Půlnoční vlak

• USA The Midnight Meat Train (více)

Nejděsivější jízda vašeho života!

sedm.1

Strašlivé zklamání.Nalákán většinou komentářu na brutální jízdu jsem se usadil do křesla a zabalil se do igelitu s tím,že na mě bude z obrazovky cákat krev ze všech stran.Igelit byl ale naprosto k ničemu,neboť z očekávaného megakrvavého masakru se vyklubal hloupý thriller s pár krvavějšíma scénama.Nechci tu být za nějakýho vymatlanýho řezníka,ale prostě jsem dostal něco jiného,než co jsem čekal.Navíc je Půlnoční vlak thrillerem,ve kterém když se alespoň to málo nemorduje,jde o nudu a šeď.Těch pár scén,kdy Vinnie šáhne do kabely pro kladivo jsou hlavním držákem filmu,ta vata okolo mi nepřišla ani trochu zajímavá,veškeré postavy jsou odfláknuté a i atmosféra není navozena na míru temnosti a napínavosti,která by mě uspokojila.Samotná pointa je pak jednoznačným důvodem,proč bych pak nahnal všechny tvůrce do nějakého toho kupé a poslal tam na ně hodně nasranýho Vinniiho s jeho nářadíčkem.Strašný provar,horší závěr snad vážně nešlo vymyslet.Kdybych zkrátka šel do Půlnočního vlaku bez jakýchkoliv informací,ocenil bych ho asi daleko výšše(dobře,přiznávám,té krve a brutálnosti je tam na thriller až,až),ale ten konec je naprosto neodpustitelným blábolem.Prostě horrorem Půlnoční vlak není ani náhodou,je jen krvavým thriller,kde když není na scéně Vinnie Jones,tak nastupuje nuda + navíc pointa na přesdržku.P.S.když Vinnie Jones hrával fotbal,zajímalo by mě,jestli kopal přímáky,to totiž nemohl po jeho pohledu v té zdi vůbec nikdo zůstat :)! ()

slovan1

Dívat se na toto na noční byl docela zážitek :-) Dobrá atmosféra, tajemné, vrahoun a mizení lidí zahaleno rouškou tajemství... Zabijácké scéna brutální, plné detailu. Cooper a Jones herecký skvělí. Ale myslím, že tenhle film není dotažen do konce a hlavně ten konec mě zklamal... Šlo to trochu mimo mísu. Jinak ale pohodový drasťák. ()

pavcas

Tak celou dobu se mi na mysl drala jediná otázka, když pominu tu, jestli mi stojí za to vytrpět to do konce. To si kuwa Bradley nepřečet celej scénář než to podepsal? Takovej promarněnej potenciál jen kvůli tomu, že se režisér nemoh rozhodnout, jestli natočí thriller, horror nebo scifi? Vznikl mu totální mišmaš, kterej se nedržel ani jednoho, nedával vůbec smysl a koncem to totálně až fatálně zazdil. Větší blbost jsem letos ještě neviděla, ale možná ani loni, takže ta 1* je za mý oblíbený modroočko,ale tos teda pos..hochu... ()

Tjaden

Dost zajímavý a neotřelý horor, který těží hlavně z perfektní práce s kamerou. Hlavně krvavé scény ve kterých Vinnie Jones rozdává rány kladivem musí pohladit černou duši každého milovníka hororu. S chutí bych dal 4*, bohužel mě zamrzel konec. Chápu, že se tvůrci drželi knižní předlohy, ale mně to finále prostě skazilo jinak velmi dobrý celkový dojem. ()

Dr. Wolfenstein

Další skvělá adaptace povídky Cliva Barkera. Svižné a zábavně krvavé podívané nechybí k dokonalosti téměř nic. Takže pokud si libujete v šílených gelzírech stříkající krve určitě nebudete zklamáni. Jediné co mi scházelo bylo pořádné vysvětlení z jakého důvodu všechno dělo. Pouhé "Musí to tak být." mi moc nestačilo a základní pointa příběhu, kterou znám k knihy, se ztratila někde během té zběsilé jízdy. Chcete-li vědět víc, sežeňte si Barkerovu První knihu krve a nalistujte druhou povídku Půlnoční vlak smrti. ()

Wally

Tento horor/thriller měl velký potenciál být hodně kavalitním dílkem - skvělou hudbou začínaje, přes opravdu dobré krvavé scény až po ledově chladný výraz V. Jonese. Co mi dojem tohoto filmu totálně zkazilo bylo zcela primitivní a nelogické chování snaživého fotografa. Ten mi opravdu lezl na nervy a proto jen 3*. ()

Wicky

Ze začátku se mi to líbilo hodně,bylo to napínavý,mrazivý a místy i opravdu brutálně krvavý,ale hodně mi tenhle film pokazil jeho konec..škoda!..55% ()

korndaddy odpad!

Neviděno celé, ale k těch 35 minut mi k mému hodnocení naprosto stačí. Vinnie jako zabiják budiž, ,ale že dokáže paličkou na maso ustřelit celou palici?? ()

PfefferSalz

Kdykoliv někde vidím "Midnight Meet Train", tak se mi automaticky jako první vybaví vlna hnusu, kterou tento film zajisté obsahuje, teprve až potom se začnu rozvzpomínat na samotný děj. To je špatně. ()

iXtr3m3

Priemerný hororovo trilerový zárez okorenený skvelým obsadením a skvelým gore. Vinnie Jones sa v tomto našiel. ()

19Lenka

Konec mi nabídnul úplně jiný film, než na který jsem celou dobu koukala. │PS: Nutno dodat, že mě závěr i tak překvapil, ale.. ()

Hanys_

Až na ten podivný závěr velká spokojenost. Hlavně atmosféra kdykoli byl poblíž Vinnie Jones byla parádní... 7/10 ()

Holina

Začíná to velmi slibně, aby to nakonec skončilo jako naprostá pitomost. Filmu se ale nedá upřít skvělé zpracování, schopnost vyvolat napětí a především stylovost. Škoda toho závěru, jinak by hodnocení sahalo daleko výše. A nemohu se zbavit dojmu, že je horor postaven na nějaké urban legend. ()

MareT.

Trocha matematiky: vynikajici atmosfera+vynikajici Vinnie Jones+vynikajici (poletujici) kamera+plno krvavych napadu- poslednich 15 minut....mozna se to nekomu prave kvuli tomu libilo, ale ja jsem takove vyusteni necekal...a to beru v tomto pripade jako minus, protoze se mi to do toho filmu opravdu nehodilo. Kdyby byl vymysleny jiny konec, urcite bych dal 4, ale takhle je to prumer. ()

wosho

Celý film je silně nevyvážený. Nejvíce je to vidět na scenáři. Občas je něco opravdu vydařené, občas něco ne. A byť na konci se jisté problémy s logikou vysvětlí, tak i tak psychologie a motivace postav jsou místy nelogické a neraálné. Ale závěr měl správnou intezitu dramatičnosti. Herecké obsazení se mě líbilo, hlavně po dlouhé době Vinnie Jones si pro své neherecké nadání našel správny projekt-zde je přímo dokonalý, jeho výkon je jednoduchý jako rána kladivem do hlavy, přesto se sem perfektně hodí. A režisér to celé dobře ukočíroval, dokonce ani občasná vidoeklipová režie mě tady moc nesrala. A hlavně se Kitamura nebál digitální i uměké krve a správně ji dávkoval-přímo labužnicky si znalý divák užije smrt Teda Raimiho:-). Celkově je Půlnoční vlak rozporuplným filmem, který v mých očích silně kolísal-rozhodoval jsem se při jeho sledování mezi **-**** ocejchování. Avšak po pár hodinách přemýšlení o něm, jsem se rozhodl trošku přidat a děkovat Bohu, že v Brně nemáme metro:-) ()

eagle-eye

Žánrově těžko zařaditelné Béčko, ale ze tu pointu, atmošku a porcovačky dávám tři s přimhouřením obou očí... ()

1860

Nevím, co na tuhle blbost napsat.. Snad jen že jde o borce, kterej chodí s kladivem a zabíjí lidi. Jinak je to nechutný a nudný.. ()