Bulšit

• USA Not Another Teen Movie (více)

Janey Briggsová nosí brýle a špinavé montérky, takže ji nikdo ve škole nemá rád. Ale skrývá se v ní skutečná krása. Jake Wyler, přední hráč školního fotbalového týmu, kterého všechny (a všichni) milují, se s kamarády vsadí , že z ní udělá královnu maturitního plesu. Mezitím do školy nepozorovaně pronikne devadesátiletá reportérka, která se vydává za studentku, tým roztleskávaček ukradne jinému týmu jeho choreografii, dorazí sexy studentka z daleké evropské země, a Catherine Wylerová, největší potvora na škole, by se hrozně chtěla vyspat se svým bratrem. Máte pravdu, je to Bulšit. Nová parodie na všechny teenagerské filmy, které jste viděli (a na několik, které jste neviděli) nemá úctu před ničím, včetně vašeho dobrého vkusu... (oficiální text distributora)

sun.eagle

Film asi podle hodnocení nezkousme každý. Ja to považuju za jednu ze nejlepších parodií na parodie!!!! Bere si na mušku všechno a všechny, všechny ty klišé teen komedio parodíí. Chce znechutit, chce být trapný a chce překročit hranice dobrého vkusu víc než kdokoli předtím. A nesmíte ho brát moc vážně. Jen se uvolněte a bavte se bez přemýšlení. Pokud se neorientujete v amerických středoškolských návycích a klišé tak nemužete film hodnotit kompetentně. Třeba takový Borat dělá uplně to samé, taky jde do extrému, a podívejte jaké mají jeho filmy hodnocení. Já v tom nevidím rozdíl. Sežerte mě ale tohle je dost možná nejlepší parodie jakou jsem viděl. Charlie Sheen a Drebin jsou proti tomu slabý odvar.... ()

mistrpropr odpad!

tenhle žánr nesnášim sám o sobě.po vidění týhle tragédie jsem se utvrdil, že dělam správně a nechápu proč se " týnejdžerský komedie " furt točej. ()

Daviidesek

Brutální slátanina, nehodná jakéhokoliv vážného zamyšlení - a přesně tak to mělo vypadat. Já jsem se chvílemi bavil, nicméně tenhle film je doopravdy stupidní :) ()

krisnguyen

ja prostě ty 3 hvězdy dát musím jasně je to nebetyčná blbost a v rámci žánru existují daleko kvaitnější kousky, a celkem jseM se pobavil, tak nebud dělat zagorku a sydet se před ostatními že se mi to v celku líbilo. (nebo rikat že to je mé guilty pleasure=obhajování sračky:-).plus par dobrych hercu jako chris evans a randy quaid..jo a minirole joshe radnora z HIMYM:-) ()

Naked_Snake

Řekl bych že mnoho lidí asi nechápe co znamená slovo parodie. Narozdíl od prci prci prcičky je tenhle film záměrně přehnanej a to se jim povedlo řekl bych dobře. Vtipy měli rozhodně na vyšší úrovni a herecké výkony dobré. Hlášky typu ,,Jaktože jsou na školních věčírcích všichni profesionální tanečníci?" Nebo ,,Pro Tebe jsem nebyla jen kráva s brýlema a ohonem... Nezapomeň na špinavý jeeny.... Ano těch sis také nevšiml." mají nějakou úroveň oproti slavným hláškám jako ,,Vykuř mi ho krásko." nebo ,,zasuneme!" a ,,A jednou na letním táboře jsem si do pí** strčila flétnu." z oněch parodovaných filmů. ()

Ajvo69

Některé scény velice přehnané až odporné. Kdo se může smát tanci se siamskými dvojčaty? Z toho mi spíš bylo nevolno. Ale film měl i svoje klady. Třeba ten, že hlavní představitelka byla opravdu kost :). ()

Ziper

Film patří rozhodně k horší sortě, ale je třeba uznat pár výjimečných poznatků, nemluvě o tom, že jsem se u filmu zasmál. ()

Puslanka

Tohle jsou typy "filmů" (uvozovky jsou na místě), které se můžou líbit jen menší skupině lidí. Kdybych nedostala kazetu jako dárek, tak bych ho nikdy neviděla a vůbec by mi to nechybělo, protože tenhle typ humoru leckdy nechápu a z mnoha scén se mi přímo zvedá žaludek a nevydržím je sledovat. Tyhle abnormální, nenormální, trapně "vtipné" parodie filmů prostě nepobírám a ani nikdy nebudu. Asi mi chybí dostatečný nadhled... ()

Stingray

Paradoxně by tahle parodie mohla sloužit jako příručka pro scénaristy,protože co scéna to vypíchnutá ukázka filmového klišé. Od "ošklivky" ,které paràdní postava je vidět i v montérkách a promění se rozpuštěním copu,staré herečky hrající mladou aniž by si kdokoli všiml,přes sportovní traumata,rodiné proslovy a dokonce i porno (dialogy z dívčí sprchy)A ukázku toho čemu se lidé (diváci) dnes smějí na učiteli,který poukazuje na rozdíl mezi fekálním humorem a Shakespearem aby byl nakonec polit hovny. ()

UnCool odpad!

Ani silikonem napumpované kočky, tento absolutní shit nezachrání... Vzdal jsem to asi po půl hodině. ()

Calabria

Co si budem říkat, film byl svým způsobem docela pecka. Není to samozdřejmě film pro lidi co se snaží ve filmu smysl života, ale na zasmaní a pobavení je ideální, i pár trapných vtipných scének se dá opomenout. Herecké výkony navíc nejsou špatné. ()

fw.nina

Snáď preto, že film neašpiruje celkom na nič a je len bezduchou zlátaninou scénok parodujúcich ostatné filmy pre tínedžerov (ktoré som nikdy nemala v obľube) si odo mňa vyslúžil až dve hviezdy. Ak ste ho náhodou nevideli, nič si z toho nerobte a ani sa to nesnažte zmeniť. Jedine ak by ste chceli zahnať naozaj príšernú letnú nudu plytkou zábavou. ()

huhuhu783

Newym.Viděl sem to jak to bylo dostupný když to vyšlo a tudle sem to pustil svejm dvoum puberťákům a ti se u toho taky zasmáli a možná i trochu poučili ve smyslu:před nikým se neponižuj,ale nad nikoho se nepovyšuj Votázka fekálnosti ve filmu je člověk vod člověka,ale proč se jako týnejdžr nepoučit co by tě mohlo v životě potkat jako toho kluka v závěru :chtěla bych kluka co mu nejde jen vo sex,ale aby se na mě vykálel............ co dodat.Myslíte že se jim to nemůže stát......v dnešní době..?....... ()