Noc v muzeu

Night at the Museum

Noc v múzeu

Akční / Komedie / Fantasy / Dobrodružný

USA / Velká Británie, 2006, 104 min

takhle nějak si představuju rodinou fantasy komedii :) aportování s tyranosaurem, válka mezi kovbojema a indiány.. nějakej ten tygřík.. neandrtálci.. prezident Roosevelt.. a jiný oživlý exponáty... no neřekněte.. to by se do muzea chodilo rádo, že?? :)(31.3.2009)

Oddychovka jak má být(22.9.2008)

• Jamal

Příliš mnoho očekávání, vše co bylo dobré jsme viděli v traileru a to je málo. Škoda, protože nápad byl vcelku zajímavý, hereckej arzenál taky slušnej. Jenže nemělo to ten účinek, který by Levy očekával .... i když do kina na to šlo spousta lidí - dobrá reklama.(29.5.2007)

Ľahko stráviteľná jednohubka, ktorá nezasýti, ale ani z nej nie je človeku zle. Réžia prekvapivo v pohode, triky tiež, Stiller poteší niekoľkými naozaj vtipnými etudami vo svojom klasickom štýle (prekáračka s drzým opičiakom), len človeka mrzí, že scenáristi z nápadu nevyťažili omnoho viac - výborných fórov ako je aportujúci T-Rex tam malo byť päťnásobné množstvo, potom by som chápal ten obrovský medzinárodný úspech filmu.(21.5.2007)

• Gilmour93

Noční směna v Levyho přírodopisném cirkuse byla pro mě naprosto ideální, neboť mi umožnila ničím nerušený spánek v pracovní době a nevzbudila mě ani Attilova parta trhající údy. Asi ze všech nejvíc by ji ocenily děti, avšak ty jestli můžu radit, vezměte spíše do muzea opravdového..(9.9.2009)