Alison Scott (Katherine Heigl) je krásná a chytrá novopečená televizní reportérka. Ben (Seth Rogen) je oplácaný a líný povaleč, jehož jedinou ambicí je pokračovat ve sladkém nicnedělání, jak jen to půjde. Ti dva se setkali v baru, společně se opili, vyspali a jen tak mimochodem počali nového člověka. Bez vědomí téhle důležité informace se ráno jako rozumní dospělí lidé zastyděli a rozloučili. Navždy. Pak se ale Alison udělalo špatně a Ben přijal telefonát, který jeho dosavadní sladký život pořádně opepřil. Před budoucími rodiči se vynoří zcela zásadní otázka: Je jejich jediné pojítko – společné dítě – natolik pevné, že je navzdory tomu, že jsou natolik odlišní a vůbec se neznají, udrží pohromadě? Odpověď naneštěstí nehledají sami, ale s pomocí řady vedlejších postav, z nichž za zmínku stojí Benovi blázniví spolubydlící nebo Alisonina přemoudřelá starší sestra. (Bontonfilm)

Mes-siah

Trošku ošúchaný, už nám dobre znamy príbeh, ako sa mení život v malých okamžikoch. V tomto prípade veľa alkoholu a dobra nálada, zapríčiní mnoho trapných až komedialnych situácií. Vo filme na to trosku zabudli, ale aj tak dá sa zasmiať. Jemne natočená "teenegerska" komédia. Príbeh ale vyšumí na druhý deň ()

curfew77

Opravdu o ten nejtenčí fous ještě nejslabší čtyři hvězdičky, protože Zbouchnutá docela baví a pár fórů je jako od samotného FratPack gangu ("On si s mými dětmi hraje na aportování jako se psy?") :))). Ovšem stopáž v délce 129 minut je obludná - proč producenti nutí filmaře leckteré dobré kusy násilně krátit, a zrovna tady to nikomu nevadilo? Rogen a Heiglová jsou sice neukoukaní, ale mě posadil na prdel spíš Paul Rudd, který kolegy v hlavních rolích strká do kapsičky u trenýrek, přestože jeho postavu scénář z hlediska uvěřitelnosti cupuje na kousky. Náhlá cameo smršť pseudocelebrit v předfinální fázi by mi snad ani tak nevadila, pod stolem ve střižně ale měla rozhodně skončit samoúčelná a nikam nevedoucí holičská sázka, případně přestřeleně ujetý výlet do Vegas. Ten je však bohužel scénaristickou berličkou pro závěrečný happend, takže zároveň funguje jako pomyslný divácký maják: odteď už to bude jen předvídatelná nuda. Pokud ovšem chcete partnerku naladit na rodičovskou kariéru, ideální volba, a to i přesto, že se tam během porodu opravdu hooodně křičí. Místy i sprostě :) 65 %. ()

Křepi

Z toho, co naprvní pohled vypadá jako obyčejná romantická komedie, se nakonec vyklube zábavná romantická komedie. Na začátku se rozjede, ke konci je to už trochu slabší, ale celkově je to velmi slušnej film na kterej stojí za to se podívat. ()

unrocker

Nevím jestli bych tento film vůbec zařadil do kategorie komedie, spíše bych to nazval romantický film. No nezasmál jsem se snad ani jednou , ale zkouknout to šlo. Když jsem si tady přečetl některé komentáře tak sem se opravdu podivil když jsem pak nakonec film viděl... :( ()

dreamflyer

Tenhle film jsem si pustil jen protoze zrovna nic jinyho nebylo pri ruce....a musim rict,ze me jeho 129min ani neobtezovalo a docela me to bavilo.Sympatickej typek v hlavni roli se kterym se v mym pripade nebylo zas tak tezky se ztotoznit a vcelku pohleda partnerka k nemu v prijemne ubyhajicim pribehu a clovek se u toho i parkrat zasmal. Proste vyysledkem odpocinkovy odreagovani u prumernyho filmu.... ()

Cortesz

Neskutečně nudná komedie opět s romantickou linií, která mě trochu děsila obsazením Seht Rogena do hlavní role, možná to byla dobrá volba neobsadit nějakého typického krasavce, ale obsazení Rogena? Nakonec to nebylo takové jaké jsem myslel, takže se tam i hodil, Katherine Heigl je krásná žena a byla mi sympatická. Ale i tak mi film přišel neskutečně nudnej, možná to bylo tou šíleně přetaženou stopáží. Nejzábavnější byli spolubydlící Rogena. Jsou to lepší 3, ale na 4 to není. ()

HarveyDent

"Pořád myslím na to, že můžu píchnout naše dítě do obličeje penisem", nevím odkdy se mi líbí buranský humor, ale film, který je sprostej jak p*ča a stejně vás na konci dojme, asi bude v něčem dobrý. 80% ()

macetoma

Takový vtípek:*** Syn indiána se ptá svého otce:*** "Proč se můj bratr jmenuje Zelený strom?"*** "Protože byl počat pod zeleným stromem."*** "A proč se moje sestra jmenuje Měsíční svit?"*** "Protože byla počata za měsíčního svitu."*** "A už se přestaň ptát Prasklá gumo!"*** Takže pozor na kondomy, občas se hodí je používat.*** Dávám 3 hvězdy. ()

RendaVahala

Monstrózní komedie na vysoké úrovni, která mě docela překvapila, protože jsem čekal film, který se mi zrovna mo líbit nebude, už podle názvu zbouchnutá. A musím přiznat, že jsem se docela smál, ale bylo přijemné dosadit herce jako zrovna Setha Rogena, protože ten je na komedie evidentně odborník. Nicméně je škoda, že se tu neobjevil extravagantní vtip, na kterému bych se smál až doteď. ()

Pharlap

Jednoznačně z hlavní dvojice protagonistů musím vyzvednout Setha Rogena, který celý film doopravdy "táhnul"! Neuvěřitelné, kolik ten člověk má v sobě tváří a komického umu. To jak umí věrohodně zahrát obyčejnýho balíka, křupana, který si jakoby náhodou najde za matku svého dítěte "princeznu". Fakt mi to vzhledem ke Katherine Heigl prislo lehce metaforicky pohádkové - Princezna a žabák. Přesto si celý snímek udržel super nadhled po celou dobu. Snažil se být současný, realistický..podobné "hormonové" hádky asi pár znás zná.. Určitě shlédnu ještě jednou. ()

nula87

Appatow natočí ve všech směrech průměrnou komedii, a většině hodnotících stačí, že není úplně blbá a je trochu chytřejší než to co se většinou točí, a hemží se to tady 4* hodnoceními. Za co? Za pár povedených vtípků, za jakž takž reálnou zápletku a dospělejší přístup? To je pořád hodně málo. Navíc ty 2 hodiny jsou strašně moc, a ke konci je to natahovaná nuda. 45% ()

vitac.

Velmi pohodový, odpočinkový a pozitivní film. Překvapivě i dospělý a ne zas až tolik vulgární. A přestože nedošlo ke kdovíjakým záchvatům smíchu, bavil jsem se ty cca dvě hodiny dobře (asi nejvíc se mi do vkusu trefila scénka s vyhazovačem) - tři a půl. ()

rob_troy

Komedie ukazující řešení dospěláckých situací, ve kterých se ocitnout není opravdu lehké. Seth Rogen jako zhulený blbeček z Travička Zelená a Katherine Heigl jako klasická holka, která má ukázat celkový filmový průser - dítě. Občas jsou takovéto filmy už nad vaše úvahy a nejradši byste do nich koply, ale zde je tomu opravdu jinak a hodnocení tu není opravdu spravedlivé. Snad 80% lidí je spokojených s hodnocením **** a stále tu přitom je modrý hodnocení. ()

zuzzuli

Tento film má dobrý námět, ale podle mého názoru horší zpracování. Katherine Heigl hraje dobře, a také možná proto jsem film nevypla. Seth Rogen a jeho kamarádi mě opravdu dost naštvali, jejich rozhovory byly často nemístné a vulgární. Jinak se to dalo skousnout, a občas jsem se i zasmála. Tento film nedoporučuji těm, kteří nemusí ve velkém počtu sprostá slova a nemístné řeči... ()

kubas369

Na Setha až moc inteligentní a dospělé, takže tady vyčnívá jako vánoční stroměček ze zadnice. Ale jinak pohodová komedie ze života. Na amíky až moc pohodová. ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii