Alison Scott (Katherine Heigl) je krásná a chytrá novopečená televizní reportérka. Ben (Seth Rogen) je oplácaný a líný povaleč, jehož jedinou ambicí je pokračovat ve sladkém nicnedělání, jak jen to půjde. Ti dva se setkali v baru, společně se opili, vyspali a jen tak mimochodem počali nového člověka. Bez vědomí téhle důležité informace se ráno jako rozumní dospělí lidé zastyděli a rozloučili. Navždy. Pak se ale Alison udělalo špatně a Ben přijal telefonát, který jeho dosavadní sladký život pořádně opepřil. Před budoucími rodiči se vynoří zcela zásadní otázka: Je jejich jediné pojítko – společné dítě – natolik pevné, že je navzdory tomu, že jsou natolik odlišní a vůbec se neznají, udrží pohromadě? Odpověď naneštěstí nehledají sami, ale s pomocí řady vedlejších postav, z nichž za zmínku stojí Benovi blázniví spolubydlící nebo Alisonina přemoudřelá starší sestra. (Bontonfilm)

kaylin

Dobrých komedií není nikdy dost, a abych zase tolik nekritizoval Katherine Heigl, tak tady jí role docela sedla. Zase ale především proto, že měla skvělého parťáka. Seth Rogen je jeden z těch herců, kteří jsou vulgární, jejich komedie nejsou laskavé, ale docela drsné, jsou sprosté a nevybírané. Přesně takový je také film "Zbouchnutá", kde trocha - no vlastně pořádná dávka - alkoholu vede k tomu, že si to dva rozdají, nevezmou si ochranu, a hurá, jsou v očekávání. Jaké je vystřízlivění, když ona zjistí, že otec jejího budoucího dítěte je tak trochu špinavé prase, o které by si za střízliva neopřela ani deštník. Ale nakonec to spolu nějak táhnou, připravují se na dítě, pořádně se na sebe nakrknou, ale pak se všechno v dobré obrátí. Já vím, ten závěr je trochu klišé, ale co se dá dělat. Vtipy jsou ve filmu dobré, možná je trochu dlouhý, ale jinak je to jedna z těch lepších komedií, které jsme mohli za poslední dobu vidět. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/04/bruce-clint-simon-david-zbouchnuta-v.html ()

Damiel

85 % - Byl jsem velmi příjemně shockován, stejně jako u 40 let panic. Apatow znovu dokázal pod stupidním (alespoň českým) názvem rozehrát výtečnou romantickou komedii, ze které nekape ten sentimentální sliz, co mě vždycky nutí pozorovat obložení stěn kinosálu ;-) ()

MATADOR

Příjemná zábava o naprosto neslušném "skoro otci" a takové "víceméně slušné děvě", která k dítěti přišla, jak jinak než po zábavné akci plné alkoholu. Tímto se divák dostává k hlavní dějové lince, která nenabízí žádné srdceryvné scény apod. ale snaží se nakouknout, popřípadě odtajnit skutečnosti, které se v životě mohou snadno stát. Zábava to není až tak velká, ale mě se na tom nejvíce líbila ta skutečnost, přesně taková, jaká je u režiséra Judda Apatowa zvykem. ()

PogoJoe

Zbytečně roztahaný konec. Ultra nesympatická Leslie Mann. Většinou nuda a spousta hluchých míst. Málo vtipu. ()

Remedy

Judd Apatow mi tímto úžasným snímkem potvrdil svou genialitu a hlavně vyvrátil mýtus o tom, že výborná romantická komedie (i když chvílemi to zase taková sranda nebyla) nemusí „v zájmu vlastního úspěchu“ mít úspornou stopáž, když je jak a o čem vyprávět. Kdyby mi někdo řekl, že si zamiluju dvouhodinovou komedii (převážně to je komedie.)), jejímž ústředním tématem je neplánované početí, zřejmě bych se lehce usmál. Zbouchnutá ale není jen tak ledajaká komedie, je to především nádherný lidský příběh s propracovaným scénářem, ve kterém si k sobě postupně nachází cestu dva zdánlivě naprosto odlišní lidé (někdy vtipně, někdy hořce), kteří mají společného jen velmi málo. Fekální humor Setha Rogena tu geniálně kontrastuje s křehkostí Catherine Heigl, která je ve svém náhlém těhotenství úžasně roztomilá a nejde si ji nezamilovat. Za posledních 10 let absolutní vrchol v žánru „romantická komedie“. ()

Toshiro

O tom, jaké to je, dávat dohromady vztah na nechtěném těhotenství u charakterů postavených na stereotypech. Tím myslím - chlap tlustej, sprostej, nic moc kamarádi, ani floka a ženská vyfintěná, kariéra, příbuzenstvo. Nápad to není nijak originální, ale díky přiměřenému zpracování, jsem se bavil velmi dobře i přes delší stopáž. ()

JohnMiller

Sám od seba by som si to róóóózhodne nepustil ani nepozrel, tak ale keď to dávali v krčme, čo už môžem narobiť... Tak som pil a pozeral. Čím viac som bol opitý, tým to bolo horšie. Ja sporadicky takéto Hollywoodske výplachy nemusím. Neprišlo mi to vôbec vtipné a jediné na čom som sa zabával boli komentáre, ktoré sme tomu nakladali s kamošmi. Keď už nič viac, tak aspoň s tejto stránky som si to relatívne užil. ()

dom156

Proč tak průměrná komedie má na délku 129 minut, opravdu nechápu. Celý film byl jednotvárný a moc k pobavení nebyl a že tam naháží tunu herců, kteří hráli v lepších komediích, opravdu není správná cesta. Spíše lehčí podprůměr. ()

kajas

Zatím jsem neviděla takhle sprostý film! Přesto se některé gagy povedly a Katherine Heigl byla milá. Jenom mi přijde strašně naivní, že by takhle krásná, mladá holka s rozjetou kariérou nešla na potrat a zůstala s takovým zoufalcem :). ()

Aleee89

Od Zbouchnuté jsem zprvu nečekala nic. Pak se začaly objevovat recenze, které spíše chválily, a já si řekla, že film ze stejné dílny jako 40 let panic, který se mi líbil, přece nemůže dopadnout špatně. A začala jsem se těšit. Na Chirurgy jsem se nedívala, ale Katherine Heigl je sympatická baba, což mi v tomhle filmu předvedla. A zahrála to taky věrohodně. Zpočátku jsem měla trochu problém s hlavním představitelem Bena, ale zvykla jsem si a nakonec jsem si ho docela oblíbila. Takový roztomilý ňouma. Moc oceňuju, že se tvůrci snažili o věrohodnost (jak dialogy, tak scény porodu a návštěv gynekologů...), neudělali z toho žádnou trapnou slaďárnu, ale film celkem ze života, u kterého se pobavíte, film, který má vtipné hlášky a scény, někdy trochu nechutný humor, ale pořád to naštěstí nesklouzává k trapnosti. Sice by film mohl být tak o půl hodinku kratší (aby to na komedii bylo akorát), ale stejně myslím, že Apatow nám může v budoucnu ještě hodně nabídnout. ()

Skip

Lehce nadprůměrná komedie, která dokáže pobavit. Herci hrají dobře ve vymezených mantinelech a když se to tak vezme, takhle nějak by se to klidně mohlo někomu stát. ()

Frenegonda odpad!

Neuvěřitelná KRAVINA. Hlavní hrdina je absolutně "inteligentni" amík. A ona skvěle krásná blondýna mi taky lezla na nervy. Do toho ještě sestra o které si myslim že je frigidní mrcha co tu máme. Inteligentní vtipnou komedii? Řekl bych že spíš zlej sen... ()

Lennnnna

Čekala jsem pár opravdu vtipných scének o nástrahách rodičovství, ale bohužel se mi jich dostalo jen žalostně málo, a to ještě takových, při kterých mdle pozvedávám koutky úst. Víc než vtipné = děsivé! Po většinu času jsem byla vystresovaná z Alisoniny hysterie, ta její létající hladina hormonů je zvedala i mně, až to korunoval finálový porod, po kterém jsem přestala jíst a dobrou polovinu večera i mluvit. Odcházím narvat skříň anikoncepcí na příštích 100 let. ()

BoredSeal

Nebýt zase té poslední nudné půlhodiny, kdy se ztroskotanec polepší a stane se zodpovědným a všechno strašně dobře dopadne, dal bych víc. Nechápu, proč musí i takhle ujeté nekorektní komedie končit tuctově a typicky. ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii