mala_kea

Od různých recenzí jsem k filmu přistupoval velmi skepticky.Oč větší překvapení, že se nekonala žádná zívačka ale jenom dost slušná akční zábava. Bavil jsme se. ()

darkreider

Dennis Quaid hrá o život a dobre sa na jeho konanie pozerá. Ale som sklamaný z Matthew Foxa(Jacka z LOST), ktorý filmom preplával bez väčšej hereckej scény. Všetko sa vo filme zbehne rýchlo a nenechá diváka čakať, ale bohužiaľ 8 pohľadov je moc a niektoré nepriniesli skoro nič nové a nudili. Každopádne je to na pár (skutočne asi len dva) pohľadov od 12.00 fajn film na jeden sobotný večer. Útok je pekne prepracovaný a technicky zaujímaví a ja mám rád filmové puzzle. ()

jay.lee

Slušně našlápnutý dynamický akčňák, který brzdí trapný typicky americký konec..přesto je to výborný film. ()

Grimlok

Atentát na prezidenta USA snad v žádnym filmu nebyl ještě takto zpracován. Sice si po zhlédnutí sotva na něco vzpomenete, ale jako akční odreagovačka poslouží dobře. Honička aut bomba, Dennis Quaid taky bomba, Sigourney Weaver se tam jenom mihne a Matthew Fox strašnej jako vždy (a protože ho nemám rád, tak je to jedině dobře). ()

Blaogranas

"Welcome to Salamanca." Dávám 5*, když ne úplně čistých, přesto zasloužených. Krátká, ani ne hodinku a půl trvající stopáž je plná akce, značného napětí a očekávání celkového vyústění. Do toho všeho špičkové obsazení a vyjde nám skvělý thriller, který stojí zato. ()

Johny M.

Můj (dříve) asi nejoblíbenější žánr Thriller mě poslední dobou už dost nudil, takže proto jdu v tomto případě s hodnocením takhle vysoko; možná z Úhlu pohledu příště už tak nadšenej nebudu a hodnocení snížím, ale prozatím slušný 4 1/2*. Forest Whitaker tradičně skvělej, Dennis Quaid jakbysmet. Matthew Foxe, resp. postavy jím ztvárněné nemám rád už od Z(a)tracených a ani tady na mě dojem neudělal. Ale honičky, přestřelky i výbuchy na 1čku, Mr. Travisi... ()

A_málka

Skvěle napínavý příběh, kde se sice velmi často opakuje jeden a ten samý výbuch, ale do poslední minuty není jasné, kdo za tím vším stojí ()

Dimo

Vantage Point je především hodně Americký, nutno říci hned na začátek, nicméně to moc nebolí, jako v jiných filmech. Znamená to, že zde najdete zavedené a fungující prvky typu - statečný prezident a jeho ještě statečnější muž - (rozuměj osobního strážce), bandu těch správně snědých padouchů z východu a dojímavé scény s holčičkou, která vlastně, (řečeno s velkou nadsázkou), vše vyřeší. Ale konec kritiky, protože film má dobrý a poutavý formát vyprávění, pekelně rychlý spád, akce jak blázen a nudit se nemáte šanci, tempo je určitě strhující, herci hrají dobře, takže nějaký ten malý patosek a klišátko přehlédnte. V několika momentech i zamrazí, přijde i nějaké to překvápko, takže vše není úplně tak nalinkované, jak by se mohlo čekat a to se oceňuje. Potěšila mě přítomnost mé oblíbené Sigourney Weaver, též Foresta Whitakera a i Matthew Fox válí. Ovšem nejlépe tu hraje Dennis Quaid staronového agenta Thomase Barnese. Poctivé tři hvězdy! ()

Soul

Velmi zdařilý thriller bez zjevných vad na kráse, který na hodnocení nutně srazí závěrečné šablonovité a patetické finále made in USA. Jinak ovšem parádní jednohubka. 70% ()

Yomega

Nečekal jsem, že to bude tolik přitažené za vlasy, tolik béčkové…ale zase jsem nečekal, že to bude tak perfektně zpracované, že si v podstatě celých 90 minut nevydechnu, že uvidím akční nářez se vším všudy. Mrzí mě, že jsem film neviděl v kině, ale jen doma na DVD. Na velkém plátně to musel být ještě větší odvaz. Zlatým písmem do dějin kinematografie se to jistě nezapíše, ale zábava na jeden večer je to výborná. Kromě naprosto klasického scénáře a skoro až trapného konce je škoda že mistr William Hurt dostal tak málo prostoru. ()

Skleni

Velmo nápaditý scenár a po technickej stránke dobre prevedené dielo ináč bezkonkurenčného foresta Whitekera. Ako hlavného hrdinu by som dal niekoho iného než Dennis-a, ale tak čo už no. prequely a zostrihy sú brilantne spracované a čo sa mne najviac páčilo, že tvorcovia vlastne vyložili karty v prvých 20 minútach filmu a aj tak sa bolo načo pozerať. 60% ()

emdvojka

Zaujimavá akcia, pekné rozuzlenie ale naozaj ten záver je totálna blbosť, dokonalý plán zmarí taká neskutočná náhoda, že Vám bude až rozum stáť. ()

Mr.FreeZer

Úhel pohledu potěšil svým pojetím - skvělé propojení všech situací, herecky dobře zvládnuté. Takže po dlouhé době jsem si vychutnal příjemný thriller. ()

Torgal

Scenáristicky síce primitívny, ale o to lepšie natočený thriller. Filmu nemožno uprieť drive a slušnú dávku adrenalínu, nuda nehrozí. Sledovania jednej udalosti z viacerých uhlov pohľadu našťastie nezačne byť otravné, ale len zvyšuje napätie. Niektoré postavy sú tu síce zbytočné (malé dievčatko), iné sú priam až na zabitie (Whitaker) a záverečné prekvapenie neprekvapí asi nikoho, pozitívny dojem ale aj tak prevládol. 7/10 ()

Eki

Tak krátký film a přitom tak unavující. Asi polovinu filmu jsem dokázal být aktivní a analyzovat všechny informace. Potom mě už to neustálé dávkování informací a rozkrývání zainteresovaných osob nebavilo. Těch pohledů a opakujících se informací bylo prostě moc. Chyběl už asi jen pohled zmrzlináře. ()

Sgt.Cliffer

Slušný film, slušně promyšlený a hlavně ve slušném neustálém tempu. Úhel x pohledů x lidí se mi velice líbil. Vytknul bych pár věcí, co se týče spíš věcné stránky. Dvojitej agent dobře, chyba s rozbitým a následně opraveným autem taky, ale přijde mě divný, jak poslíček propašoval pás s náložema do hotelu, kde bydlí prezident nebo jak lehce prošel Javier (ač bývalý člen speciálních jednotek) skrz tucty agentů až k prezidentovi? To že se na závěr všichni potkají na "pětníku" je také docela klika, ne? Stejně však tento film doporučím vždy všem. ()

„Já jsem 3D zákon!“

„Já jsem 3D zákon!“