Alison Scott (Katherine Heigl) je krásná a chytrá novopečená televizní reportérka. Ben (Seth Rogen) je oplácaný a líný povaleč, jehož jedinou ambicí je pokračovat ve sladkém nicnedělání, jak jen to půjde. Ti dva se setkali v baru, společně se opili, vyspali a jen tak mimochodem počali nového člověka. Bez vědomí téhle důležité informace se ráno jako rozumní dospělí lidé zastyděli a rozloučili. Navždy. Pak se ale Alison udělalo špatně a Ben přijal telefonát, který jeho dosavadní sladký život pořádně opepřil. Před budoucími rodiči se vynoří zcela zásadní otázka: Je jejich jediné pojítko – společné dítě – natolik pevné, že je navzdory tomu, že jsou natolik odlišní a vůbec se neznají, udrží pohromadě? Odpověď naneštěstí nehledají sami, ale s pomocí řady vedlejších postav, z nichž za zmínku stojí Benovi blázniví spolubydlící nebo Alisonina přemoudřelá starší sestra. (Bontonfilm)

peetriss

Milý, inteligentní (i když na první pohled se to nemusí zdát) a zábavný příběh o ironii života, o (nuceném) vztahu dvou zcela různorodých partnerů a pohled na problémy s tím souvisejícími - to vše bráno s příjemným nadhledem, ale bohužel také se škodlivě přemrštěnou stopáží! ()

Prochy38

Já nevím. Máme teď s přítelkyní zálibu v podobných komediích. Často večer, než jdeme spát prostě něco takové pustíme. Komedie + romantika. Vím, že kdybych se na to díval sám, asi by se mi to tolik nelíbilo, ale na pozorování s přítelkyní je to víc než fajné. Já byl spokojen. Jak se mi K. Heigl nelíbí a moc ji ani jako herečku nemusím (přítelkyně opak), tak tady mi tolik nevadila. Naopak Seth Rogen, kterého jsem doteď vůbec nemusel, zde zahrál výborně a trochu si mě i získal. Dobře se koukalo na dvojici L. Mann a P. Rudd. Šlo o celkem originální pojetí, což byly taky plusové body. A ta Benova skupinka? J. Segel a spol.? Někdy vtipní, jindy trapní. Konec byl dobrý. Je to tak 3,5*, což moje matematické dovednosti vyhodnotily... ()

jasiska

Knocked Up ani tak nie je komédia, ako taký pohodový film o ľuďoch a vzťahoch. Dosť nemám rada Setha Rogena, pretože vždy hrá nejakého divného zhuleného týpka, ale v tomto filme sa im to nejak podarilo premeniť na pozitívum, keď ho reálna životná situácia primäla sa nad sebou zamyslieť a možno prehodnotiť svoje priority. Napriek scénam s kamarátmi-smažkami musím film hodnotiť ako inteligentný a napriek tradičnému happy endu aj dosť zasadený do reality. Celkovo prekvapivo pozitívny dojem. ()

Dallas

Apatow to zase dokázal. Opäť vytvoril skutočnú komédiu. Jeho výborný scenár si zrežíroval tak, aby z toho bola komédia roku a to bez debát. Seth Rogen je totálny cvok, ale ako väčšine z nás mu to predsa po nejakej dobe dôjde, čo chce a čo má preto robiť. Ak sa toto zdá niekomu ako klišé, tak by mal začať urýchlene žiť a potom možno pochopí o čom to celé je(nemyslím len tento film). Katherine je najviac milá a prirodzená postava(a nemyslím to len doslova :)) za poslednú dosť dlhú dobu. Všetky postavy sa neuveriteľne dopĺňajú a sú výborné. Nie je to len tupá sranda, na ktorej sa všetci smejú. Avšak neskutočné vtipy vyskytujúce sa v kombinácií s pekným romantickým dejom, dobrou muzikou a neškodným ponaučením mi navodili parádny pocit po dopozeraní. Možno to mohlo byť trochu kratšie, ale aj tak len stále počúvame aký je život krátky a 10 minút navyše nás predsa nezabije, pretože nakoniec to aj tak musí skončiť všetko dobre, že oci :) 85% ()

Dominique

Nečekaně vtipné a svižné. Nic objevného, nic nového, předvídatelné a sprosté (dětem bych film nedoporučoval, i na mě to bylo dost). Ale konečně jeden z filmů "s bílým obalem a pánem a slečnou na gauči", za který se nemusíte stydět, pokud vás, pánové, vaše křehčí polovička ukecala. V rámci žánru rozhodně kvalitní dílo. ()

Zombi

Klasický příběh o dvou rozdílných lidech, kteří se snaží vlivem okolností najít si k sobě cestu a z jeho strany i odpovědnost, je říznutý komedií typu Prcičky a i když je podobných filmů spousta, tento je zabalen do tak chutné omáčky, že dám s klidem něco k 80 procentům. - Ty máš taky zánět spojivek? Ne, já jsem jenom hrozně zhulenej :o) ()

sona123

Další z romantických komedií o tom, jak po známosti na jednu noc (někdy trochu delší známosti) je počato dítě a ti dva se s tím pasují (většinou se stihnout rozejít a zase sejít). Tohle je s s Katherine Heigl, která oslňuje svojí krásou v Chirurzích. Proč ne, úplně promarněný čas to není, i když je tu řada hluchých míst. Ale to u romantických komedií bývá, ne? ()

Zejf3da

Od filmu Judda Apatowa nečekám, že se budu celou dobu řezat jak blázen. Přijde mi, že točí spíš takový úsměvný, milý filmy. Samozřejmě pár opravdu hodně vtipnejch momentů ve filmu je a většinou se o ně postará sympaťák Rogen, nebo jeho retardovaný kamarádi. Nejlépe by vystihlo film tři a půl hvězdičky. Zaokrouhlím to nahoru, protože ve dvou hodinách má Zbouchnutá minimum hluchejch míst, a navíc se ve filmu objevuje snad celý obsazení Freaks and Geeks a The Office:) ()

suzanne1997

Nápadně podobný film komedii Chceš mě, Chci tě, podobný, předvídatelný děj, z dvou hodin jsem udělala hodinu, na tomhle filmu bych vytkla asi všechno, celkově se mi tento film moc nelíbil, proto jej nikomu nedoporučuji. Dvě hvězdičky dávám jen díky několika světlým okamžikům a myslím si, že oficiální text distributora je tak nějak trošku přehnaný. ()

spiritus

já se snad dám na romantické komedie. I když jsem spíše odpůrce tohoto žánru, přiznávám, že se sem tam najde dílko, které mi jde pod nos. A zbouchnutá je další do řady. Asi je to tím, že mírně vybočuje z řady dalších komediíí tohoto typu o čemž svědčí i obsazení ústřední dvojce, resp. její mužská polovička je mírně řečeno netradiční. Ale proč ne. Když to vytvoří notnou dávku originality a vtipu a neotřelý příběh, dá se na to nakonec slušně koukat.... ()

Lovely.Bones

Jelikož mi nepřijde vtipné nadávání, mluvení o sexu a puberťácký humor, tak tohle řadím spíš mezi průměrné romantické komedie, na které v blízké době zapomenu. ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii