Breckin Meyer, Jennifer Love Hewitt a Bill Murray se vrací v dalším dobrodružství nejoblíbenějšího kocoura, který si na návštěvě Anglie užije doslova královského zacházení! Garfielda s Jonem (Meyer) a Odiem čeká Británie na všechny způsoby. V Londýně potkávají věrnou Garfieldovu kopii – královského kocoura jménem Prince, který právě zdědil úžasný zámek. Obě kočky si nečekaně vymění role a Garfield si brzy užívá bohatství, jak to jen jde! Je tu jen jeden problém: podlý lord Dargis se ho chce zbavit. Garfield 2 – to je dvojitá porce smíchu a zábavy pro celou rodinu… Ono totiž není špatné být králem! (Magic Box)

xmartas

2x jsem se zasmál, jinak jsem se nudil a přemýšlel, kdy bude konec. Nic mě v tom filmu nezaujalo, ale třeba se líbí dětem. 1* jen proto, že je to Garfield ... ()

marocco

Jednotka bola otraná, preto dosť dobre nechápem prečo som si pozrel aj dvojku. Každopádne dvojka je rovnaká stupidita ako jednotka. Garfielda na filmovom plátne už nikdy viac. ()

majklfly

"Ok, budu váš myšfión" Nevím proč...ale ikdyž jsem si od druhého pokračování moc nesliboval, Garfield mě v mnoha odhledech příjemně překvapil. Škoda, že se ke mně dostal až ted. Pořád mu zůstal onen typický otravný humor. V teleizi sympaticky, ale v reálném životě na zabití. Celý film je orientován na zvířátka a podle toho taky vypadá "milostná" zápletka. Nijak excelentní herecké výkony, ale tento film vlastní něco, díky čemu si zaslouží 50% Rodinna komedie, která opravdu osloví celou rodinu. ()

k0dl

Nevím, jestli jako dítě bych se na tento film díval stejně, ale jako dospělému mi to přišlo jako naprostá slátanina bez hlavy a paty. Ještě ke všemu jsem měl tu čest toto dílko vidět v českém dabingu, který z duše nenávidím u 98% zahraničních filmů, takže jsem přišel i o hlas Billa Murray. A nevím proč, ale Billy Connolly se tvářil a choval jako nepovedená napodobenina Johna Cleese. ()

Restr odpad!

Jestli mi u jedničky vadilo, jak moc se odklonila od Garfielda, kterého vytvořil Davis, tohle byl výsměch celému Garfieldovi. Naprostý nesmysl. ()

Thorian

GARFIELD 2 aneb příběh o tom, jak se tu někdo nedůstojně snaží parazitovat na úspěšném komixu. Jestliže jednička byla špatná, ale snesitelná, tohle už nesplňuje ani tu snesitelnost. Obyčejný scénář doplněný stejně negarfieldovským humorem jako v prvním filmu, nuda, nuda a zase nuda. Nakonec dávám 1*, ani nevím proč. Snad že toho sympatického kocoura z komixu prostě do odpadu poslat nemůžu. ()

BEZHLAVY

Ti, kdo hodnotí tohohle Garfieldka by se spíš než na své dojmy měli zaměřit na reakce dětí, kterým je G2 především určen, oproti komixové podobě. A ty reakce jsou neskutečné!!! A velmi tomu dopomáhá excelentní dabing Čechův:o) ()

2kocour

U tohoto filmu se podle mého názoru opět podařilo velice pěkné dílo. Pro toho kdo má rád zvířatka velice krásný film. ()

vlciak_007

Takže musím uznať, že to už nebolo také úchylné ako jednotka, ale stále som sa perfektne bavil. Garfield už nebol taký vtipný a skvelý dezert, už mi to pripadal ako nejaké slabé predjedlo. Ale aj tak super!!! Chcem aby bol Bill Murray môj QFF (či jak to hovoria tí tínedžeri), lebo je fakt skvelý! 80% ()

Číslo 5 brzy umře

Číslo 5 brzy umře