Nesmělý dopravní policista Roger se přihlásil do supertajného kurzu, který mu má pomoci získat lásku Amandy. Na místě zjišťuje, že cílem kurzu není získat srdce dívky, ale dostat se jí pod sukni. A účel světí prostředky - rozuměj všechny prostředky. Vedoucí kurzu Dr. P (Billy Bob Thornton) používá drsné a někdy i bolestivé metody, které jsou ovšem mimořádně účinné. Partička studentů složená z ťulpasů a nekňubů, co vždycky stáli někde v rohu, najednou zjišťuje, kde byla chyba a proč dostávali neustále košem. Z plachého Rogera se stává lev salónů. Situace se radikálně mění v okamžiku, kdy Dr. P dostane zálusk na Amandu. Nastává nemilosrdný souboj učitele a žáka. Žádná podpásovka není dost podlá a údery se rozdávají výhradně zezadu.

Režisérem filmu je specialista na komedie Todd Phillips (Starsky & Hutch, Road Trip). Rogera hraje nastupující komediální hvězda Jon Heder a Amandu Jacinda Barrett, známá z filmů Poseidon nebo Bridget Jonesová - S rozumem v koncích. Hereckou sestavu doplňují Michael Clarke Duncan, Luis Guzmán a v menší roli i Ben Stiller. (oficiální text distributora)

prome

Nebyt dobrych hereckych vykonu tak hodnotim jen jednou hvezdickou nebot takovych to otrepanych filmu je pomerne dost a uz to prestava byt zabavne ()

Morholt

Nesympatické a netalentované kopyto chce klofnout podobně vybavenou nehezkou krávu. Zapíše se proto do kurzu k Thorntonovi, kterej mu ukáže diáky z National Geographic. No a pak všechno dobře dopadne. Další zbytečná romantická hovadina s minimem vtipu a nemastně neslanou ústřední dvojicí. Thornton s Duncanem to tahají z odpadu a k těm 20% přispěla svojí troškou i Stillerova rolička, ale jinak je to bída, bída, bída. ()

Richie666

První půlka dobrý, docela jsem se i zasmál; s druhou polovinou už to tak valný není. Obzvlášť posledních asi patnáct minut je vážně dementních a otravných. Billy Bob Thornton ovšem znamená velké plus. Celkově slabší tři * ()

5150

Tahle komedie měla hodně dobře našlápnuto a momenty jako "paintball", "karaoke" nebo "rande podle taháku" neměly chybu. S blížícím se koncem však ŠKOLA SVÁDĚNÍ ztrácí dech a je to škoda. Těch pár písniček se mi líbilo a z herců nejvíc Michael Clarke Duncan. Verdikt - pohodová komedie na jedno rande, nic víc. ()

MoiJe

Nepytajte sa ma preco, ale mne sa to pacilo. Jednoducho som sa bavila, aj ked s ostupom pripustam, ze si na nic originalne nespominam a uveritelnost... no, o tu tam predsa neslo:-) ()

Terva

Režisérem filmu je specialista na komedie Todd Phillips. Rogera hraje nastupující komediální hvězda Jon Heder a Amandu Jacinda Barrett. Hereckou sestavu doplňují Michael Clarke Duncan, Luis Guzmán a v menší roli i Ben Stiller. Tak proč jsem tomu, sakra, dal odpad? Už vím, protože je to odpad. Tak ne, dám jedna. ()

moviesfan

Této komedii jsem se poměrně dlouho vyhýbal. Ani nevím proč. Z nouze jsem si jí pustil a vida, dobrý film. Není to jedna z těch ulítlých komedií, ve které jsou vtipy spíše k pláči než k smíchu. Nalezl jsem zde dostatek momentů u kterých jsem se musel zasmát (popř. alespoň pousmát). Jenda z těch komedií, která neurazí, i když nevyčnívá. ()

JohnCZ

Taková jednoduchá oddychová komedie se správňácky zmr*ským B. B. Thorntonem, kterému tyhle role arogantních zmetků neskutečně sedí. Humor je takový dost dementní, herecké výkony standardní. Jon Heder tady opravdu vypadá jako totální retard, obzvlášť, když na sebe natáhne tenisový úbor. Jacinda Barrett naopak působí nesmírně sympaticky takovým tím "girl next door" způsobem, takže ji tahle role padla jak ulitá. Po stránce scénáře je to trochu nevytěžené, nebál bych se zajít více do extrémů. Takhle je to opravdu jen komedie na jedno použití. Navíc s úplně nevhodným českým názvem, kterej je jako vždy úplně mimo. To ale samotnému filmu lze jen těžko vyčítat. ()

Ajinka126

Co to bylo? Měla jsem tu "čest" a byla jsem na tom v kině a dodnes nechápu podstatu toho, že někdo měl chuť točit něco, co postrádá děj. Je to nuda, vůbec si to nezaslouží těch 98 minut Vašeho života. ()

sidzej

Nebyť toho vcelku rafinovaného a príjemného záveru boli by to iba 2* . Je to taký priemerný oddychový film s nevýraznou réžiou a výborným Thorntonom. 55% ()

Kryton

Dvojice Billy Bob Thornton x Jon Heder je radost pohledět po pulce filmu je souboj mezi nima o dívku paradní záležitost , rozhodně by neškodilo delší rozepře. Vše okolo jako ostatní studenti a spolubydlíci jsou uplně zbyteční. Doslova ostatní studenti jsou prilis trapný a slouží jen jako TIME-OUT pro dvojici Thornton x Heder. Proč jen mi pripadá , že Michael Clarke Duncan pokud hraje v komedii vždy je to postava , která znásilnuje muže přápadně mírně 4%. Navrch krásná minirolička Bena Stilera s vyzáží houmlesa ( mírna podoba s Earlem Hickym z My Name is Earl). Celkově nikterak trapná a nudná komedie s naprosto vycnivající dvojicí Thornton x Heder. Nehledte na to , že kliše a recyklace je vidět na každém kroku. Oni dva to tahnou dobre a sice na konci je Happyend ve stylu žák prekonal učitele tak vás to tolik ani neobere o čas a myšlení. 70% ()

mysiak

Dobrý nápad, ale bez štipky humoru to proste nejde...trailer ukázal všetko vtipné a ostala nám tu len potom nuda, nuda a známe tváry...toto je režiséra skvelého Old School?... ()

ArsenalEagle

BBT s princeznou krasobruslařkou táhnou, to je jasné. Film celkově rychle plyne, a i přes pár věcí co mi ne tak úplně sedly nakonec dávám o hvězdičku nad průměr. Komedie, která většinu lidí neurazí :) ()

Ridick

hmmm... zbytocnost. nic viac, jon heder mi nepasuje do hlavnej roly a tak to aj dopadlo. nicim zaujimavym tento snimok neovplyva, mozno najviac potesi stiller, ale to je predsa len malo. ()