Existuje tisíc způsobů, jak si zvednout adrenalin v krvi. Chev Chelios ho dnes bude potřebovat hodně. Chev Chelios dnes začíná své ráno neobvyklým způsobem. Celý svět se s ním točí, prakticky se nemůže hýbat a srdce mu stěží bije. Včerejší akce se příliš nezdařila. Tento nájemný vrah nechal svoji oběť uniknout, aby mohl začít nový život... Teď mu však v krvi koluje jed a naživu zůstane jen tehdy, pokud bude v neustálém pohybu a napětí a udrží si tak v těle dostatečnou hladinu adrenalinu. Pomsta je perfektním řešením. Chev drancuje ulice LA a zanechává za sebou spoušť... Musí zachránit Eve a najít protilátky! (oficiální text distributora)

Jeand´Boa

Každý den, kdy se probudíte a srdce vám bije, máte být za co vděčni... život je vlastně o tom stihnout si zařídit vše podstatné, než vám ta pumpa vypne...Hlavní hrdina tohoto snímku, který je příjemným akčním nářezem s vydatnými nápaditými a mnohdy humornými prvky, by mohl vykládat...bum bum bum bu... ------------------- ()

Tryman

Dosud jeden z nejlepších filmů s Jasonem Stathamem v hlavní roli, ne-li nejlepší. Akce a adrenalin od začátku až dokonce, na nudu vám prostě nezbyde čas. Skvělé hlášky, perfektní scény, skvělý konec. ()

raelz

Slušně našlápnutá jízda s naprosto stylovým koncem. Pět hvězdiček by mě strašilo v noci, ale lepší čtyři s chutí dám. ()

dainio

Šílená a chaotická mega-super adrenalinová podívaná u které se nemůžete nudit....k tomu si připočtěte řadu hlášek a ultra-nasraného Jasona Stathama !!! ()

Dimo

Akce jak blázen, výborný střih a kamera. Kvantum sprostých slov a spoušť všude, kde se Chev Chelios jen ochomýtnul. Buší-li vám akčně srdce, film vás uspokojí, romantiky asi nenadchne. S narůstající délkou přibývají nelogičnosti a méně, resp. málo uvěřitelné věci, až je z toho spíše komedie ne nepodobná těm Francouzským. Jednohubka. Vidět a zapomenout. ()

asfalt

Stathamovi úloha sadla. Výborná akčná jazda, rýchle strihy, akurátna stopáž a jeden fakt nasratý hrdina. Film si udržuje nasadené tempo, musím sa priznať, že nudiť som sa nestihol, navyše vkusný humor dopĺňa tento ozaj podarený snímok. Trochu som tam cítil akési kopírovanie niektorých snímok, tak aj preto dávam o hviezdičku menej. ()

ZackSawyer

Slušnej mazec. Jason to valí ve vysokým tempu a dělá kupu nezbytných ztřeštěností. Bavil jsem se. Komediální akčňák s absurdními scénami. Chev to zvládl :-D ()

jay.lee

Zběsilá adrenalinová šílená jííízda! DO PR*ELE, KU*VA, ČU*ÁKU...mám snad na čele napsáno P*ČA? MAM*DI!! ()

smrtacik

Dámy a páni, predstavujem vám Cheva Cheliosa (Jasom Statham), chlapa, ktorý sa ráno zobudí, je mu totálne na hovno a nachádza CD, čo predtým doma nemal s výstižným nápisom FUCK YOU. Po strčení do prehrávača zisťuje, že ho nejaký dobráčisko, nazveme ho ,,minister nechutnosti“, zobral bejzbolkou po hlave a kým bol tak trošku v bezvedomí ,,bol zabitý“. Prečo zabitý? Pretože sráč Rickie Verona (Jose Pablo Cantillo) do neho napumpoval istú hi-tech, sci-fi, čínsku, syntetickú sračku a oznámi mu, že do hodiny je po ňom ...,,prajem príjemnú smrť, debile“. Musím povedať, že som bol veľmi milo prekvapený a to napriek tomu, že ide o čistú akciu, ku koncu trošinku prehnanú, ale v žiadnom prípade ako v Kurierovi 2 a trochu nerealisticky pôsobil koniec, ale bol fakt originálny a neprehliadnuteľný. Aby som nezabudol, tretím hercom bol mobilný telefón, lebo vyzváňal neustále a to nie len nášmu hlavnému predstaviteľovi. Prečo vlastne ho chcú zabiť sa budete dozvedať postupne vo filme, i keď to nebolo úplne nečitateľné, ale vôbec tu o to nešlo a ani to nevadí. Mám to teda asi zhrnúť? Statham skvelý, akcia výborná, ujeby v pohode, kamera bombastická, hudba skvele namiešaná... takže u mňa skvelých skvelé strávený čas a skutočné prekvapenie aj keď viem, že nie každému ten film sadne. Hodnotenie: 80% ()

the_bitch

Namakaný Statham, a skvelý, ba priam až bláznivý príbeh, ktorý mi skôr pripomínal komédiu ako akční thriller. Pre mňa dobré 3* ()

Kingjiri

Pořádná akční šílenost a role, která Stathamovi sedla jako hrnec na prdel. Měl jsem náladu na pořádnou akci a tou je Crank zaplněnej až k prasknutí. Pořád se něco děje a i přes poněkud strohej příběh se člověk nemá čas delší chvíli nudit. I po třetí projekci mě pořád Crank neskutečně baví. Na plnej počet hvězd jde o značně šílenej snímek, ale čtyři silnější hvězdy urve s přehledem. ()

Asertio

Slovní spojení "frenetická akce" se poslední dobou užívá na každém rohu, ale k žádnému filmu se nehodí tak, jako ke Cranku. Tohle je totiž totální pecka, která dostává svému českému názvu a za žádnou cenu nezastavuje. Crank mě ani na chvíli nenudil a každou chvílí překvapoval nějakým novým, ujetým nápadem, který byl sice naprosto šílený, ale o tom to právě je! Autoři se neštítí nadsázky ani černého humoru, což jim jen přidává další body. Zkrátka nepolevující jízda plná adrenalinu, akce a hlavně zábavy. ()

Pesosek

Zběsilé tempo, celkem vtipné, avšak postupem času, začínají scény gradovat až do trapnosti. Nápad je to určitě zajímavý, bohužel filmu chybí originálnější zpracování, které mi zde značně připomíná béčkové akční filmy. ()

koudis11

Z tohohle filmu mám různorodé pocity.Sice je to zajímavý a originální námět ale spíš to byla akční komedie,nežli Akční / Thriller.Trochu jsem se u toho zasmál,ale nějaký scény byly až moc „Americky komediálně trapný“.Střih ,kamera a efekty:Sice se asi snažili,ale výsledek vypadal silně amatérský. ()

arkie

Vyzerá to ako nízkonákladový film plný akcie. Aj by som prijal ten Stathamov večne nasratý xycht (v tejto zápletke to má naozaj zmysel), len kvalita scenára kolíše behom deja a je to na môj vkus príliš prepachaté wanna-be-cool filtrov. Ale za utekajúceho Jasona v andelíčkovi s erekciou musím dať aspoň 4. :) ()

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

12.01.2014

Chris Morgan, scenárista posledních čtyř dílů Rychle a zběsile, momentálně přepisuje scénář sedmičky. Společně s Jamesem Wanem musí vymyslet, jak přesně se série vyrovná se smrtí Paula Walkera, svůj… (více)

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

15.12.2011

První recenze Ghost Rider: Spirit of Vengeance sice tvrdí, že je to ještě horší než jednička, ale scénáristicko-režisérská dvojice Mark Neveldine a Brian Taylor není z těch, které by zastavila… (více)

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

24.04.2010

Na Valentýna romantika vydělává. Kdykoliv jindy si můžete u přítelkyně vydupat, že půjdete na Zastav a nepřežiješ, ale na svátek všech zamilovaných se prostě chodí na slaďáky. A když v nich hraje… (více)

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize