blitzer

Čekal jsem nějakou trapárnu říznutou pořádnou porcí nudy, ale takhle vtipnej a originální akční nářez jsem neviděl ani nepamatuju. ()

Demon.N

Stupidita mixlá záblesky rádoby zábavnosti, kterou jsem si jen tak z plezíru zkusil omrknout více než z blízka (tedy ne že bych zkoumal pracovní morálku Monicy Bellucci - saju, saješ, sajeme). Scénárista byl zřejmě nebetyčný úchyl, neboť z některých hlášek mi ukápla i slza a z některých situací na plátně jsem se stával prostým prodavačem nudlí s mírně sešikmeným periferním viděním (tzn. zděšená reakce na poněkud tristní způsob vedení příběhu a neschopného režiséra, co musel čerstvě vylézt z vodmašťovny). Za propagaci mateřského mléka, geniální zvuk čerstvě rozchrouplé mrkvičky a zajímavou práci s hudbou nakonec 2, protože je to jako celek docela nefunkční, i když sem tam stojí za to, jen tak vypnout zavařený mozek (logika hold ve filmu občas umře na efekt vystřeleného mozku)...Clive Owen si musí počkat na Sin City 2 tam mu tato herecká poloha projde se vším všudy...Jinak má například Renton recht, jen bych to doplnil, že do tanku by se měl schovat sám Michael Davis, neboť už dosáhl svého stropu... ()

Ice123

Popis Akční / Thriller / Krimi je zcela mimo :D Já bych spíš napsal Komedie / Akční. Ačkoliv jsem měl zrovna chuť na nějakej akčňák a tento film mi spíše podal komedii, bylo to tak brilantní že pod 4* dát nemohu. "Hlody" co ve filmu padají jsou vážně neuvěřitelné, přehnanost absurdní, čemuž se i herci dobře adaptovali ;) No prostě pokud se dokážete zasmát hrozné přehnanosti, vydržíte při pohledu na hektolitry krve adokážete se koukat na filmy s Paulem Giamattim, tak Vám tento film vážně doporučuji ;) 85%. ()

Icefist

Máte rádi mrkve? Je Clive Owen váš oblíbenec? Posloucháte hard rock a heavy metal? Líbí se vám totálně zběsilé a ulítlé akční filmy plné absurdních scén a hlášek? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, potom je slušná šance, že se vám tento kousek zalíbí. Pokus ale čekáte něco jiného, než jen to co jsem právě vyjmenoval, budete nejspíš zklamáni. A protože já na začátku odpověděl nejednou kladně, tak 90 %. Oblíbená část- vystřílení neonu na střeše ()

papaJA21

Je to sice kravina, ale člověk se u toho dobře pobaví, pokud to všechno bere z velkou dávkou nadsázky. Paul Giamatti je opravdu výborný padouch. ()

SHI-SHA

S přivřeným okem přidávám hvězdu za Clive Owena a hlavně dokonalého Paula Giamattiho v nečekaně padnoucí roli záporáka. ()

KatanaCZ

Dopředu bylo jasné co tento film skrývá ve svém nitru = akce, akce a akce.....proč na tento snímek tedy vůbec koukají lidé, kterým tento styl nevyhovuje, nechápu! Pokud čekáte tedy nějaký extra komplikovaný příběh, mohu jen použít jednu z filmových hlášek: "FU*K YOU, YOU FU*KING FU*KERS" a koukněte se raději na něco jiného. That´s all. ()

otík

Je neuvěřitelné, že někdo takový scénář dostal do áčkové distribuce a že zlanařil takové hvězdy. Co si budeme nalhávat, Clivu Owenovi střílení sedí, Paul Giamatti je skutečný magor a Monica Bellucci má pořád veliké prsa. Akce sice není natočena nijak oslnivě, ale dá se na ní dívat. A HLAVNĚ - akce je od začátku až do konce, filmových 86 minut je přímo našlapaných a snad jen pět minut uprostřed filmu někdo neumře. Je to jízda, která klouže sice po hodně povrchním a levném ledu, ale jede bez většího zádrhle až do konce. Kdo má rád akční filmu 80. let, bude tohle jeho kafé. PS: pokud vás neodradí scénář typu - Owen drží dítě a střílí, Owen se miluje s Monicou a střílí, Owen jde či běží a střílí, Owen se schovává za bednami a střílí, Owen padá z xtého patra a střílí, Owen běhá po střechách a střílí, Owen má zlomené prsty na ruce, přesto střílí, Owen má ruce v sádře, přesto střílí, Owen stále střílí a sem tam někoho zabije mrkvičkou, Owen nemá náboje, přesto zabíjí - pak je tento film určen VÝHRADNĚ pro vás. ()

Radiq

No to byla ale kravina!!! Ale super kravina! Tolik absurdností v jednom filmu jsem ještě neviděl. Ale kupodivu to funguje. Nevěděl jsem třeba, že mrkví se dá zabít člověk. Nevěděl jsem víc věcí. Teď už to vím. A hlavně vím jedno: ze všech trapáren, co se poslední dobou točí, je tohle trapárna nejzábavnější a tvůrci se nesnaží brát to vážně. PS: šukací scéna, chchchchchchchch, nejlepší moment filmu, chch. ()

