Micky se ve vězení upíná ke své touze po seznámení s úspěšnou zpěvačkou Karin. Poté, co v rádiu zaslechne informaci o konkurzu na chystaný muzikál, kde má dívka ztvárnit hlavní roli, využije příležitosti a v mrazícím voze uprchne z vězení. O pár dnů později se na konkurz přihlásí pod falešným jménem a postoupí do užšího výběru. Dorazí i Karin se žárlivým milencem, bohatým podnikatelem Oskarem, který je současně sponzorem představení. Přestože se autor libreta přimlouvá za obsazení Mickyho do hlavní role, cholerický a bezohledný režisér Palo ho odmítne. Mladíka přece nikdo nezná, a navíc si už Palo vybral populárního zpěváka Frantu. I přesto si Micky vyzvedne u produkčního Mirka text. Objeví se na první zkoušce a všechny přesvědčí, aby ho v souboru nechali jako alternaci pro všechny mužské role. Zatímco se seznamuje se starým hercem Michalem, jízlivou Sylvou či svobodnou matkou Romanou, detektiv Kopecký, který má uprchlého vězně najít, rozjede pátrání. Přestože v souboru zpočátku vládne napětí, začnou se rozvíjet některé vztahy. Romana se sbližuje s Michaelem, Micky občas hlídá její dítě a podaří se mu spřátelit se s Karin. Když režisér jen pár dnů před premiérou vyhodí nedisciplinovaného Frantu, dostane hlavní roli Micky. Večer za ním přijde do divadla Karin, zkoušejí spolu a potom se pomilují. Jenže pak se Mickyho fotka objeví v novinách, což neujde pozornosti policie. (TV Nova)

Xardaxis

Jak Landu moc nemusím, tak rozhodně tento pocit nenechám zasáhnout do hodnocení k samotnému filmu. Nejdůležitější je tu samotná pointa – jdi si za tím, co chceš a klacky pod nohama rovnou přeskakuj. Sami nevíme, co vše dovedeme jen kvůli touze, dokud se nerozhodneme udělat první krok. Komedií bych Kvasku sice nenazývala, ovšem v muzikálech na české filmové scéně těžko hledám podobnou perlu. A co víc by pro fanouška Lucie Vondráčkové mohlo být, než její obsazení v hlavní roli. Za mě 90%. ()

Kundil

Na český poměry celkem slušnej film... Nestalo se mi, že bych u něj usínal, udžel mě pořád "naživu" :-) Párkrát do tohodle průměru přilítlo nějaká situace, že se lidi na mě otáčeli, jak sem se smál... Třeba mám zvrácenej smysl pro humor ale film se mi líbil... Navíc je to takovej dobrej dokument, jak se točí muzikál :-) ()

12055

"Je to bída, kámo, bída!" Titulní píseň, linoucí se posledních pár měsců z rádií, je pro mě utrpením. Film si stojí o něco lépe, ale pořád nesplňuje moji představu o celovečerním filmu. Působí na mě značně nevyrovnaně, kvalita písní dost kolísá, často působí jako něčí levná kopie, steně jako dialogy, leckdy upadající do prostých vět pro nouzové doplnění děje. Kdo ale má rád divadlo, bude snad jakž takž uspokojen... ()

Bohulib

Tenhle pohled do zákulisí muzikálu se mi celkem líbil. Nebýt toho klišovitého závěru, možná bych dal o hvězdičku víc. ()

Vital

Ať ladim jakékoliv rádio,tak tam slyšim písničku z tohoto filmu,a už mi začíná být ohranná...to jen tak na úvod,člověk by se neměl těšit moc,protože nemusí být pak vůbec překvapen,tohle je přesně můj případ,herecké výkonny jsou ryze amaterské,a nevěrohodné,až na toho režiséra,ten byl špička.. ()

Gabra

Výrazný plakát s blondýnkou v červených šatech se nedal přehlédnout. Nový film režisérky Mirjam Landové s podtitulem První český film ze zákulisí muzikálu. Film, který demaskuje muzikálové zákulisí, nabízí divákům pohled do nitra divadelních projektů. Bude odhaleno to, co jindy vidět není, co se děje za jevištěm. Ačkoliv je filmový muzikál fiktivní, můžeme si být jisti, že obraz, který nabízí, bude reálný. A to díky spolupráci zkušených manželů Landových.. Pozoruhodný je nejen název filmu a jeho průlomovost, ale také rychlost realizace, která se může zdát neuvěřitelná. Původní záměr byl totiž úplně jiný. Film se měl kinům vyhnout obloukem a byl tvořen pouze pro DVD. Ovšem počátkem června, když byl dokončen scénář, všem bylo jasné, že nepůjde jen o „rodinnou zábavu“ s nulovým potenciálem. Náhle se „rozjelo“ shánění herců a sponzorů ve velkém. Celý počin byl časově ohrožen a vše se muselo zvládnout za pouhých 17 dní, protože se natáčelo v divadle Kalich. A tak se i stalo. Poté následovaly pouhé 3 dny natáčení v exteriérech (vězeňské prostředí především) a 7. září ve tři hodiny ráno padla poslední klapka, které předcházelo nevýslovné úsilí a zároveň zábava, protože o hudbě se ne nadarmo říká, že hladí po duši… ()

SgS_Sarge

Není to sice žádný zázrak, na druhou stranu jsem se u kvasky nenudil a rozhodně bych nesouhlasil s tím že je to "odpad". Uznávám ale že bez hudby Danila Landy by to bylo tak o jednu ne li dvě třídy horší. ()

Bembeřice

Tohle je podle mě jeden z filmů, kde Lucie Vondráčková dokazuje, že je lepší herečka než zpěvačka. Ze všeho nejvíce mě zklamal konec, člověk v průběhu celého filmu čeká nějaké rozuzlení, ale zakonečení je "takové nijaké". Jinak jsem se docela dobře bavila, pár vtipů je vyloženě nezapomenutelných, písničky poslouchatelné :-). ()

prengel

Nie som si celkom istý či mal tento film sprostredkovať i niečo viac, ako náhľad na prípravu muzikálu a návod na výrobu/použitie „chlebového čuča“.I keď po pravde to ako tam bolo to druhé po scenáristickej stránke nemotorne vložené tomu veľmi nenasvedčuje. Okrem prostého scenára a na druhej strane zaujímavej hudby (Daniela Landu v pohode akceptujem), nemám viac čo k tomu dodať. Mimochodom ten muzikál čo Pomajbo režíruje vyzerá teda o triedu lepšie, a možno až by to režíroval Pomajbo celé....ale radšej ani nie... ()

veere odpad!

Vypatlaný film, jako pohled do zákulisí muzikálu taky. Občas vtipné/trapné a parodické. Nechápu proč je v hlavní roli muzikálu debil (herec), který neumí zpívat. Ad Landa - vždycky jsou dvě skupiny koho to co dělá baví a kdo to/ho nesnáší. Nevim proč by ale někdo neměl být mezi nebo mimo. ()

Legi36

Vynikajiíci muzikál,perfektní obsazení+písničky.Protě zasloužené.Ty co tomu dali hodnocení odpad tady nemají co dělat!!Co by jste ještě chtěli!!?? ()

LukeN73

"Teďka kdybychom porodili, tak bychom chcípli!" Vynikající cholerické výbuchy pana režiséra, ale jako film celkem o ničem, hudba to zachraňuje. ()

ElPajo odpad!

Tenhle paksvil jsem chtěl dokoukat do konce, jen abych udělal přítelkyni radost, ne nešlo to, to prostě nešlo, to se radši budu dívat s babičkou na AZ Kvíz. ()

Gabushe

Touha je zázrak, ale tady ne. Vězeň co se skrývá za jméno někoho jiného a Landa v roli úplně arogantního debila, pardon idiota (jako kdyby jím nebyl už teď.) Bravo a ještě ke všemu jméno po kvasnicích. Řekněme, že si to zaslouží ještě jeden štítek a to WTF?, protože na co se to ku*va dívám? ()

wewrka

Skvělá muzika, zajímavé pojetí, občasně zadrhnuté vyprávění a zbytečná souložící scéna ... Tenhle film si pouštím na konci, kde je skvělá titulní píseň a kde mě to baví. Občas mi připadá nelogický vývoj děje a myšlenka kvasky je ve filmu až nadbytečná, tenhle příběh spíš ruší, ale kvasku jsem si s chutí pustil a nelitoval. ()

trx2010 odpad!

Sračka, která se navždy zapíše do historie filmu. Když si odmyslím kult Daniela Landy a jeho příznivců, nezbyde z tohoto pseudo filmu nic. Kdyby to natočil někdo jiný, tak se zcela určitě poserete. ()