Bulšit

• USA Not Another Teen Movie (více)

Janey Briggsová nosí brýle a špinavé montérky, takže ji nikdo ve škole nemá rád. Ale skrývá se v ní skutečná krása. Jake Wyler, přední hráč školního fotbalového týmu, kterého všechny (a všichni) milují, se s kamarády vsadí , že z ní udělá královnu maturitního plesu. Mezitím do školy nepozorovaně pronikne devadesátiletá reportérka, která se vydává za studentku, tým roztleskávaček ukradne jinému týmu jeho choreografii, dorazí sexy studentka z daleké evropské země, a Catherine Wylerová, největší potvora na škole, by se hrozně chtěla vyspat se svým bratrem. Máte pravdu, je to Bulšit. Nová parodie na všechny teenagerské filmy, které jste viděli (a na několik, které jste neviděli) nemá úctu před ničím, včetně vašeho dobrého vkusu... (oficiální text distributora)

Vitasex

Trestejte mě, ale já se bavil. Svého času jsem jako puberťák sledoval filmy, které to paroduje. A v tomhle jednom jsem si je všechny připomenul. Krásná ukázka všech možných klišé, těch nejtrapnějších a nejčastějších vtípků, i trefný poukazování na slabost humoru předloh. A k tomu naprosto boží Chyler Leigh, ta kráva s brejlema a ohonem. Ten Film má jedinej účel, udělat si srandu ze svejch předloh a z jejich diváků. A víte co? Vychází to, a i proto takový hodnocení. Málokdo to totiž zkousne :-) ()

FirstFan

Docela shrnující a vševysvětlující název filmu. Některé scény byly dost nevhodné, urážlivé, nebo nechutné. Upřímně je mi líto, že jsem viděla pár docela dobrých herců právě v této slátanině. Na druhou stranu (a co se mi líbilo) film dokonale shrnul veškerá klišé romantických komedií pro dospívající. Líbila se mi spousta narážek na filmy a i celkový pohled na všechny ty prakticky nereálné věci co se v teen filmech objevují. ()

frannyberry

Když jsem to viděla poprvé uráželo to můj vybraný vkus (nebyla jsem obyčejná teenagerka, četla jsem sylvii plathovou:)), ale teď to pro mě je jeden z těch filmů, u kterého se zasměju se sedmičkou vína. Hezký herci, fekálie přetočim, pár fórů... a snesitelná stopáž, než vytuhnete. ()

maestrum

Pobaven scénou mrskajícího se mega dilda v dortě jsem se rozhodnul film shlédnout celý, byť jsem nic než občas se zasmát neočekával. První scéna byla bohužel asi ta jediná povedená z celého filmu. ()

SoHai

A další pobouření inteleguáni se ozývají svými prázdnými výkřiky do prostoru, pokud něco o centimetr překročilo "povolenou mez" aneb: "Filmoví hipstři všech zemí, spojte se!" Děje se to u "Kevin and Perry go large" a děje se to i zde. Film, který máý pobavit, film, u kterého máte vypnout ten svůj přemáhaný mozeček, hodnotíte jako špatný jen proto, že neodpovídá "umělecké kvalitě"... doprdele, víte, co je to umělecká kvalita? Kolik z vás tady studuje filmová studia? Kolik z vás se tu pokusila o nějaký ten výtvor? Když jste tak inteligentní a víte, jak má vypadat správný film, pak jistě mnoho z vás... myslím. Oh, well, fuck you all, I will live my live the way I want. ()

darius1706

No, kvatovka to není, ale znám i horší filmy. A občas jsem se zasmál. Teda až na tu scénu s tou babiznou, u té mi bylo fakt šoufl... ()

nufanek odpad!

Při úvodní scéně se člověk těší na něco dalšího a obdobného, nicméně nic dalšího poté již nepříjde. Herecké výkony jsou horší než v ochotnickém divadle na venkově a celkově film nic nedá. V některých filmech je pro mne alespoň náznak herectví, ale přijít na "plac" s tím, že to "nějak dopadne" a ono to vůbec "nedopadlo"? Na to je opravdu škoda fimového pásu ()

Hellen666 odpad!

Tak viděla jsem hodně parodií, ale toto byl kentus.. Nechápu a ani to nechci pochopit, jak někdo může vyblít takovou s*ačku.. Člověk se při tomhle filmu nezasměje, pouze se nudí. Film jsem nedokoukala, jelikož je to zhovadilost. Dotyční už asi nevěděli, na co udělat parodii. ()

Duffman 97

Tady se to zase hemží sucharama,kteří si stěžují na to že je film blbost.Jenže pokud jste si nevšimli,tak je film parodie.A parodie staví na blbostech.Já se bavil jako už dlouho ne. ()

perceptio

Prostě masakr. Chvílemi dost humus a nechutné, to bych si možná odpustil, ale jinak jsem se prostě bavil a dlouho jsem se tak u filmu nezasmál. Tohle není duchaplný film, ale odreagování, tak to člověk musí holt brát. A to splnil dokonale :-D :-D! ()

EYO EYO

Mega sranda ktorej nechýbala dávka nahoty ,ten začiatok pobavil asi najviac , celkom podobné prci prci prcickom len stifler mi tu chýbal ()

Rangifer

Tož kurňa, co se vám na té békárně nelíbí? Vždyť vlastně paroduje ty blbé americké filmy pro puberťáky objevující SEX, ty jsou ještě blbější. Hned na začátku jsem prskal smíchy při úvodní scéně s vibrátorem. Je to prostě kravina, nebo doslova přeloženo z angličtiny "býčí hovno", ale mě pobavila. ()

Majo.evans

Mne sa to páčilo,bolo to niečo iné,áno trocha debilné ale tak to treba aj brať.Je to aj v názve.Nerozmýšlať pri tom a len sa smiať.Nerobte zo všetkého vedu. ()

SNCIS

"Poslyš, zlato, já bych nikdy nechtěl, abys udělal něco, co by se ti příčilo. Protože tě mám strašně moc, moc rád. Jestli s tebou ten Jake chce jít jen proto, aby se ti dostal pod sukni, tak ti říkám - jen jdi, zlato." - 50%. ()

MartinCS

Primárně jde o parodii na film Taková normálního holka. A já vím, že je to už plus mínus 20 let, co jsem to viděl poprvé, ale stále se u toho musím smát. Teda u některých scén jistě. Není to intelektuální pastva a ani to nikdy nebylo cílem. Začátky Chrise Evanse byla prostě sranda. :-) Neberte to tak vážně... ()

Mylan_ek

Spojit legendární komedie o teenagrech a lásce v jeden komediární film prostě nevyšel.Jsou scény ,kdy se člověk i zasměje,ale také spoustu ale spoustu trapných scén prostě šmíra. ()