Noc v muzeu

Noc v múzeu

Akční / Komedie / Fantasy / Dobrodružný

USA / Velká Británie, 2006, 104 min

• Psema

Noc v muzeu je stravitelný film na jedno podívání, který má pouze jedinou, ale o to závažnější chybu - vznikl v režii Shawna Levyho, nemehla, jehož schopnosti tvořit film jsou srovnatelné s druhým hollywoodským satanášem, Timem Storym. Levy potopí jakýkoliv fór, ať už je vtipný nebo ne, což tak nějak zapříčinilo, že jsem se během té hodiny a tři čtvrtě nezasmál ani jednou a lehkých pousmání taky mnoho nebylo. Pro komedii docela ostuda.(8.8.2007)

Zcela neškodná záležitost pro děti, u které se rodiče neunudí v podstatě jen kvůli skvělému Robinu Williamsovi v roli prezidenta Roosevelta (Theodora). Dobře, je tu pár povedených vtipů, ale je to málo. Po vizuální stránce je to pěkné, Alan Silvestri taky vyhrává standardně slušně, celkově to ale nejde označit za víc než obvyklý řemeslnický výkon Shawna Levyho.(6.9.2014)

• mandes

rozpočet : ? otvárací víkend : $30,433,781 tržby celosvetovo : $572,216,976 /// absolútne neviužitý námet a absolútne nefungujúce vtipi(30.4.2007)

Rozpočet $110miliónovTržby USA $250,863,268Tržby Celosvetovo $574,480,841Tržby za predaj DVD v USA $153,563,256 //počet predaných kusov 9,106,418/videl v kine: 60%/(25.3.2007)

Ty vago v tom muzeu byl ale přes noc šrumec. Tohle bejt v našem národním muzeu, tak vyměním i jednu svou noc v bodelu za jednu noc v tomhle muzeu. Setkat se hunama, tyranosaurem, římanama, kovbojema, opicí / s tou se sice setkávám často, ale v jiné podobě:) / a v neposlední řadě tou hezkou průvodkyní bych bral z fleku. Rajtovat na kobyle prezidenta Roosevelta to byl vždycky muj klučíčí sen. To je hned jiná ňamka, než u nás v muzeu, kde je celý jedno patro věnováno balvanům nasbíraných někde při stavbě D1 a vydaváných za kameny z pravěku.(27.12.2007)

• Ben Stiller