poster

Zastav a nepřežiješ

 • USA

  Crank

 • Slovensko

  Zastaneš a neprežiješ

 • Slovensko

  Crank: Zastaň a neprežiješ

 • Slovensko

  Crank: Zastaneš a zomrieš

Akční / Thriller / Krimi

USA, 2006, 88 min (Director's cut: 93 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cervenak
  ****

  Originálne, drzé, nadupané, nadšene nekorektné, narvané nápadmi, vtipné, brutálne, zábavné. Presne, čo som čakal od prechváleného Running Scared (a nedostal to), mi vrchovatou mierou naservíroval Crank. Keď sa človek díva na tie nudné 300-miliónové báchorky a potom s ním pár nasratých chlapíkov takto zamáva za 15 melónov, tak je to na zamyslenie. A Jason je cooler. Aj v okamihu, keď behá po meste v nočnej košeli s holou riťou :-).(14.7.2007)

 • mandes
  ****

  rozpočet : $12 million otvárací víkend : $10,457,367 tžby celosvetovo : $44,675,946(17.12.2006)

 • H34D
  ***

  Hloupá zápletka, takřka nulový scénář... Ale ne, o tom to tentokrát není, Crank je adrenalinová, zběsilá akce bez pravidel, ryzí potěšení ze stylového běsnění, béčko 21. století. Slovo "nonstop" však na místě není, film v určitých částech zpomalí a tam jdou cítit nepříjemné nedostatky. Režie se mermomoci snaží o co nejcoolovější vyznění, avšak někdy ty všemožné hrátky s kamerou a ultraklipovitým střihem připomínají spíše znouzectnostní zamaskování chabého jádra a nízkého rozpočtu. Ovšem neříkám, že nefungují, vyloženě odporné je jen použití google earth při zoomování... Celkově zábava dobrá a závěr originální. "What are you doing? Driving through a mall, cops chasing me." 6/10(3.6.2009)

 • Nathalie
  ****

  První setkání s britským skokanem- a jiskry od prvního záběru...Jason Statham (který na fotkách vypadá jako poctivý tyrolský zemědělec, který posiluje maximálně s vidlemi a sekerou a nosí stále jeden neotesaný výraz, takže u takové Scarlett Johansson by neměl šanci:-) je v kreaci rozhněvaného muže neuvěřitelně roztomilý a jeho destruktivní eskapády jsou i pro míromilovného diváka čirým potěšením. Postavy hlášky hází od boku jen tak by the way, scény jsou stylové a hravé. Film sviští nadzvukovou rychlostí a když už nemůže, nakopává do do zadní části muzika. Rodinná komedie s tucty mrtvol a kopou nadsázky. A má i přesah: extrémně diváka zrychlí a současně úplně vypne hardisk. Takže místy analýzy nastává paralýza.(24.4.2007)

 • pan Hnědý
  ***

  Masakrové tempo! Všechny flashbacky nestíhá divák vstřebat po jednom zhlédnutí. Extázový orgasmus v béčkovém obale.(27.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace