Alison Scott (Katherine Heigl) je krásná a chytrá novopečená televizní reportérka. Ben (Seth Rogen) je oplácaný a líný povaleč, jehož jedinou ambicí je pokračovat ve sladkém nicnedělání, jak jen to půjde. Ti dva se setkali v baru, společně se opili, vyspali a jen tak mimochodem počali nového člověka. Bez vědomí téhle důležité informace se ráno jako rozumní dospělí lidé zastyděli a rozloučili. Navždy. Pak se ale Alison udělalo špatně a Ben přijal telefonát, který jeho dosavadní sladký život pořádně opepřil. Před budoucími rodiči se vynoří zcela zásadní otázka: Je jejich jediné pojítko – společné dítě – natolik pevné, že je navzdory tomu, že jsou natolik odlišní a vůbec se neznají, udrží pohromadě? Odpověď naneštěstí nehledají sami, ale s pomocí řady vedlejších postav, z nichž za zmínku stojí Benovi blázniví spolubydlící nebo Alisonina přemoudřelá starší sestra. (Bontonfilm)

predators

Tak tu máme další komedii o tom, jak se mají lidi k sobě chovat. V tomto případě, když jsou těhotní. Teda stačí jeden z nich, jo:-) Pubertální výrazy se zde taky vyskytují, naštěstí v menším množství a u některých jsem fakt vybouch. Myslím, že je to taková správná komedie pro pobavení se s přítelkyní...buď si z ní vezmete ponaučení a nebo skočíte na to...a nebo obojí:-) Výběr už nechám na vás, ale tento film vám doporučím, tedy hlavně těhulkám a všem, co rádi kouří trávu:-)70% ()

Slarque

Velice příjemné komediální překvápko. 40 let panic jsem dosud neviděl a ústřední dvojice mi byla taky naprosto neznámá, ale za scénář, režii i herecké výkony nezbývá než chválit. Takhle upřímně jsem se v kině už dlouho nepobavil. ()

Tomco

jasne, toto bola istotka. je az neuveritelne ako ma moze niekto presvedcit jedinym filmom. judd apatow to dokazal 40 rocnym panicom na 100%. nabuchana je skutocne kvalitna inteligentna komedia v ktorej pocas celych 130 minut funguje humor na maximum a pritom sa vyhyba akejkolvek trapnosti a klise. ma to stavu, myslienku, atmosferu. bavil som sa vyborne. judd, tesim sa co namiesas nabuduce. ()

Arsenal83

Ústredná dvojica, kvôli ktorej som si film nepozrel roky. Nemám rád Heigl a ešte menej mám rád Rogena, vlastne k nemu máš už totálnu averziu. Našťastie to nakoniec nebolo až také zlé, nešlo sa do fekálií ani zvratkov, humor sa akosi udržal na nejakej akceptovateľnej úrovni a to si myslím, že je aj vďaka Heigl, ktorú teda fakt nemusím, ale je aspoň slušná herečka, ktorá nepotrebuje vo filmoch ukazovať kvôli peniazom všetko. To akoby vystavilo stopku večnému feťákovi Rogenovi a tak nám vnikol film, ktorý s malým prižmúrením oka môže byť naozaj označený za romantickú komédiu. Ale bez nejakej väčšej sladkosti. ()

Vitason

Začíná to příjemně. Pár drinků, nějaký ten taneček a završí se to sexem, ale o devět měsíců později slečna potí krev a nezbývá jí nic jiného, než obviňovat toho povaleče, že ji přivedl do jiného stavu. Zbouchnutá je velice příjemná komedie, na kterou jsem se hodně těšil (velkou měrou tomu přispěla moje seriálová oblíbenkyně Katherine Heigl) a musím říct, že mě tahle komedie, která pro nějaké to ostřejší slovíčko nejde daleko, velice potěšila. Sice má příběh dějový oblouk vysloveně klasický pro Hollywoodské romanťárny (těžký začátek- sblížení- krize), ale ten je zastíněn sprostými a cinefilskými dialogy, které mi vytvořily na tváři úsměv se stejnou efektivitou jako několik piv. Navíc Seth Rogen je suprový povaleč, na krále Lebowskiho sice nemá, ale i tak je to dobrej týpek:-) ()

klerik

Ani nie tak komédia ako úsmevný film. A nečakane výstižný. Nie taký úderný ako CLERKS 2 či ZACK A MIRI, ale o to pôsobí skutočnejšie. Vynikajúco stvárnené charaktery. Zábavné a uveriteľné... ()

korbitch22 odpad!

