s nadšením jsem ho taky dokoukal. Říkal jsem si, že vyberu nějakou hlášku, kterou sem pak napíšu, ale tady bylo tolik skvělých hlášek, že se opravdu nedala vybrat ta nejlepší. Parodie zbožňuju, a tahle je mě opravdu dostala, zejména první polovina filmu a samotný závěr. ()

oli.G

Černoch má jednu dobrú hlášku (uvidíte ju aj v traileri) a hlavná hrdinka veľmi pekne kreslí, ale inak je Bulšit jednak bulšit, a jednak presne to, čo sa snaží parodovať. Možno keby som mal napozeraných viac teen filmov, bolo by to vtipnejšie. (v podstate jediný konkrétny odkaz čo som si všimol bola Americká krása). To ale nehrozí, preto mám radšej Scary Movie. "Fucking teenagers!" ()

Real Tom Hardy

"WHY IS IT THAT EVERYTIME I TELL GUYS THEY CAN PUT IT WHEREVER THEY WANT, THEY ALWAYS STICK IT IN MY ASS? AFTER THEY'RE DONE, I ALWAYS TAKE A HUGE DUMP. ON THEIR CHEST." ---------- Na podmaze 'Tainted Love' od Marilyna Mansona sa odohrávajú zvrhlé sexuálne dobrodružstvá, špinavé zápasy am. futbalu a útrapy života na americkej strednej počas krásneho obdobia začiatku nového milénia, ktoré je patrične nostalgicky zidealizované. Ale nie zas až tak moc. Bulšit je pre mnohých skutočne bulšit, no skôr si myslím, že sa spolu so Scary Movie stal obeťou vlastného úspechu a nástupom desiatok o niekoľko tried horších podobných paródií, ktoré boli v nasledovných rokoch produkované ako na páse, si podkopal nohy nedbalou asociáciou s nimi. V čase produkcie bolo nepochybne primárnym cieľom parodovať čo najviac (nielen sex-teen) stredoškolských/univerzitných komédií, no s odstupom času, čo zachviľu bude nádherných 20 rokov, mi už NATM ako paródia nepripadá, skôr niečo viac, skôr, že už je filmom jedným z nich. Jeho devízou je kompletná znalosť žánru. Vďaka tomu, úmyselným klišé, preháňaním a tonou stereotypných prvkov (myslené v dobrom), môže byť rovno stelesnením týchto komédií, pretože prototypom tematicky spriaznených paródií už je. A tiež časovou kapsulou. Z pôvodného odpadu, ktorý som dal päť rokov dozadu, mením na štyri hviezdy, ktoré treba brať s rezervou a s ohľadom na vyššie uvedené... ♪♫ / ♪♫ ----- Shit. Damn. That is wack. ----- How The Parody Was Perfected / NATM is a F**king Masterpiece ----- (x) (10.9.2017) (13.5.2018) (2019) (29.1.2021) (27.6.2021) (23.5.2022) ()

sepp

No ja nevim, me to po jednom unavnym dnu prislo i docela vtipne :) Ale to jedince, kteri me znaji asi neprekvapi ;)... ()

juta

Mrzí mě, že jsem na tuhle parodii nenarazil dřív. Nabušený začátek, který neztrácí na tempu až do konce filmu. Nic nedokáže zlepšit náladu, než dobrá parodie. ()

Fiftis

Úbohá náhradka paródií na teenegerské komédie. Ak sa niekomu zdajú sprosté slová a výrazy smiešne, tak je to komédia pre neho. Takéto filmy priam nenávidím, sú určené len pre študentov s IQ tak do 70 .. Nechápem, ako tento film mohol niekto vydať. Je to vlastne krávovina o ničom. Trápne vtipy striedajú nechutnosti. Film sa snaží zaujať práve niečím vulgárnym a prehnaným. Nechápem ako mohol v tomto snímku hrať Chris Evans, i keď on vlastne ešte nebol tak známy herec akým je dnes. Ak sa tomuto filmu vyhnete, urobíte správnu vec. ()

Jacinda

Je mi jedno jestli je tenhle film idiocie. Je. Ale některé scény jsou neskutečné. Příprava párty u Prestona, poškola, prohlížení si vlastních fotek v chodbách školy, vystřižená fotka imatrikulacde na Princetonu nebo malování obrazů. Je to přehnané, ale je to vtipné. Neočekávala jsem od tohoto filmu nějakou myšlenku. A díky tomu si u něho odpočinu, zasměju se a ba i dokonce ozdobím stromeček. Jsem divná. Možná. Ale kde jinde se zároven podívám na tolik filmů, protože Bulšit si dělá "prdel" hned z několika teenagerovských dílek. ()