Heuréka – město divů

• USA Eureka (více)
Sci-Fi / Komedie / Mysteriózní / Drama
USA, (2006–2012), 56 h 23 min (Minutáž: 42–85 min)

Colin Ferguson, Salli Richardson-Whitfield, Matt Frewer, Joe Morton, Saul Rubinek, Jordan Hinson, Erica Cerra, Ed Quinn, Neil Grayston, Chris Gauthier (více)

Série(5) / Epizody(77)

LordBeeDoO

Tento seriál se mi nehodnotí jednoduše ... když nad tím člověk nepřemýšlí (pokud možno vůbec), nabízí pohodové vcelku zajímavé příběhy a dobrou humornou zábavu na pozadí. Když se nad tím člověk začne zamýšlet, tak je děj každého dílu dost stereotypní s Carterem jako géniem, co o ničem nic neví :-) .. navíc laťka kvality dost kolísá .. od dobré první a dvou třetin 3. série na vrcholy a o dost nudnější druhé série. Navíc,z vědeckého pohledu je spousta dílů tak trochu až urážka, ale to sem raději tahat nebudu :-) ()

PDcz

3*** body Náše zvrhlá potřeba komentovat seriály je nakažlivá. Ale nebojte se, hodnotíme jen ty nově koukané a od teď nové co uvidíme a ty co budeme koukat nebo jsme je již viděli a budeme je vidět znovu. Ale ne ty, co jsme už někdy viděli a pak je viděli znova, takže tyhle ne. Pokud se ale jedná o ty co jsme viděli, tak v tom mám zmatek. [X] K seriálu... zajímavé, držet se více při zemi, nesnažit se být "cool" za každou cenu.. mno, prostě střed.. hezky se na to kouká, ale fanouškem nebudu. A opět v dabingu.. prostě COOL :-) ()

J. T. Kirk

Bláznivé město plné geniálních vědců spolu z šerifem Jackem Carterem, který není génius. Je to zajímavý Sci-Fi/komediální seriál, který mě opravdu hodně překvapil a to jen v dobrém. Heuréka je prostě město divů tak se není čemu divit. ()

char_t

Pro geeky naprosto parádní komediální seriál, ale i pc-negativní se můžou solidně pobavit - kvalitní obsazení a pár chytrých nápadů (pojďme si prohodit role cestou časem!) zvedá seriál nad průměr, ke kterému ho pomaličku stahuje neustále omílané zachraňování světa před hračkami, které vědcům z Eureky přerostly přes hlavu. ()

Elyon

Příjemný, vědeckofantastický a odpočinkový seriál. Kam se hrabou všechny podělané "rádoby odpočinkové" domácí seriály Novy a Primy. ()

Raziel_cz

Jak už tady někdo psal – Eureka je fajn. Jenže její problém tkví právě v tom. Je fajn, ale nic víc. Takže jsem hned u prvního, potažmo druhého dílu zjistil, že mě vlastně nic netáhne na seriál koukat dál. ()

Blaogranas

Heuréka je typickým seriálkem vhodným k obědu. Nikdy neurazí, ale že by lámala žebříčky kvalitních seriálů, to asi taky ne. Prostě perfektní doprovod k obědu nebo na odreagování. 70% ()

salamandrr

Nic moc, ani sem nedokoukal první serii. Dobré tak pro děti jako úvod do světa seriálů, což není málo, já kdysi taky žral Xenu a herkula, dnes po nic ani nepřejedu pohledem v TV programu ()

tranquill

Sci-fi seriál udělaný tak trochu jinak. Pestrá sbírka různých a víceméně podivných postav, které je radost sledovat, jak se vyvíjejí. Vtipy scénáristům rozhodně nechybí a to vizuální televizně-filmové zpracování bylo velice příjemné. Nerad jsem se s ním loučil, no snad bude pokračování... A propo, Ferguson je Langmajer hadra :-))) ()

SiMMaS

První série: 95 % - nové, neotřelé! Druhá série: 90 % - ačkoliv je zde zaběhlý stále stejný vzorec (carter řekne co se má udělat a nasazuje svůj život zatímco ostatní vymýšlí jak se to udělá - což vede k záplavě nano- kvantum-gismo slovíček:) ), série má ovšem výborné vyvrcholení horizontálního tématu ohledně Kevina. Třetí série: 90% - Nová šťáva v podobě nového horizontálního tématu spojeného s novou - výbornou postavou Thornové. Čtvrtá série: 95 % - skvělý nápad s cetováním v čase! Pátá série: 90% - Řešení problémů se odsouvá na druhou kolej a v popředí je prakticky jen horizontální příběh spojený s posádkou lodi Astreus. Parádní podívaná - propracovaná do hloubky!:) ()

sodantok

Výborný seriál, nevšední scifi. Občas pokulhával na rozmezí vědy a "kouzel", ale držel si tempo a ke konci dokonce začal přidávat. Čtyři hvězdičky rozhodně, ale za tu poslední sérii je to půl hvězdy na víc a za ten poslední díl, který dokázal v 40 minutách uzavřít co nejvíc se dalo, zavzpomínat na všechno, co se v Eurece stalo, tak trochu narážet na utnutí ze strany Syfy , dát prostor všem postavám a nakonec ještě ukončit díl podobnou scénou, kterou seriál začal, je to hvězd 5. ()

LordMysti

Zajímavě roztomilé, bohužel mě ale seriál příliš neoslovil. Po současných konkurenčních "nadupaných" seriálech je toto klidný a průměrně pohodový seriál. Ovšem se spoustou originálních nápadů a místy i vtipný. ()

Shrekito

Příjemný odpočinkový seriál, který kříží klasické schéma maloměstského seriálu se sci-fi a dalšími žánry. Takže pokud si chci jenom odpočinout a nechce se mi moc přemýšlet, je tento seriál výborná volba. Navíc je to pro mě spolu s Battlestar Galacticou asi nejlepší seriál od Sci-fi. Nejoblíbenější postavy: šerif Carter, Fargo, Jo a S.A.R.A.H. 1.řada *** a půl 2.řada ***** 3.řada **** ()

smack

Je to vtipné i napínavé v akorátním množství. Heuréka je přes všechny nehody a podivné jevy harmonické město, příjemní lidé/herci. Má to však jednu mouchu. Proč se drží autoři zuby nehty pořád stejného základu? :( ()