Apatowa nesnáším!Jeho pokryteckej přístup ke komediím mě uráží.Trapnej rádoby dospěláckej humor,kterej je stejně sem tam proloženej tím fekálním.Nesympatický herci,nudné postavy,idiotský děj.Jeden z největších braků co sem kdy viděl.Rogen je na tečku. ()

lillien

No a máme tu zase jednu americkou agitační legrandu o tom, jak je ve finále strašně bezva nepodlehnout zdravému rozumu a nenechat si odstranit embryo uchycené i z takové lapálie, jako je šukání v totální ožralosti s tlustým nezaměstnaným ošklivým dementem, který v jednom kuse smaží. Co na tom, že si ani z toho pichu nic nepamatujete a na frajera si vzpomenete, až když vám těhotenský test nahlásí tu radostnou novinu s názvem: kariera a život v hajzlu, chystej nový šatník, naroste ti zadek!! Porodnost bělochů je třeba podporovat a americké protipotratové složky tedy sponzorují pravidelné natáčení líbivých pohádek jako tato. Otylý bambula se tedy nakonec ukáže jako to nejlepší, co mohlo sexy prsatou blondýnu potkat, protože je s ním srandy kopec a bude mít jistě tu malou přísavku rád. Nicméně směle do toho, jako komedie to bylo celkem svěží, místy prošpikované vtipnými hláškami a ten Seth Rogen je nakonec i tady celkem sympaťák, že byste mu i nějaké to štěně nebo morče pochovat nechali. ()

Flego

Inteligentné, svieže, vtipné, zábavné... Takto si predstavujem romantickú komédiu. Po dvoch tretinách sa síce príbeh dostáva do závozu, rýchlo sa však spamätá a pokračuje v excelentnom tempe. ()

rikitiki

Scénárista se neprozřetelně zbavil největšího možného zdroje konfliktu - sbližování dvou odlišných lidí, kteří spolu po jedné noci čekají dítě. Tady je skoro hned ruka v rukávě. Aby aspoň zdánlivě plynul děj, musel scénář vytahovat vedlejší postavy a konflikty jako králíky z klobouku. Působí to lacině a zbytečně. Při rozvažování jestli dát dvě nebo tři hvězdy převážilo, že mám slabost pro medvídkovité typy mužů v romantických filmech. /4. 2. 12./ ()

Ivoshek

Hodně milé překvapení. V první půli je to hodně třeskutá sranda, v druhé půli už je intenzita fórů o něco menší a víc se to celé věnuje mezilidským vztahům. Je zajímavé, že to samé bylo u 40 let panic. Oba herci v hlavních rolích jsou příjemní, Benovi kámoši vtipní (kde sakra tyhle typy našli???) a Allisonina rodina správně rozvrácená. Celkově ideální film na koukání se ženou/milenkou/partnerkou. Každej si tam najde to svoje a z kina půjdete spokojení. ()

anais

Na tu délku přeci jen málo vtipů a až příliš romantiky. Na konci jsem měl ale i tak docela příjemný pocit, a to hlavně díky hercům. Skvělí jsou Seth Rogen v hlavní roli Bena i Paul Rudd ve vedlejší. Oba se objevili už ve 40 let panic, tady však dostávají víc prostoru. V podstatě všude tam, kde se tihle dva objeví, děje se něco vtipného. Ať už je to jejich výlet do Vegas nebo dýchánky u Benových kamarádů, kteří jsou přehlídkou těch nejdivnějších vedlejších postaviček. U ženských postav jsem měl trochu problém s neustálým nadáváním. A vůbec tam, kde Apatow nevymyslí dobrý vtip, napíše pár sprostých slov, a jede dál. Ženské postavy se mu tak trochu scvrkávají právě jen na to nadávání a hysterické pokřikování. Nu a tam, kde dojde k setkání mužů a žen, nastupuje romatnika. Tak nevím zda doporučit či ne. Kdyby Apatow vyškrtl ženské postavy, které mu očividně nejdou, a natočil film třeba o tom jak parta chlápků utíká daleko od rodících manželek, mohlo to dopadnout lépe. ()

Janek

Knocked up mě zklamalo. Vývoj vztahu není nijak zvlášť překvpaivý a zajímavý. Délka filmu je minimálně přehnaná a vtipných míst je tu jako šafránu (nejvíc mě pobavil zánět spojivek). Neustálé popkulturní odkazy mi přišli rušivé a linie filmu je tak předvídatelná, že nemůže prostě ničím překvapit (i když porod je pravda docela nevšední). Zkrátka jsem necítil ten "feeling", který jistě mnoho z vás vnímalo. Nedokázal jsem se ztotožnit s žádnou postavou a nikomu jsem nijak zvlášť nefandil. Jediné, co jsem si z filmu odnesl je chuť na špeka a fakt, že k zánětu spojivek stačí jen prdnout do polštáře. ()

SOLOM.

O amerických komediích si myslím svoje, ale tu a tam se přece jenom objeví nějaká, která mě dokáže alespoň částečně pobavit. Judd Apatow vsadil vše na ujeté postavy, hlášky i situace a kupodivu to jako celek fungovalo. Jde sice o jistý druh pokleslého humoru, ze kterého bych si zřejmě ještě v pubertě uchcával do kalhot, ale jelikož je mi už jednou tolik bral jsem to dost s rezervou. Většinou nemám moc rád, když režisér angažuje své rodinné příslušníky, nicméně Apatow má hodně pěknou manželku Leslie Mann, která skvěle doplňovala hlavní dvojici Katherine Heigl a Seth Rogen, takže tohle taky nebyl průser. Poněkud horší už to bylo se stopáží (její délkou), ale tak na jedno podívání se to dalo přežít. ()

eraserhead666

Zbouchnutá mi nepřijde skoro vůbec jako komedie (i když těhotenský sex je zábavný skoro k pochcání, to je úžasná scéna - kromě ní mi ale skoro všechno humorné připadalo buď slabé, nucené nebo až na pokraji trapnosti), spíše jako takové vztahově rodinné drama, v kteréžto poloze mi to přišlo mnohem zajímavější, přínosnější a tak nějak i zábavnější. Postava Katherine Heigl mi přišla hodně dobře napsaná i zahraná, Rogen je prostě svůj klasik, nevím, ale moc mě nebere. Flm obsahuje několik výborných scén (první noc Katherine a Setha, vůbec řešení jejich problému, hádka s porodníkem o průběhu porodu). Jsem rád, že vztah sestry a švagra hlavní hrdinky později Apatow rozvinul v jejich vlastním filmu (Čtyřicítka na krku), který mi přišel v mnoha směrech lepší i zábavnější. Na jednu stranu bych docela rád byl Apatowem, který si do filmu obsadí celou svou (a docela schopnou - baví mě jak jeho sympatická žena, tak jejich dcery) rodinu, takže docela velkou část rozpočtu nacpe do domácí peněženky, na druhou stranu, film trpí jeho snad klasickým neduhem a tou je přepálená stopáž (celou Las Vegaskou anabázi bych klidně vystřihl). ()

ARI50

V momentu vás dostane scéna sexu protože je originální pak jsem sice dostal trochu humoru a dětí a výchovy a tím bych uzavřel celkem slušně povedenou záležitost. ()

Mgb21

Skvělá komedie o krásách těhotenství a partnerského soužití. Romatická komedie, která se množstvím slova fuck může rovnat i třeba Pulp Fiction :-) Příjemné osvěžení tohoto žánru. ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii