poster

Zastav a nepřežiješ

 • USA

  Crank

 • Slovensko

  Zastaneš a neprežiješ

 • Slovensko

  Crank: Zastaň a neprežiješ

 • Slovensko

  Crank: Zastaneš a zomrieš

Akční / Thriller / Krimi

USA, 2006, 88 min (Director's cut: 93 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mandes
  ****

  rozpočet : $12 million otvárací víkend : $10,457,367 tžby celosvetovo : $44,675,946(17.12.2006)

 • J*A*S*M
  ***

  Dobrá zběsilost. Ale na čtyři hvězdy nestačí, na to je ještě moc umírněná. 7/10(24.4.2009)

 • Renton
  ****

  Scénář: Mark Neveldine, Brian Taylor .. Evidentně levné, amfetaminově rychlé a kurewsky zběsilé. GTA rulez.. Se scénářem bez nudných pravidel, zato plným hlášek, absurdních až parodických momentů čí několika pamětihodnými scénkami a s umně chaotickou režii umocněnou ne moc líbivým kamerovým filtrem, jede trio Neveldine / Taylor / Statham na doraz a boří nejednu zavedenou žánrovou zeď. Pravda, některé momenty by bylo možné dopracovat či dokonce vystřihnout, jenže tyto nedostatky směle rozmělní otrávený úvod, nadrogovaná stať a výtečné finále - vlastně téměř všechno! Remcavý mozek tam chce tři*, ale k smrti rozpumpované srdce jasně velí 80%.(23.11.2006)

 • Nathalie
  ****

  První setkání s britským skokanem- a jiskry od prvního záběru...Jason Statham (který na fotkách vypadá jako poctivý tyrolský zemědělec, který posiluje maximálně s vidlemi a sekerou a nosí stále jeden neotesaný výraz, takže u takové Scarlett Johansson by neměl šanci:-) je v kreaci rozhněvaného muže neuvěřitelně roztomilý a jeho destruktivní eskapády jsou i pro míromilovného diváka čirým potěšením. Postavy hlášky hází od boku jen tak by the way, scény jsou stylové a hravé. Film sviští nadzvukovou rychlostí a když už nemůže, nakopává do do zadní části muzika. Rodinná komedie s tucty mrtvol a kopou nadsázky. A má i přesah: extrémně diváka zrychlí a současně úplně vypne hardisk. Takže místy analýzy nastává paralýza.(24.4.2007)

 • Dever
  *****

  Soundtrack Paul Haslinger: 1. A Warrior's Death - Dialog ,2. Metal Health - Quiet Riot ,3. Nasal Spray - Dialog ,4. Trix Are For Kids - The Crowd ,5. You Stop, You Die - Dialog ,6. Bandera - Control Machete ,7. Small Children - Dialog ,8. New Noise - Refused ,9. Chinese Sh*t Dialog ,10. China Town - Paul Haslinger ,11. Hardcore Sh*t - Dialog ,12. Kill All The White Man - Nofx ,13. Dipsy Doodle - Dialog ,14. Everybody's Talkin' - Harry Nilsson ,15. Adrenaline Junkie - Dialog ,16. Turn Me Loose - Loverboy ,17. Haitian Cab Ride - Paul Haslinger ,18. Achy Breaky Heart - Jarrett & Long ,19. Check List - Dialog ,20. Adrenalina - David Rolas ,21. I Kill People - Dialog ,22. Bring Us Bullets - Rocket From The Crypt ,23. Eve's Machine - Dialog ,24. Let's Get It On - Gerald Levert ,25. Does She Know? - Paul Haslinger ,26. Stayin' Alive - The Sleeping ,27. How Much? - Dialog ,28. Meva Juan - Roberto Tuscon f/ Erica Garcia ,29. Juice Me - Dialog ,30. Guasa, Guasa - Tego Calderon ,31. It's A Miracle - Dialog ,32. Miracles - Jefferson Starship,(12.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace