5150

Pominu-li poslední třetinu filmu, tak jsem se docela bavil a za pochvalu rozhodně stojí bohatý písničkový doprovod. ()

Ai.ma

Díval jsem se podruhé. Věděl jsem co mě čeká a stejně jsem se bavil a stejně jsem brečel. Dokonce natolik, že jsem to nedokázal utajit před svojí ženou !! A to mi ještě přišlo na mysl něco, co jsem si řekl, že možná i vyplodím na svět. TEĎ NAPÍŠU NEHORÁZNOU KRAVINU : Myslím si, že tato sandlerovka, ať se to zdá jakkoliv psychotropní, má filozofický přesah ! druhé podání mě naopak utvrdilo v dojmu, že to má nějakou hloubku a že to konečné citové vydírání není zase až tak jak se na pohled zdá prvoplánovité a bezpředmětné. Faktem je, že si tvůrci neodpustily svoje moudra, ale asi se dotkly pro mě něčeho citlivého a já jim musel dát za pravdu namísto toho, abych se rozčiloval, že se mi tam snaží namlouvat, jak by se měl kdo chovat. Výborné, a dokázal bych si představit i psycho thrillerovou, noirovou, nebo horrorovou verzi tohoto scénáře. 8/10 ()

BoPo

Splnilo to, čo človek očakával. Jedna z mala dobrých komédii od Sandlera. Len tak ďalej, aj keď všetci vieme že vzápätí vypotí ďalšiu blbost, musí predsa z niečoho žiť. ()

PROROK14

Film, ktorý prehodnocuje ľudské správanie a hodnoty pre človeka. Adam Sandler exceluje a Kate is sweety. Po dlhom čase komédia, ktorá stála za to. ()

Borrtex

Promyšlený film s důmyslným dějem, který diváka zpočátku vtáhne do klidné atmosféry, načež nabere na intenzitě a nabídne hlubší pohled na život hlavního hrdiny. Filozofická část průběhu samotného děje přináší zajimavé zamyšlení nad každodenními rozhodnutími, které v konečném výsledku přináší silný emoční zážitek. Click je působivý film, který nás učí vážit si času a žít život naplno, a zanechává v divácích trvalý dojem. ()

Tommassi3

"Někdy je lepší nechat vzpomínky jen ve svý hlavě.." ;) Ale to bohužel neplatí jen o vzpomínkách.. Stejně tak i o nápadech, ten v tomto případě rozhodně ani nelze nenazvat originálním, které v důsledku přijdou na zmar.. Coraci zřejmě jen těžko někdy vyplave nad hladinu otravné průměrnosti, když takhle promrhal veskrze výborný příběh i spoustu těch režijních nápadů.. Áda Sandler, který tohle miniscifíčko svým energickým výkonem drží pohromadě, tradičně velmi dobrý.. ()

Silence

Ještě trošku využít jinak výborný námět a vypustit některé "psí fórky" a bylo by to na 4*. Takhle je to pouze ten pohodový, přesto zapomenutelný film. P.S. (Malý spoiler): Osobně mě mrzí, že se úplný konec filmu nenesl ve stejném duchu jako druhá půlka filmu. Sice by se to k Sandlerovi nehodilo, ale mě by to docela v tu chvíli sedlo. I když jsem nějaké to "probuzení" čekal, ani jsem ho nechtěl... Kdyby to tak bylo, vůbec bych neváhal s vyšším hodnocením. Třeba bude na dvd "alternative ending". :) ()

bouncer

Příjemná komedie, jako vystřižená z 80. let, kdy bylo možné opravdu všechno :-) Sandlera nemám rád a tady je opět maximálně průměrný. Možná trochu překombinované, ale vcelku stravitelné a hlavně oddychové. ()

MoiJe

Pekne a vtipne. Ale nejak nie dost. "Zivot je otazkou priorit" a "daj si pozor, co si zelas, moze sa ti to splnit" sme uz parkrat poculi... i ked nehovorim, ze na to obcas nezabudame:-) Na pohodovy vylet do kina bez ocakavani je to akurat. ()

