poster

Putování po Blažených ostrovech (TV film)

Pohádka

Československo, 1989, 72 min

 • zette
  *

  Presne ten typ pohadek, ktere nemam rad od utleho veku a myslim si, ze uz se na tomto faktu nic nezmeni...(4.3.2017)

 • otík
  *

  Další z řady kulisově a bohužel i myšlenkově prázdných pohádek, která nemá šanci děti zaujmout, navíc je příšerně dlouhá. Stylizace a výprava je věru pro dospěláka zajímavá, ale ten příběh je opravdu podivný. Tyto pohádky se Československé televizi skutečně nepovedly.(10.12.2012)

 • Adam Bernau
  ***

  Divák, který přežije tuto pohádku, přežije všechno. Sběratelům rarit lze vřele doporučit pro monumentální originální kostymáž, bizarní scénografii, ale i pro bohatě panoptikální obsazení, jemuž vévodí Regina Rázlová v roli božské nadsamice. Vizuální stylizace Antarése jako mezopotámského monarchy je vzhledem k určení postavy dosti příhodná, nicméně Brzobohatý s vázou na hlavě promlouvá spíš unaveně než vznešeně. Snad i to jde solidně rozvrženému tématu k duhu.(27.10.2015)

 • RonaMidu
  *

  divná pohádka...nebo možná jsem divná já,ale faktem zůstává,že takový typ pohádek ráda nemám(8.12.2012)

 • flanker.27
  ****

  Kde jsou lidé, tam končí věčnost. Aneb věčnost a štěstí se vylučují. Cenou za věčnost je v konečném důsledku osamělost a strnulost. Ráj je peklo. Jo, myslel jsem si, že Antares je raketa, a on je to vládce věčnosti.(4.3.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace