Obchoďák Sedmé nebe

• Česko Obchoďák (více)
USA, (2015–2021), 40 h 38 min (Minutáž: 21–22 min)

Tvůrci:

Justin Spitzer

Hudba:

Mateo Messina

America Ferrera, Ben Feldman, Lauren Ash, Colton Dunn, Nico Santos, Mark McKinney, Nichole Sakura, Jon Barinholtz, Kaliko Kauahi, Johnny Pemberton (více)

Série(6) / Epizody(113)

Zajímá vás, co všechno se dá prožít v hypermarketu? V seriálu Obchoďák Sedmé nebe zjistíte, že se zde ukrývá svět plný vzrušení, humoru a hlubokých lidských vztahů. Ocitnete se v samém srdci dění, kde se proplétají osudy zaměstnanců, zákazníků i náhodných kolemjdoucích. Prožijte radosti i strasti obyčejných lidí, kteří dělají neobyčejné věci. Uvidíte, že každý den v obchoďáku je nečekaný a neopakovatelný... (TV Nova)

Kovalevka

Seriál mě z prvu moc neoslovil, ale po čase jsem chtěl vidět víc a víc až jsem si ho oblíbil. Seriál není špatný a docela pobaví, jen vtipy které opravdu pobaví je střídmě , ale za to se drží po celou epizodu dobrá nálada. Jediné co mě na seriálu vadí, ale nezahrnuji do hodnocení, je skutečnost ze hodně vtipných momentů ze seriálu se v obchodech opravdu dějí (17 let jsem prodával jako prodavač) a to vás spíš podráždí než pobaví. ()

tchempi odpad!

Kripl na vuzku, hnusné tlusté baby (jedna z nich v šéfovském křesle), Asie, Afrika, Latinská Amerika v castingu, k tomu nějaký ten buzerant... Všechny progresivistické podmínky splněny. Tvůrci akorát zapomněli na scénář, příběh, humor atd. ()

DK197

Pro mě je Superstore průměrný oddechový sitcom, kde mi ale postavy občas lezou na nervy. Nejvíc mě bavila interakce Jonah+Amy. Ale ostatní charaktery se někdy také blýsknou. Jak který díl se zadaří. ()

Vilda_H

Po hodně dlouhé jsem narazil na vážně skvělý sitcom. Prvních pár epizod je spíš rozjezdových, jak už to u seriálů bývá, ale nečekal jsem, že si tento kumšt nakonec až tak oblíbím. Velký potlesk tvůrcům za to, že skoro každý díl se odehrává v tom samém prostředí a není to nuda. Naopak! Zamiloval jsem se do tohoto typu humoru, který je nekorektní, ale zároveň to není přehnané. Je to opravdu ze života. A kdo někdy pracoval v jakémkoliv korporátu, tak si tento seriál užije dvakrát víc než ostatní, hodněkrát se totiž naráží na absurditu korporátních pravidel a šílení přemotivovanosti. Panbíčkář Glenn, věčně šikanovaná Sandra a bachařka Dina mě bavili nejvíc :) Na facku byl Mateo, ale je fakt, že bez něj by to taková sranda nebyla. Jen mi tato stereotypizace gayů už moc nebaví. Podtrženo sečteno - 92 %. Pár procent dolů za ten konec. Nebyl špatný, ale mohl být lepší ;) ()

RanMori odpad!

Příšernost. Člověk má pocit, že sleduje bandu retardovaných lidí, jejichž jediná vlastnost coby charakteristika postavy je vytažená až do extrému. Ne, daleko za extrém. ()

anicca

Akosi nenastala chémia medzi hlavnými hrdinami, chýba také to napätie: dajú sa dokopy, nedajú...America Ferrera je skvelá herečka, tu chyba nie je, ale jej postava je trochu otravná. Inak je ale seriál plný vtipných gagov a mám ho veľmi rada ()

ricardo2803

Původně jsem hledal něco lehčího, abych si dal trochu pauzu od sledování takových těch seriálů náročných na přemýšlení. Zkusil jsem Superstore a chytlo mě to takovým způsobem, že jsem přerušil sledování všeho ostatního a všech 5 sérií jsem dal během jednoho týdne. Ze začátku jsem měl podobný pocit jako když jsem začal sledovat Teorii velkého třesku, tj. "Proboha, kde vzali ty příšerný lidi..." :-) Ale s přibývajícími díly mě začali všichni neskutečně bavit. Doufám, že pěti řadami to nekončí. Chci víc...!!! ()

Melodrama

Výborný a vtipný seriál z prostředí amerického hypermarketu. Ten kdo někdy pracoval v hypermarketu, tak ví, že  některé podobné příhody jsou opravdu reálné a o další vtipné příhody není nouze :-) ()

mistr97

Superstore mi sice celou dobu připadal jako béčkový sitcom, ale ve výsledku mě mile překvapil. Opravdu dobrých vtipů v něm zase tolik není, ale sledování mě bavilo díky tomu, v jakém duchu se celý seriál nesl. Postavy byly takové příjemně naivní a laskavé. Asi nejlepší postavou pro mě byl Garrett – jeho hlášení a nezájem o práci patřily k tomu nejzábavnějšímu. 70 % ()

Azurka

Naprosto dokonaly nekorektni a cerny humor, az me udivilo, co vsechno tvurcum proslo. Od prvniho dilu jsem se vazne bavila, jako uz dlouho ne. Netradicni prostredi pro sitkom, do posledniho detailu vychytane kulisy, napadite a velmi osobite postavy, ktere musi mit kazdy rad. Pozor, pidi spolier: Zaver serialu me potesil, miluji happy endy. Nenapadlo me, ze takovy klenot najdu zrovna na Netflixu. ()

HeRoS.Au

Tak tohle me fakt bavilo a jsem rad, ze to skoncil v pravy cas aby si clovek mohl rict: "mozna by tomu jeste jedna sezona slusela", coz je fajn. Dina byla nejvic :D ()

Iam

Opravdu povedený sitcom,asi do páté řady to je jízda,pak se trochu transformuje asi jako BBT po páté řadě a ubude vtipů a přibyde vztahů. Pět hvězd si zaslouží, protože kdykoliv na něj natrefím v tv tak nedokážu přepnout do skončení dílu. ()