Terva

CITÁT - Kde jsou ty doby, kdy se stačilo jen zvednout, zmáčknout tlačítko a televize se spustila?........ Přesný snímek o naší době. Než najdete ten správný ovladač a konečně spustíte televizi, musíte do práce. A áno, rodina není přednější práci. A co je komu po jméně, když dotyčný dobře platí. Hubba-Bubba není jméno, ale opravdu je to žvýkačka.CITÁT - To byl vtip....... Ať uděláte cokoliv, vždycky někoho zklamete, tak že klid. Jedno zařízení, kde jen kliknete a on za mě udělá úplně všechno, abych měl život lehčí. Hlavně pozor na pití velkého množství sirupu proti kašli s kombinací velkého žraní sušenek. Vznikne z toho LSD. Scéna s Hulkem je perfektní. CITÁT - Nebude se vám líbit, až mě naštvete....... Michael Newman (Adam Sandler) má na sobě, okolo 54 minuty, trikot skupiny Led Zeppelin s námětem k jejich turné nazvané United States of Amerika z roku 1977..... Pak se naplní jedno rčení, že kdo chce moc nemá nekonec nic. Zajímavý příběh, který má skoro nezvratné následky. Příběh je čím dál tím smutnější a depresivnější. CITÁT - Narodíš se - žiješ - zemřeš........... ()

moviesfan

Příjemné překvapení. Ne, že bych ,,sandlerovky" neměl rád, ba naopak, ale Klik se mi líbil ještě víc. Zábavných momentů je tady dost, takže o srandu není nouze. Hodnocení: 75% ()

svik

V prvních 45 minutách sem si myslel že se dílám zase na nějakou docela povedenou,bláznovou a nápaditou komedii, ale opak byl pravdou potéto době nás čekal neuvěřitelný spád a přál sem si ať je to jen sen a taky se mi to vyplnilo a vše dobře skončilo, kdyby ne tak by film dostal asi o 10% větší hodnocení a já bych by velice zklamaný. ()

corpsy

Zaujímavý nápad sa hodil viac do komediálneho štýlu takého Robina Williamsa ako práve Adama Sandlera. Aj napriek niektorým vydareným scénkam, a až dramatického a dojímavého záveru - ktorý akoby vypadol z celkom iného filmu - iba priemer. ()

Marek1991

Neviem prečo si musia Američania robiť takú srandu z iných národov a hlavne v ich štýle, ale dá sa to vydržať. Veľmi som sa zabával počas celého trvania a hlavne malo to vnútornú pointu, poukazujúcu na život a že ho máme žiť a nie len prežívať, či nežiť. Veľmi optimistický film. Naviac som si hovoril, že mať takú ženu ako Kate Beckinsale by bolo fantastické, ona je snáď jedna z najkrajších manželiek vo filmoch, jednoducho som z nej ani nemohol odtrhnúť oči. Je to komédia, ktorá vám dá facku v živote a urobí deň krajším a ako čerešničku na torte má výborné obsadenie. ()

Ajinka126

Nemůžu si pomoct, ale Adama a zvláště tuto komedii mám velmi ráda. Na mém pomyslném žebříčku je v tom 10 komedií. Bavila jsem se od začátku až do konce, tam jsem i trochu bulela. Ano, je to tak, nechala jsem se unést klišé dojemnými scénami. Komedie nikdy nesrovnávám s dramaty a jinými žánry. Není to fér. Takže 95%. ()

liquido26

Tenhle ovladač bych taky chtěl. Ne proto, abych si přetáčel život dopředu, ale abych dělal naschvály lidem, co mě serou :-) ()

Tryskomyš

Něco tak dobrého už jsem dlouho neviděla. Adam opět válí. Věřili byste tomu, že si ho manžel plete s Jasonem Biggsem z prciček ? ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky