Noc v muzeu

Night at the Museum

Noc v múzeu

Akční / Komedie / Fantasy / Dobrodružný

USA / Velká Británie, 2006, 104 min

Velkodušně infantilní, přímočaré a truhlíkovské, ale takovým tím milým a neškodným způsobem, co si ani na nic megaextraultraskvělého nehraje. Hlava z toho nebolí, do týdne a bez následků vyšumí jakékoliv případné rozpaky + Silvestri se navíc postaral o docela fajn hudbu, ač se tedy povážlivě naklání k rodu průměrnějších prací. Tak proč ne, že?(1.11.2008)

Taky věřítě že si vaše botky večer povídají, zavřené v botníku? Tak to se vám NOC V MUZEU určitě bude líbit.(8.4.2007)

Příjemný nápad pro celou rodinu. Děti jsou nadšené, dospělé nemá co urazit.(11.11.2012)

• choze

Už několikrát jsem se ve svých komentech přiznával k slabosti pro ne nutně vydařenou trikovou rodinnou zábavu, ale NOC V MUZEU mě většinu času mírně nudila. Jakkoli pestrá a přetrikovaná, není vtipná ani akční a Stiller to nevytrhne.(13.6.2007)

• Radyo

Dopadlo to přesně tak, jako drtivá většina filmů, v nichž se vyskytuje duo Stiller-Wilson - neslaně, nemastně. Pro děti je to nepochybně zajímavá, legrační a částečně i napínavá podívaná, jako dospělý jsem se ale řehtal spíše "kouzlu nechtěného", přičemž v tomto směru opravdu bylo čemu se smát. Možná původně zajímavý (byť odlehčený) námět se v rukou režiséra Levyho i díky přehnaně pestrému scénáři přeměnil ve všehochuťovou taškařici cirkusového ražení, v níž si najdou kromě dětí a samotných tvůrců zalíbení snad již pouze jedinci s větším či menším sklonem k infantilitě (aniž bych se chtěl dotknout jiných uživatelů ČSFD :-) ).(11.6.2007)

• Ben Stiller