Michal (Vojta Kotek) se zúčastní oslavy na lesní chatě. Řízením osudu zbude po skončení oslavy na chatě sám s dívkou Zitou (Dorota Nvotová), kterou vidí prvně v životě. I když není zrovna jeho typ, pod vlivem výjimečných okolností s ní prožije vášnivou noc. Vlivem lapálie, která se jim stane jsou nuceni spěchat zpět do města. Náhle jde sice „o život“, ale poněkud jiným způsobem a obráceně, než jsme zvyklí. Z chaty uprostřed lesů se vydávají ještě v noci na cestu, aby vše vyřešili. Do cesty se jim v jako v každé správné road-movie staví nečekané překážky a všechno se komplikuje víc než z počátku čekali, takže je tu dost dramatických situací pro to, aby se Michal se Zitou postupně o sobě dověděli víc a zjistili, co všechno mají společného. Jejich cestu navíc doprovází záhadná bytost (Robert Nebřenský) a postava (Bob Klepl), kterou můžeme označit jako duch zemřelého. Všechny postavy se v průběhu filmu navíc různě propojují a vše spěje k překvapivému rozuzlení... (oficiální text distributora)

NinadeL

Nikdy v životě bych neřekla, že se mi bude líbit film s Kotkem v hlavní roli, ale svérázná poetika a humor nového projektu Milana Šteindlera to dokázali. Robert Nebřenský je král všech komiků, Monika Kvasničková hraje stejně už od socíku a objevila se i celá branže Roberta Rosenberga. Ve výsledku je to zdokonalený nový žánr, který zabodoval už v Doblba! a já jsem maximálně spokojená. ()

viperblade

Průser jak mraky. Milan Šteindler chtěl tak moc parodovat, pobavit a hlavně překvapit, že mu to absolutně nevyšlo. Většina scén s Kleplem byla o ničem, zato překvapil Kotek. Ten, světe div se, to tam jako jeden z mála táhne kupředu. Je to paradox, ale on je vlastně v tomhle nejlepší a rozhodně o něm mám lepší mínění. Na Nvotovou se alespoň šlo koukat, přítomnost Hemaly celkem pobavila. Ale to je tak vše. Nenapadá mě žádný důvod, proč bych měl tomu dát dvě hvězdy a proč bych se na to měl znovu podívat… Velká škoda, potenciál tu byl. ()

JANARYBA odpad!

Kdybych to neviděla na vlastní oči, tak bych neuvěřila, co vzniklo za příšernou slátaninu a hodně tomu napomohl i naprosto tragický výběr dvou hlavních "herců" . Chudáci, co na tom byli v kině, já alespoň při tom vyžehlila koš prádla. ()

Spooner

Zrovna, když začínám trochu věřit v naši kinematografii a vidim pár zajímavejch filmů (Karamazovi,Tobruk,Normal), tak přijde film, který mě vrátí zpátky do reality. A bohužel mě do ní vrátil zrovna Šteidler, kterýmu jsem docela věřil. Tenhle film, ale mohl bejt prostě moc ulítlej nebo moc debilní, nic mezitím. A zase vyšla ta druhá možnost. Celý je to vlastně hromada blbých a blbějších scének, mezi kterejma se ještě vedou řeči o tom zda mít dítě nebo nemít. A člověku jenom vrtá hlavou, jak to ti tvůrci vlastně celý mysleli. Jo a taky je tady ještě Klepl, který srazí vlak i auto a potom jede na spermii. No prostě děs, podobnejm českym filmům už se fakt budu vyhejbat obloukem. ()

lesumir

Několik slibných scén, ze kterého tvůrci uplácali "film", neznamená doopravdy FILM! Kotek umí hrát, koktající Nvotová se snažila, ale deset minut je to o koze, dalších deset o voze. Potom jsou to hodinky a za nějakej čas zase holínky. Čím se dostáváme ke koze, kterou uvidíme na voze. (Že by koza byl Klepl a vůz spermie? :-) ()

LiVentura odpad!

Uměleckou kvalitu již dnes v českých postmoderních komediích hledat nemůžeme.... inu škoda.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-( ()

juta

Docela ujetá ptákovina, která dokáže částečně i poučit, co je dobré, abyste se vyvarovali nechtěného těhotenství. :D Takový mišmaš, který nakonec z komedie Milana Šteindlera dělá jen průměrnou podívanou. ()

Hunt odpad!

HUDBA: Milan Chyška; Přeplácaná ptákovina, dalo mi hodně odhodlání to dokoukat, ostatním doporučuji ani nezačít. ()

filmfanouch

Mít za zády scénáristu, který by mi každý gag vysvětloval a vysvětloval mi proč to brát jako perfektní černou komedii, možná bych šel výš. Tady mám ale jenom pár zábavných gagů, pár fajn herců (Nvotová fakt ne) a.. to je vlastně vše. Smutný je, že nejvtipnější jsou Kleplovy eskapády. Svoji roli si ale perfektně užívá Robert Nebřezenský ()

Big Bear odpad!

Ačkoliv jsem věděl, že je to brutka, chtěl jsem se přesvědčit na vlastní oči. A nyní potvrzuji. Je to brutka. A tak pokud jste to ještě neviděli a dáváte -li na rady, nekoukejte na to. Je to ztracený čas, který i kdyby jste promhrhali zíráním do blba, bude to ještě pořád lépe utracený čas než při koukání na tohle Šteindlerovo spiritistické rádoby komediální porno (ano i na to ve fiolmu dojde). Mrzí mne účast Nebřenského a Navrátila. Ostatní svojí účastí nijak nepřekvapili... ODPAD ()

hippyman

no vida, sám to nechápu, prostě si nemůžu pomoct, ale mně se to docela i líbilo... snad pramalá očekávání, snad obzvláště nakloněné postavení planet, nevím... prostě jsem se překvapivě bavil, někdy tedy nutno říci i naprosté tuposti scén... podruhé už bych to asi teda vidět nemusel, ale schválně si to pusťte a třeba mi dáte za pravdu... nebo třeba budete děsně "in" a prsknete tomu rovnou odpad... avšak ne vždy spojení nova-další početná komerce-kotek-komedie-česko musí skončit v koši... ode mě 60%. ()

666teen

Mladý medik po jakési zpářce na lesní chatě naslintá koktavé modelce do batohu. Následuje putování odyseovských rozměrů za jakousi antiembryonální pilulí. Cestu nebohé dvojici zpříjemňují různá podivná(i nemrtvá!) individua, aby nakonec.....no nic. Kdyby chlápek místo bloudění lesem děvuchu po styku rozřezal motorovkou a zakopal za chatou, mohli jsme zkouknout zábavný gore kraťas ne tuhle ko-ko-ko-komedii. ()

-OverLord-

No docela dobrá psina. Já jsem od toho nečekal vůbec nic, asi tak jako od každýho filmu, na kterej náhodou narazim v televizi a v životě jsem o něm neslyšel. Ale já se skvěle bavil a musim říct, že na český poměry zajímavě natočená komedie, s kapkou hororu, a to já můžu. A to porno se Šteindlerem bylo hustý! ()

kingik

Mně to přišlo hodně zvláštní, nepostrádalo to originalitu, surrealistický styl a také nepřehlédnutelný dramaturgický lapsus. Herci odvedli to, co měli a Milan Šteindler chtěl ukázat, jak se i ve zdejších končinách dá natočit odvázaný film, jaký se běžně točí v zámoří. Neuspěl a to se stává, když někdo přijde se stylem, který nevoní příliš vybíravému publiku, které spíše hledá divácky vděčnější snímky se stokrát provařenými až rozvařenými herci a ohranými zápletkami. Jsem poněkud benevolentnější a nechal jsem na sebe zapůsobit Šteindlerův opus. Pobavil jsem se, i když ne královsky. Film je tady zbytečně moc strhaný, ale to je běžné. V červených číslech se vyskytují finské, korejské a jiné hrůznosti, tak bych se nedivil, kdyby novátorská česká vlna skončila v černé díře podobně jako Hostel a spol. 50% ()

IQ Tiqe

Přestože film jako celek nebyl nic extra, našlo se dost scén, které mě pobavily, vlastně to zachránil radiátor :) ()

Sobis87

Ústřední dvojice v podaní Kotka a Nvotové celkem ujde, ale k čemu to je když je scénář jen změtí různých magořin, které moc nedrží pohromadě a ačkoliv proti „magořinám“ obecně nic nemám, tady to bylo už poněkud za hranicí mého vkusu. Škoda, protože Šteindler je zde jako režisér celkem nápaditý a film je technicky celkem na úrovni (až na tu „nitroděložní“ scénu). Jo a hudební doprovod je naprosto otřesný. 35% ()

Smok odpad!

No Milanko, tak toto ti teda naozaj nevyšlo. Ale inak ťa mám celkom rád, ale Dorotku už do takýchto bezduchých onanií radšej neťahaj... ()