Deyw

Blazniva akce od zacatku az do konce. :D Takovyhle filmy zeru neco na zpusob Crank akorad tohle je daleko vic blaznivejsi :D docela mi to chvilkama pripominalo hru "Max Payne" pro me perfektni film ke kterymu se urcite jeste vratim.;) ()

tom88

Tak toto bolo aj na mňa priveľa. Takáto porcia akcie a prestreliek je veľmi príťažlivá, no v tomto filme je všetko prehnané na maximum. Extrémy režisérovi rozhodne nerobia problémy. Inak pochválil by som aj kameru či zvuk. Dejovo je to pomerne stupídne, ale o ten tu až tak nešlo. Owenovi úloha celkovo pasovala, Monica Bellucci bola tiež fajn a záporák Giamatti bol pekne slizký, ale radšej ho vidím v iných úlohách. Je to moc cool akčňárna s najvyšším počtom mŕtvych za posledné roky. S Rambom 4 si môžu podať ruky. 65% ()

SoolenJV

Zbesila, ale celkem zabvana akcni jizda, kde je mozne uplne vsechno. Hlavni hrdina je celkem sympatak, nektere hlasky se trefi presne, zapletka je zabvane pritazena za vlasy, cili, tohle je ukazkovy oddechovy film, u ktereho se nepremysli. ()

daEmoNickY

Tehotna mari poskakuje jako balon po ulici. Pisti jak ji "desperat" ufukuje vzduch. Typek chrousta mkrev. Typek sedi na lavicce, ti dva prosvisti okolo a celou dobu je mu mari u kedluben dokud "desperat" nevytahne bouchacku. Pak zacne hrat Nirvana a je to jasny. ()

Sabrewulf

Dívejte se, jaký jsem cool film, jak jsem stylový, jak jsem vizuálně skvělý, jak jsem plný superhlášek a čupr akčních scén. A pokud si to nebudete myslet, tak si to pro jistotu začnu cucat z prstu. A pokud si to ani tehdy nebudete myslet, tak to budu lámat přes koleno a ždímat a ždímat a ždímat třeba z chlupu z nosa..........///// Barevné filtry jsou ve filmech docela pěkná záležitost, ale jen pokud se to s nima umí. Žlutozelené ksichty opravdu ne! Všechny scény s mrkví = WTF. Jedna hvězda za AC(blesk)DC. ()

tomeek

Když si odmyslím ty nelogičnosti a zapomenu na absurdní scénu seskoku z letadla, tak to bylo KUREVSKY COOL od začátku až do konce! Těžká jízda podobně jako v Crank, Owen skvěle s nadhledem Johna McLanea likviduje protivníky mrkví a nejednou mi připomněl Maxe Paynea, v jehož roli bych ho viděl mnohem radši, než Wahlberga. Super zábava! ()

Pilgrimka

Hned v prvních minutách mi bylo jasné, že to bude postrádat logiku. Nevadilo mi to, protože jsem si byla v prvních minutách jistá taky tím, že o černý humor nebude nouze. Pan Mrkvička!!... ()

StanislachKo

Samozrejme, že to bola totálna ptákovina... Ale SEXY ptákovina! Ak mám úprimne hodnotiť podľa môjho osobného najsilnejšieho kritéria (či to bola zábava), nedá sa inak! Takýchto "poloparódií" by som uvítal rozhodne viac! Owen, čoby vynikajúci charaktérny herec, tu hláškujúci hejter, čo vraždí mrkvou na počkanie, mi nikdy nebol sympatickejší! A do Bellučky sa hádam ani nedá nezaľúbiť. ()

panMartin

Gigantickej mega akční masakr. Bezkonkureční hustá střílečka, která si střílí jak sama ze sebe, tak i z ostatních akčních filmů. Nařachané testosteronem až do té míry, že to nelze brát vážně ani vteřinu. Clive Owen je tedy drsňák za všech okolností a dokáže s přehledem likvidovat protivníky i během divokého sexu s Monicou Bellucci. Neuvěřitelně vtipné, neuvěřitelně nesmyslné. Vypnout mozek a bavit se, k tomu byl tenhle kousek stvořený. ()

Cedr

Tato šíleně akční jízda okořeněná humorem nešetří náboji ani hláškami. Akční scény podkreslené chytlavou hudbou na sebe prakticky plynule navazují a jejich akčnost je dovedena do takového extrému, že jde snad o větší adrenalinový nářez než třeba v nedávném Cranku (Zastav a nepřežiješ). Přestřelky a honičky jsou skutečně přehnané a navíc opepřené takovým tím "akčním humorem", který nemusí sednout každému, ale na pobavení a odreagování je to jako dělané. Clive Owen má styl, Paul Giamatti je solidní padouch a o tom jak moc je Monica Bellucci stále sexy psát snad nemusím. A jako bonus skvělý song od Nirvany hned v úvodu. Takže co vlastně v akční komedii chcete víc? ()