Noc v muzeu

Night at the Museum

Noc v múzeu

Akční / Komedie / Fantasy / Dobrodružný

USA / Velká Británie, 2006, 104 min

Taky věřítě že si vaše botky večer povídají, zavřené v botníku? Tak to se vám NOC V MUZEU určitě bude líbit.(8.4.2007)

• robbiee

[imdb: 6.4/10] | me: Stupídne !... film stavil na efekty a pobláznené behanie po múzeu plnom živých rekvizít, ale akosi úple zabudol na logiku deja a náväznosti. Nič nedáva zmysel a jednotlivé pasáže sú iba povrchné a vôbec nemajú žiadne pozadie. Dieťa hrajúce syna sa správa úplne nereálne - príliš rozvážne, vypäto a veľmi silene. Film je plný nedostatkov. Ak sa na to pozerám ako na rozprávku pre deti, tak potom musím povedať, že tvorcovia podcenili inteligenciu dieťaťa. Ako pobláznené behanie bez hĺbky by to bolo fajn, ak by aspoň čo to na pozadí dávalo spojitosť a logiku. Celé to jedine sem tam odľahčí pár vtipných frkov, inak nič moc.(2.6.2009)

Zcela neškodná záležitost pro děti, u které se rodiče neunudí v podstatě jen kvůli skvělému Robinu Williamsovi v roli prezidenta Roosevelta (Theodora). Dobře, je tu pár povedených vtipů, ale je to málo. Po vizuální stránce je to pěkné, Alan Silvestri taky vyhrává standardně slušně, celkově to ale nejde označit za víc než obvyklý řemeslnický výkon Shawna Levyho.(6.9.2014)

Příjemný nápad pro celou rodinu. Děti jsou nadšené, dospělé nemá co urazit.(11.11.2012)

• Gilmour93

Noční směna v Levyho přírodopisném cirkuse byla pro mě naprosto ideální, neboť mi umožnila ničím nerušený spánek v pracovní době a nevzbudila mě ani Attilova parta trhající údy. Asi ze všech nejvíc by ji ocenily děti, avšak ty jestli můžu radit, vezměte spíše do muzea opravdového..(9.9.2009)

• - Po uvedení do kin se v průběhu prázdnin návštěvnost American Museum of Natural History zvíšila o 20 %. (willy1)

• - Snímek je založený na stejnojmenné povídkové knížce chorvatského ilustrátora, režiséra a spisovatele Milana Trenca. Poprvé vyšla v roce 1993. (imro)

• - Filmový jazyk "Hunnish" je zcela improvizovaný. (willy1)